2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benimkilerde öyle kuzum bir tanesi zaten neredeyse hiç emmiyor bir iki çekiyor bırakıyor sonra meme ucu ağzında onu arıyor ne yaparsam yapayım tutmuyor diğerininde canı isterse tutuyor yoksa tutmuyor nasıl yapacağız hiç bilmiyorum aslında memeden çekseler süt kanallarımız için daha iyi ama işte istediğimiz gibi olmuyo Bizde o kadar dikkat ediyoruz olan bu ama inşallah bizimde artar ya

O malt içecekler için de aşırı şekerliymiş diyorlar yaa ama. Hadi stresi kontrol etmeye başlarım da uykumun imanını gevrettiler o mümkün değil dikiş tutmaz
Ayy en önemlisi de uyku ve su der hep uzmanlar. Sonra geliyor diğerleri. Ben de üstümde test ettim bunu. Gece uyuyamadıysam gündüz mutlaka en az 1 saat uyuyorum. Suyu da hamilelikteki kadar olmasa da çok içmeye çalışıyorum. Şimdi kv yanımda, gündüz uyurken bebeği ona bırakabiliyorum da o gidince ne yapacağım ben de kara kara onu düşünüyorum. O zamana 40ı çıkmış olur, belki bebek geceleri daha rahat uyur diye de umuyorum. Allah yardımcımız olsun ne diyim.

Ahahaha asistan bile şaşırmıştır bu kadar erken içeriye alıyorum diye
Herşey çok güzel olacak,çok uğraş verdik allahım sonunu hayırlı eyleyecek inşallah

Sanki kız çocuğuda fışkırtıyor kuzum dediğin gibi altını açıyorum temizliyorum pişik kremini sürüyorum o anda olanlar oluyor bezlede kapatmaya fırsatım olmuyo elimle engellemeye çalışıyorum birde bu ara banyo yapıyor banyodan sonra yine aynı şey ve tabiki bu sırada kıyafetler batmış oluyor her gün makine çalışıyor kıyafet yetişmiyor kuruması da ayrı sıkıntı zaten

Olmaz Allah ın izni ile. Kendini de ihmal etme kuzum. Sen iyi ol ki bebişte iyi olsun. Doktoruna sor belki iltihaplanma filandır. Antibiyotik kullanıyor musun ?

İnşallah kuzum boş ve yararlı sütümüz olsun Aynen öyle meme ağzında aranıyor itiyor filan biberon gibi emmeye kalkıyor e bir şey gelmiyor öyle olunca sinirleniyor filan. Sağlıkla büyüsünler de inşallah bugünlerde geçer

E gündüz bebeğin uyuduğu vakitlerde uyusan. Bir rutiniin varsa şayet. 3 er saatler hayat kurtarabilir. Benim oğlan kolik olduğundan kız uyusa bile kesintisiz 3 saatim olmuyor. Ben de öyle uyuyacağıma hiç uyumayım oluyorum. Ama 2 3 gecedir özellikle gece çok bastırıyor uyku öylr tatlı geliyo ki gündüze de baş ağrısı olarak yansıyor maalesef.
Halledersin ben ikisini kimseye vermiyorum elbet bir düzenin olur merak etme sen e en nihayetinde gidicekler çünkü başbaşa kalacağız bebetolarla

Valla ne bileyim yavrum benimkiler öyle zannediyordum kaç günde bir banyo yaptırıyorsunuz. Benim biri banyodan çok korkuyor Görsen gözleri dört dönüyor çocuğumun banyo yapacağını zannettiğinde az önce kusmuk nedeniyle değiştikte komple soyununca banyo yapacak zannetti nasıl heyecan korku sardı üzerini giydirince sakinledi. Neden öyle oldu ki acaba bizim de öyle valla sürekli yıkama kurutma derdi. Bir de hiç bir şeyi takım giydiremiyoruz resmen hangisi kurudu ise

İkiz gebelik ve 12 günde eski kiloya dönmek sen bordo bereli misin
Kız vallahi şok oldum Bi çıkayım dedim şok. Ama ben anlıyodum fıss diye gittim ben baldırlarım nasıl böyle hızla söndü dedim baldır popo zaten diğer yerlerden almamıştım. Çok kan kaybım oldu 6 lt. Tamam yerine kondu ama vücut bence bununla mücadele ederken de yaktı bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…