2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa onlarin zamaninda makine mi varmis aaa sende😅kızlar durumu yavastan sindirmis durumda darisi bize insallah daha biberona alistirma dememis hem😅

Yaa her ikisininde artı eksileri var iste hayat boyle gecip gidecek insallah tek dertlerimiz bunlar olsn valla raziyim🤭
Boşver bunları konuşmayalım 😂 bişi sorcam bebiş kaç kg, sen kaç kg ile gidiosun doğuma ???

Bana da dua edin kuzucum ❤️ evet açığım evde okunsun doğru diyorsun iki gün önce de babam rahatsızlandı şuan daha iyi ama olacağı var demekki her transfer öncesi
Çok geçmiş olsun kuzum babanda iyileşsin bir an evvel 🤲 ayy etmezmiyiz Allahım kucağını sağlıkla doldursun inşallah 🤲🥰

Yaaa kötü de haberim var bizim hastane indirim falan yapmıcakmış fiyat fiksleme ön ödeme vs hiçbişey yokmuş seneye olan fiyattan alianz ne kadar indirim yaparsa o kadarmış 😭 artık hastaneden çıkarken belki bişiler yaparlar çok sinir bozucu oldu bu durum 😐

Alır bu haftada bebiş zaten doğuma kadar biraz daha 🤲 ee iyiymiş vericez inşallah rekor bende doğurcam galiba ben +18 kilodayım 😂
Ya aslında bebis hep onde giden bir bebekti bibara 3 hafta önde felan dendi hatta iri bebek diye ama biranda yavasladi kilo alimi ve durmaya geldi doktor dogum kilosu budur artk belki de dedi valla kızlaeı gordükten sonra kafaya takmayalim kilo olayini bizde veririz heralde baksana masallah bir bir gitmis kilolar ben pzt gittigimde korse olayini sorucam bi izin veriyor mu veriyorsa bi korse kaldi onu alicam göbegim sarksn istemiyorum elimden geldikce ona dikkat edeym bari

Bırde gecelerı ayrı tahammulsuzluk oluyor gunduz gıderı varda
Oyuzden de oyle hıssedıyorusnuz bende dahil 😬
Aynen gündüz birsekilde geciyo annem ben vs ama gece ben tek başıma olunca eşimde uykuya ayrı düşkün zaten dayanma gücü de az oluyo

Ya aslında bebis hep onde giden bir bebekti bibara 3 hafta önde felan dendi hatta iri bebek diye ama biranda yavasladi kilo alimi ve durmaya geldi doktor dogum kilosu budur artk belki de dedi valla kızlaeı gordükten sonra kafaya takmayalim kilo olayini bizde veririz heralde baksana masallah bir bir gitmis kilolar ben pzt gittigimde korse olayini sorucam bi izin veriyor mu veriyorsa bi korse kaldi onu alicam göbegim sarksn istemiyorum elimden geldikce ona dikkat edeym bari
Kız bebek için gayet ideal 3 kilo veya biraz üstü zaten son haftayı da beklesen daha da alırdı yani olsun dünya ya gelince alır mis gibi kiloları 🥰 takmıyorum kafaya zaten yapcak bişey yok artık alınmış alınmıştır veririz 😂 evet ben de korse olayını merak ediyorum baklım ne dicek senin dr, son haftalara doğru sorcam ben de bi bakiim zaten doğumdan bi 6 hafta sonra biraz yürüyüş biraz hareket ile desteklemek lazım

Canlarım herkese merhaba 💜 doğum yapan kizçeleri tebrik ederim bebişlerinizin ömrü güzel olsun inşallah 🙏🏻🐣🧿 benimde transfere 1 hafta kaldı dünden beri gribim aksilikler hep beni bulur 🤦🏻‍♀️ bugün test verdim covit değilim ama bu durumda 1 haftaya kadar iyilesmezsem sorun olur mu sizce?
Cnm benim geçmiş olsun,bir haftaya geçer birşryin kalmaz bol C vitamini bol sıvı tüket..
ben transferden 2 gün sonra grip olmuştum Çok şükür birşey olmadı🙏🏼🙏🏼

Doğum hediyeleri noldu kızlar geldi mii bişeylerr 😂 bi çiçektir bi bişeydir yoksa herkes kendi derdine mi düştü 😅 benim artık bi beklentim kalmadı hem dolar euro hem de bu hastane parası ile ne isticem eşimden yüzüm yok 😭

Kız bebek için gayet ideal 3 kilo veya biraz üstü zaten son haftayı da beklesen daha da alırdı yani olsun dünya ya gelince alır mis gibi kiloları 🥰 takmıyorum kafaya zaten yapcak bişey yok artık alınmış alınmıştır veririz 😂 evet ben de korse olayını merak ediyorum baklım ne dicek senin dr, son haftalara doğru sorcam ben de bi bakiim zaten doğumdan bi 6 hafta sonra biraz yürüyüş biraz hareket ile desteklemek lazım
Aynen bakalim pzt tekrar kontrol eder insallah alır almazsa da dddigin gibi normal cok zayif degil sagligi yerinde olsunda zaten alir insallah valla bende hantal kalmak istemiyorum zaten fena catladm harita gibi vücudum kendime ceki düzen vermem lazim ayy bide annem bana yemin verdirdi saçımı kestirtmedi 9 ay hamile kadin kestirmez diye saclarm mahvoldu hep kırık cansiz Allah nasip ederse kendimi ful bakıma almak istiyorum annem gitmeden🤣

Doğum hediyeleri noldu kızlar geldi mii bişeylerr 😂 bi çiçektir bi bişeydir yoksa herkes kendi derdine mi düştü 😅 benim artık bi beklentim kalmadı hem dolar euro hem de bu hastane parası ile ne isticem eşimden yüzüm yok 😭
Çöp bıle yok 🤣 buzde adrenalın cok oldu durumlar da belliydi dedım hıc bısey alma oda almadı 🤣

Aynen bakalim pzt tekrar kontrol eder insallah alır almazsa da dddigin gibi normal cok zayif degil sagligi yerinde olsunda zaten alir insallah valla bende hantal kalmak istemiyorum zaten fena catladm harita gibi vücudum kendime ceki düzen vermem lazim ayy bide annem bana yemin verdirdi saçımı kestirtmedi 9 ay hamile kadin kestirmez diye saclarm mahvoldu hep kırık cansiz Allah nasip ederse kendimi ful bakıma almak istiyorum annem gitmeden🤣
Yaaa senin annende mi benimki de kestirtmiyo çok fena rapunzel gibii oldu 😭 ayy kuzum sağlıkla doğur inşallah sonra herşey rayına oturur kendine de bebeğinede evine de eşine de yetersin 😍🧿❤️

Yaaa kötü de haberim var bizim hastane indirim falan yapmıcakmış fiyat fiksleme ön ödeme vs hiçbişey yokmuş seneye olan fiyattan alianz ne kadar indirim yaparsa o kadarmış 😭 artık hastaneden çıkarken belki bişiler yaparlar çok sinir bozucu oldu bu durum 😐
Benim için erken ama bir konuşayım dedim bu senenin fiyatına göre fiyat sabitleriz dedik,fiyat sabitlemiyoruz dediler zaten bu fiyat güncel fiyat dedi hazirana kadar artarsa bilir artmayadabilir.maksimum da 1000 tl artar dedi😌

X