2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim için erken ama bir konuşayım dedim bu senenin fiyatına göre fiyat sabitleriz dedik,fiyat sabitlemiyoruz dediler zaten bu fiyat güncel fiyat dedi hazirana kadar artarsa bilir artmayadabilir.maksimum da 1000 tl artar dedi
Allah yardımcımız olsun hepimizin kuzum ne diyeyim belimizi büktü tabi hem piyasa, hem tüp bebek + ilaçlar bilmem ne yine de çok şükür değer herşeye

Yaaa senin annende mi benimki de kestirtmiyo çok fena rapunzel gibii oldu ayy kuzum sağlıkla doğur inşallah sonra herşey rayına oturur kendine de bebeğinede evine de eşine de yetersin
Aynen valla insallah artk sag salim gelsinde hersey hallolur Allah ın izniyle ama cidden zaman durdu

Evet ya sana zaman geçmio niyeyse ben de evdeyim ama sanki hiçbişeye yetişemiyo gibi hissediyorum siz belki erken hallettiniz işleri ya ondan mı acaba baby ne biliyim ?
Olabilir valla bilmiyorum gecmiyor zaman durdu resmen banabu arada fitile hala devam ediyordum ya ben bugün son resmen 9 ay fitil kullandim bırakınca doguruyomusum bide acaip gülerm

benim eşimin hiçç takabileceğini zannetmiyorum onların yaş Aralık’ları oluyor.benimfe kardeşim almış o verecek valla şimdiden çoğu malzemem var
Valla böyle şeylerde kardeş olayı şanslı oluyo cidden hem tavsiye anlamında hem de malzeme anlamında ben de ablamdan aldım bi kaç bişey ama yeni de aldım çünkü tee zamanında dedimki sakın hiç bişi tutma ben istemem yine tutmuş dinlememiş beni

Olabilir valla bilmiyorum gecmiyor zaman durdu resmen banabu arada fitile hala devam ediyordum ya ben bugün son resmen 9 ay fitil kullandim bırakınca doguruyomusum bide acaip gülerm
Yaaa son demek gözün aydın kuzucum Allah korusun ya o günlük korumuyodur sonuçta vücutta devam ediodur kan sulandırıcıları bıraktırmış mıydı

Hey Maşallah hadi gözün aydın aydın kuzum Allah analı babalı sağlıkla büyütsün inşallah

Yaaa son demek gözün aydın kuzucum Allah korusun ya o günlük korumuyodur sonuçta vücutta devam ediodur kan sulandırıcıları bıraktırmış mıydı
Valla sükür bitti ya fitil hic sevmezdm resmen doguma kadar benimleydiCorasprini 32 de biraktim oksaparida sordum sezaryenden 1 gün önce yapma dedi ay vitaminimde 4 gunlk kaldı yenisini alsammi ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…