2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Teşekkürler cnm
Allah'ım sağlıkli doğumlar nasip etsin evladinla sağlıkla evinize dönün
Bizimkilerin ince düşüncesi işte kuzum İki tane minik el yollayayım Eki Görüntüle 2977376
Maşallah sübhanallah

Kendine dert edinmeye yer aramaaa üzümünü ye bağını sorma toparlarsın hızlıca ne güzel işteee şimdi güzel sağlıklı yemene bak sen bol bol su iç
Yaa güldürdün beni ha kız ben gelgitliyim deme öylr duygularım Bi öyle Bi böyle ambivalans mı deniyordu ona psikolojide öylr bişeydi işte duygu durum bozukluğu bakim sen nasıl Olcan

Yaa güldürdün beni ha kız ben gelgitliyim deme öylr duygularım Bi öyle Bi böyle ambivalans mı deniyordu ona psikolojide öylr bişeydi işte duygu durum bozukluğu bakim sen nasıl Olcan
Kıyamam sana zor haklısın bide iki bebe iyice delirmelik ama bi sürü şey oluyo bi de kiloya takılma garii ben de bilmiyorum nasıl bi ruh halinde olcam boş sallıyorum işte size güya destek oluyim diye, senin gibi keşke direk zapzayıf çıksam çok mutlu olurdum ama nerdee

Yaa yazık annem benden öyle biseyvtalep etmez insallah ya kocam gitmesin odadan ahh annem bizde haftaya da kv gelecek simdiden azcık mudahaleler basladi ne deyim Allah tan hayirlisi
Herşeye karışıyorlar bak herşeye en ufak örnek annem her emzirmeme karısıyor mesela memeni tut kafasını yukarda tut alttan çenesine destek ver tmm haklı ama yine de bi gıcık oluyo insan. Aslnda ben tutuyorm ama laf ediyo artık takmıyorum çnkü annem. Kv olsa laf ederm

Bugün annem diyorki benimki karşıya fışkırıyordu ee dedim ne yiyip içiyordun dediği sanki o zaman dikkat mi ediyorduk yediklerimize içtiklerimize keşke sana çekseydim dedim o kadar dikkat ediyorum ama olan ortada
Şu laf da meşhur. Kv de bana dedi benim sütüm karşı duvara gidiyodu annem de birinden emerken diğeri şakır şakır akardı benm diyo ikisinn de dolup taşarmış yani eskiden insanların hormonları daha doğalmış şimdi bizm hormonlar sıkntılı valla yediklermz içtiklerimz doğamız berbat bence onunla alakalı

Gündüzleri her türlü müsaade veriyo benimkiler de ama gece ikisi de ayrı bir hale bürünüyorlar sanki etinden et kopariyolar uyku bu gecede hak getire

Onu benım ablamda dıyor
Ama nısbetıne degık de
Senınde banyo yaparken akıyor mu benım akardı felan dıo

Benım annemle babam dun ılkkez geldıler bebegı görmeye
Hastalık vs ben de onlarda cok rahat degıldık gelememıslerdı
Annem dıo kucagına alısır ama oyle yaparsan felan sonra basa cıkamazsın
Alısırsa napim yanı benım işim gucum herseyım zaten artık bebegım
Gerısı umrumda mı sanki
Dedım yattgı yerden nasıl bakıcam ben bu cocuga hadı aglıyor gobek fıtıgı da var bu cocukta aglama dan kaldırmadan tum bakımını ıhtıyacınj yap bakalım
Sustu kaldı napimm

Günaydın canım kızlarım
Okumak için bile giremediğim bir gün olmuş gelen giden asla bitmiyor telefonu elime alınca koca kızıyor radyasyon oluyormuş sanki TV modemler falan yatmıyor Bi benim tlfnda var zıkkım radyasyon
D vitamini başladık 10. Gün 400 IU ocean aldım içerik temiz diye 1 damla veriyoruz, fikir olsun almayan varsa...
her evde aşağı yukarı aynı şeyler oluyo bence insanlar çok anlayışsız... Bebeği sürekli kucakta sanıp kıskanan mı istersin, mama verirsek daha hızlı doyar daha çok sevebiliriz diyen mi istersin içimden bazen küfreden küfrede geziyorum da dışımdan sadece gülümsüyorum geçecek bu zamanlar biz de evde tek kalcaz kuzum la inşallah

Ah ah bi haftada tükendim bende de mama düşmanı k.v ve koca var dr gece bir kez ver dedi ona ragmen muhalefetler.millet biribirinden bebek kıskanıyor kocam herkesten kıskanıyor falan dün sinir krizi geçirdim sonunda bense yalniz kalacagim günleri bekliyorum ama k.v hiç gitmeyecek gibi sanki

Onu benım ablamda dıyor
Ama nısbetıne degık de
Senınde banyo yaparken akıyor mu benım akardı felan dıo
Ben de yarın öbür gün dicem gümüş kapaklar takardık biz eskiden kapağın içi süt dolardı seneler sonra insanlarda emzircek sütte kalmaz artık cnku anca gümüş kapak dolduruyoruz biz de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…