2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Tabiki ilk eve geldikleri anda hatta hastanedede veriyorlardı emziklerinide verdim ki ona alışsınlar Şuandada kurtarıcım diyebilirim
Ayy valla tek olmadığımı bilmek güzel zınk diye aklıma vurdu. Daha Bi de 12 gün ilk 1 ay hele hiç önermiyomuş kimileri flan Bi halt yedim dedim

Yasamademek123 kuşum gaz durumunu ne yaptınız benim biri dünden beri aşırı kötü bitkin düştü kendinden geçti yatıyor zerre gözünü kapatmadı gaz çıkarıyor çıkarıyor bitmiyor çiş kaka da sorun yok. Ne yapacağımı şaşırdım doktora götürsem mi diyorum çaresi yok demişti çok çaresiz kaldım hiç nefes aldırmadı güzel bir uyku uyumadı

Kızlarr valla gaz dı uykuya gecıstı meme veya mama reddıydı felan en ıyı gelen sey bebege banyo
Ben salona sıcak oldugu halde takıyorum elektırıklı yı kendım ter ıcınde kalsam da
Kuvetını suyunu elbiselerini alıyroum yanıma petege koyuyorum sıcak olsunlar dıe bı sabun vucudına bı sabun kafasına tepesınden asagıya su
Ohhhh mıısss gıydır guzelce sar muslın bezıne ort uzerıne de
Benım tercıhım owlı oluyor
Emzır uyut bıttı gıttı banyo yaptırmaktan sakınmayın hıc bısey olmaz
Tecrube ıle sabıttır

Mochi süt toplama şişesini alsana birine onu tak. Çok işine yarar

Kuzuum maşallah gözünüz aydın olsun Allah analı babalı büyütsün. Neden iki buçuk saat sürdü kuzum iyisin değil mi ?

Gunde 1 kere BIOGİA ve arada 5 damlaya kadar sabsımpleks verıyroum canım her beslemede gaz seansı arada banyo
Ama bı kac kere bızdede oldu kendını asırı sıkmaktan mahvoluyordu 2 kere oldu daha oyle olmadı omuzuna atıp cıkarmayya calısın
Bırde hafıf yastıgınj yuksek atarak yuzustu yatar pozisyonda kendın bebehın yanından ayrılmamak uzere yuzustu yatır karına baskı en ıyı yontem yogunbakımdada yapıyorlar ama onlar sureklı baslarında oluyor 3 aya kadar tavsıye edilmiyor normalde basından ayrılmazsan bırakmazsan burun delıklerın acıklıgından emınsen onuda yapabilirsin ben bazen oyle yatırıp yanına yatuyorum seyredıyroum cok rahatlıyor 10.15 dk sonra normal pozisyon a getiriyorum yan yatırıyroum

Sab simplex kullanıyorduk iki gündür ilacı alınca geri çıkarıyor ondan çok arttı bugün sancısı sanırım. Banyoyu hiç sevmiyor annem o şekilde yüzüstü de yatırıyor gaz da çıkarıyor ama bitmiyor bir türlü çıkar çıkar. Sanki fabrika çalışıyor içinde

Kızlar sütum az geldiği için mama veriyorum kızımın dünden beri kakasını yapmadi ne yapmam lazım bana bı el atın ne olur
Mama ile 3. Güne kadar kaka yapmayabiliyor canım panik olma, benimkide eve geldiğinde 3. Gün yaptı. Tavsiyem sıcak duş al bol bol saat süre tutmadan emzir benim böyle geldi sütüm her yalandığında emzirdim 2 saat falan beklemeden

Ben avent kapak kullanıyorum akan süt onda birikiyor onu da buzluğa atıyorum

Maşallahhh gözünüz aydınn Allah analı babalı büyütsünn

Eneee hadi kuzum hayırlı olsunnn maşallah barikallah Allah analı babalı büyütsünnn

Kuzucum maşallah bize de bulaşsın şu bol süt işi heryerde de söyleme nazar değmesin mochi yi ben de dicektim kilya demiş sana da bir damlası bile kıymetli sen de topla bari yazık gitmesin boşaa

Yaa ewet sormaa hatta o kadar pespese ve sesli yapıyor ki
Yanımda kım olsa dıyroum bebek yaptı ben degıl esım bıle dıo o sesı o mu cıkardı
Kuzu pulbıber hıc kulkanmıyorum
Kurubaklıyat hıc tuketmedım
Pırasa yedım oda gaz yaptı
Lımon portakal mandalına elma bunları hıc tuketmedım
Süt yogurt yemiyorum
Ama dıger gurubu yıyorum su ıcmeye calısyorum
Bebek aglamaktanda agzı meme aramaktan da gaz olurmus oyle dedıelr bana

Kuzum sudokrem çok etkili ablam hep ondan kullandı. Ve evet bez yapmış olabilir
Bende kullanıyorum pısık olsun olmasın bırde ablam sebamed getırıd arada ondan da kulkanıyroum
Benım kızda gaz cıkarırken cırtcırt kucuk kucuk kaka cıkarıyr sureklı altını temizliyorum ama gazla beraber sureklı kaka cıkısı popo dleıgınde kızarıklık yapıyor benmde ılerleltmeden onlem olsun dıe kullanıyorum

Ohh masallahh canım saglıklı uuzn ömurler diliyorum bebeklerıende sana da

Kuzuum maşallah gözünüz aydın olsun Allah analı babalı büyütsün. Neden iki buçuk saat sürdü kuzum iyisin değil mi ?
Beni de baya yogurdular bi de ustune tuplerimi aldi doktor hidrosalpinks var diye, o da rahmime bagirsagima yapismis uzun surdu biraz, izledim resmen yukarıdaki isiklarin aynasinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…