2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kıyamamm son günler uyu dinlenm bol bol sonrası fena baksanaa hiiç bende ev haliiiii hiç bişi yapmıyorum çok sıkıcı
Valla tek bildigim biran önce bebise tek basima yetebilmem lazım yoksa isim fena kv gelmeden annemle basım dertte mamaya gerek yok sütün gelmese o onu doyurur deyip duruyor olmayan sey nasıl doyuracak ay sekeri düser anne diyorum bizim zamanimizda niye düsmüyordu diyo daha bu ilk konumuz hele dogsa neler olacak bakalim

Benim kv de memenin ucu varmı onu merak etti sordu biliyomusun annem de dediki var sanki nerde gördüyse oluyo olucakk herşey valla ama doktor ver dedikten sonra verilcek illa ki bu kadar niye problem edilio bu mama işi anlamıyorum Hiç gelmicek belkii annem emzirememiş max 3 ay ama biz taş gibiyiz kolay hasta olmayız bağışıklığımız tüksek vs, ama eşimi ve kardeşini kaç ay emzirmiş kv ( övünüo kendiyle devamlı ne oluyosa sanki ) ikisi de hep hasta olur bildiğin gibi değil ama çok çıt kırıldımlar ee noldu anne sütüü ne anladım bu işten

Kuzum maşallah Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin

Annene koptummmvalla bilmiyorum ama hamileler yeni dogum yapanlar neler cekmis arkadas ya dogum hikayesiydi emzirmesiydi millet ne mukemmelmis diyorum bn heralde bisey yapamiycam oyle bi anlatiyorlar ki

Annene koptummmvalla bilmiyorum ama hamileler yeni dogum yapanlar neler cekmis arkadas ya dogum hikayesiydi emzirmesiydi millet ne mukemmelmis diyorum bn heralde bisey yapamiycam oyle bi anlatiyorlar ki
Kendine güven sen ya yaprsın evvelAllah küsen bozulan da kendi bilir yani evlat senin evladın Tamam öğretsinler yardımcı olsunlar ama gerginliğe hiç gerek yok annelerimizin zamanında sanki lohusalık falan mı varmış

Ayy bak simdide noldu hastaneden cikista malesef cümbür cemaat kalacagimiz icin iki anne bir ben esim olucaz annem öne otur rahat edersin dedi bende pusetten uzak olmak istemem ki dedim pusete konulur mu bebek kucagimizda gelir dedi valla gülüyorm artk

Ahahhah ayyyy çok fena yaaaaa ayyyy yandıkk yandıkk akıllı olcaz kuzum napalım anamız öbürüde kocalarımızın anaları ne diyeyim Önceden bozma sinirlerini sen o an akısına bırak öyle davran kurma kafanda hee de geç zaten saolsunlar her anlamda şaşırtmayı başarcaklar biziii akıllı pratik zeka ile yönetmek gerekcek bu süreci inşallah sabrını verir Allahım

Aminn aminnn hepimize insallah vallasu duzenimizi bi kursaydk hayirlisiyla evli evine köylü köyüne sonra kafamiz rahat eder galiba

Olmaz hiçbişiiiiii ateşin yok bişeyin yoksaa sıkıntı olmaz kuzucum iyi düşün iyi olsun

Yaa onlarin zamaninda makine mi varmis aaa sendekızlar durumu yavastan sindirmis durumda darisi bize insallah daha biberona alistirma dememis hem

1 hafta varmis daha canım nol c vitamini al beslenmene dikkat et biseycigin kalmaz insallah

Aminn aminnn hepimize insallah vallasu duzenimizi bi kursaydk hayirlisiyla evli evine köylü köyüne sonra kafamiz rahat eder galiba
Hee sizin o rahatlığınız var döncekler, Labellaaa le ben napalım dipdibeyiz hem anne hem kv ile ama ben evde oturamam ayda yılda bi bir saat bile bebeğime baksalar mutlu olurum yanii kendine eşine de biraz zaman ayırmak önemli

Yaa her ikisininde artı eksileri var iste hayat boyle gecip gidecek insallah tek dertlerimiz bunlar olsn valla raziyim

Sen bol bol meryem suresi oku okuyamıyosan aç dinle evde okunsun kuzum Allahın izniyle su gibi geçicek herşey yeniyılın ilk pozitif haberini de senden alcaz inşallah
Bana da dua edin kuzucum evet açığım evde okunsun doğru diyorsun iki gün önce de babam rahatsızlandı şuan daha iyi ama olacağı var demekki her transfer öncesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…