2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kizlar geceler uykusuz oluyor... lohusalık fena geçmiyordu ama kocam dün nerdeyse bana sinir krizi geçirtti göğsüm çekildi lohusalik psikoloji mi bilmiyorum adama iyiden iyiye gıcık olmaya başladım 😂 buraya da fazla giremiyorum az bir uyku ile duruyorum evin içinde sürekli k.v annemde var o batmıyor ama.k.v zaman zaman sinirimi bozuyor. Sutum iyiydi ama bugun azaldı eşimle k.v mamaya takmış vaziyette ama sabaha karşı göğsüm tükeniyor bende yoruluyorum sürekli mama kotuluyorlar halbuki bebegim istahli yiyor ve kaşık biberonla veriyorum memeden soguma durumu yok bende vaziyetler böyle kim bilir ne zaman girerim tekrar hepinizi öpüyorum

kızlar gittim tekrar enzimler biraz düşmüş ama riske atmayalım dedi yarın sabah 8.5ta yatış yapılacak akşama doğurturuz seni inşallah dedi ayy heyecandan elim ayağıma dolaştı hiç bişey yemedim dua edin bana yarın ben bu heyecanla edemem gibi bildiğim dualarıda unuturum😂🙈
Ayyy ne güzel yarın geliyor he bebiş😍😍
Yarın dualarımız seninle habersiz bırakma bizi🥰🥰

İlk defa tam saatimde muayene oldum cok mutluyum😄doktoruma herseyi söyledim hareket haric hicbiseyi önemseme dedi hareketleri 10 a tamamlasn iyi dedi samci duzene girmedigi surece olacak normal dedi suyu da iyi sükür pazartesi anestezi vs icin gidicez vee haftaya persembe insallah dogum🤗🤗
Ayy dedim ki Zeynep gitmiş ama Allah bilir kaçta girecek😅 kontrolün güzel geçmesine sevindim cnm☺️ ayyy birşey kalmadı sende mi anne olacaksın 😍😍

O malt içecekler için de aşırı şekerliymiş diyorlar yaa ama. Hadi stresi kontrol etmeye başlarım da uykumun imanını gevrettiler o mümkün değil dikiş tutmaz 🤭😊
Tatlı şeyler iyi geliyor süte kim ne derse desin şekerli şeyler yediğimde daha fazla olduğunu fark ettim 🙄 işte geçici ama kalıcı foşurt sütte yapı meselesi bence

Tatlı şeyler iyi geliyor süte kim ne derse desin şekerli şeyler yediğimde daha fazla olduğunu fark ettim 🙄 işte geçici ama kalıcı foşurt sütte yapı meselesi bence
Bugün annem diyorki benimki karşıya fışkırıyordu ee dedim ne yiyip içiyordun dediği sanki o zaman dikkat mi ediyorduk yediklerimize içtiklerimize keşke sana çekseydim dedim o kadar dikkat ediyorum ama olan ortada ☺️

Ayy dedim ki Zeynep gitmiş ama Allah bilir kaçta girecek😅 kontrolün güzel geçmesine sevindim cnm☺️ ayyy birşey kalmadı sende mi anne olacaksın 😍😍
Yaa 3 teydi randevum ceyrek geciyordu gel nede olsa almayacaklar dolasalim dedik aman Allah ım asistan cagirdi nasil gülüyor hic umudunuz yoktu demi die😂yaa inanamiyorum biliyo musun rüya gibi gercekten Allah im nasip ederse gördügüm de napıcam napıcaz hic bilmiyorm😍

Bugün annem diyorki benimki karşıya fışkırıyordu ee dedim ne yiyip içiyordun dediği sanki o zaman dikkat mi ediyorduk yediklerimize içtiklerimize keşke sana çekseydim dedim o kadar dikkat ediyorum ama olan ortada ☺️
Benim annem de diyor benim de göğsüm küçüktü ama sütüm boldu 😬 bol bol şekerli çay içmiştim bulgur çorbası yemiştim öyle özel çaylar bitkiler damlalar filan yoktu böyle dikkatte etmiyorduk diyor😬 sadece süt olayı da değil biri bugün yine reddetti resmen. Kafasına göre canı isterse emiyor istemezse asla emmiyor ne yaparsan yap 🤦🏻‍♀️

Screenshot_20211226-220510_Instagram.jpg

Annelerim hepinize gelsin🥰

Etti canim bir sıkıntı yoktu günlük baticonla bakim yap dedi yaptim ama eve geldigimden beri yorgunum gece bir damla uyku yok sürekli emziriyorum sanirim yoruldum bi de lohusalik stresi eklendi pek iyi degilim umarim kötü bir şey olmaz
Ben hiç bakamadım canım olup olmadığını bilmiyorum ama normal değil bence sormalısın doktoruna. Ayrıca taburcu etmeden muayene etmişlerdir heralde değil mi?

Kuzular fırsat verdikçe giriyorum ☺️ Girdiğimde göğüslerime masaj yapıyorum duş iyi geliyo söylediğin gibi . Hem kusmuk kokularıda geçiyo 😂 birde bizimkilerin altını açıyorum temizliyorum altına yeni bezi bırakıyorum onuda kirletiyorlar ne bez dayanıyo ne mama 😂
Bizimkiler de öyle ama en kötüsü 💩 bir tanesi huy edindi açınca başlıyor 💩 yapmaya. Ayaklar çırpınıyor filan zapt etmek pek zor üst baş batmadan o 💩 yapma sürecini nasıl atlatacağım diye akla karayı seçiyorum. Tam bitti diyorum sildim pişik kremi süreceğim yine yapmaz mı 🤦🏻‍♀️ Tam bir harp alanı oluyor bez değiştirme 😬 biri de çiş yapmayı huy edindi açınca ama erkek bebesi fışkırtıyor her yere her an tetikte bekliyorsun. Kaç kere annemin kucağını hedef aldı. Bir kere de yeni bezi koymak için bacağını kaldırdığımızda kendi yüzüne yaptı 🙄😅 her işlem olaylı

X