2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Oyy canı yanııdurr çok zor ya bebek olmak Ben de bir de desitin var amerika da çok poopülermiş ama denicem işe yarar mı yoksa sudokrem alcam görcez baby bildiğimden konuşmuyorum ben Sadece bez değişmenin pişik yaptığını söylemişti arkadaşım doğrusunu bulana kadar arıyosun işte

Evet o yönden güzel ama inan sabah anne çayı koydum Bi yandan içeyim Bi yandan çocukları hazırlayım dedim de sağlık ocağına gidicez diye. Bi baktım çay buz
Ayyy bebeler artık öncelikleri değiştiriyorlar
İkiz anneleri özellikle size Allah kolaylık versin

Oyyy maşallah kiloları çok iyi
Allah analı babalı büyütsün,hayırlı evlatlar olsun

Ayy beklemediler mi günlerini
Allah analı babalı büyütsün cnm hayırlı evlatlar olsun
Neden o kadar beklettiler seni cnm..

Beni de baya yogurdular bi de ustune tuplerimi aldi doktor hidrosalpinks var diye, o da rahmime bagirsagima yapismis uzun surdu biraz, izledim resmen yukarıdaki isiklarin aynasinda
Cnm çok çok geçmiş olsun..tüp bebek tedavisinden önce de var mıydı iyi ki sıvı geri kaçmamış sağlıkla doğurmuşsun
Ayy deme oradan gözüküyor azıcık evet,nasıl baktın

İnan bende dikkat etmeye çalışıyorum yoğurt yiyorum ya da peynir ayran filan. Portakal limon bakliyat elma kış sebzeleri baharatlı şeyler patates soğan yemiyorum. Soğanı yemek içinde yiyorum pişmiş olarak. Çikolata yumurta kuruyemiş az tüketiyorum. Çok üzgünüm o kadar halsiz düştü ki yemek yemiyor. İyileşme olmaz ise bugünde götüreyim doktora da ne diyecek ne yapacağız bilmiyorum. Sancıdan ağlıyor memeyi de tutmuyor hiç bu kadar olmamıştı

Beni de baya yogurdular bi de ustune tuplerimi aldi doktor hidrosalpinks var diye, o da rahmime bagirsagima yapismis uzun surdu biraz, izledim resmen yukarıdaki isiklarin aynasinda
Geçmiş olsun kuzum benim Onu duymuştum hatta bir çok yerde o ayna olayını kaldırmışlar filan diyorlardı bende yoktu izlemedim olsa da izleyemezdim sanırım çabucak toparlarsın inşallah kendini

Aynen kuzu bebek ıste hassas herseyı bı lokma zaten

Ewet cok Zorr sen bır gıt bakalım ne dıyecek bende dun gıttım dr yogundu baktıramadım gobek fıtıgı ıcın bu aksam bı daha denıcem

Oo masallahh bebbekelrımız cogalıyor gözunuz aydın olsunn

Ayy beklemediler mi günlerini
Allah analı babalı büyütsün cnm hayırlı evlatlar olsun
Neden o kadar beklettiler seni cnm..
Daha druma kalsa 3 ocakta doguracaktim, o erken alma taraftari hic degil. Sonra 30 aralika cekti bebeler o tarihi sevmemis ki bugun gelmeyi yeglediler

Cnm çok çok geçmiş olsun..tüp bebek tedavisinden önce de var mıydı iyi ki sıvı geri kaçmamış sağlıkla doğurmuşsun
Ayy deme oradan gözüküyor azıcık evet,nasıl baktın
Vardi kuzum o yuzden tuo bebekten once tuplerim baglandi sonra transfer oldum. Allahim inşallah bu dogum son ameliyatım olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…