2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy annene de yazık. Ben besleme bakım herşey bende. Bi gündüz mamakarını anneme hazrlatıyorum gece de eşime. Yatağa koy ver bn oturduğum yerde herşeyletini yapmaya çalışıyorum. Ama yeni düzenler yapıcam sanırım var aklımda bakalım
Benim bir bebe var ortalık savaş alanı oluyor ağladıgında kıyafetler bezler biberonlar emzkler havada uçuşuyor 🙈

Bende burda kar var korkuyorum usutucem diye bizim derdimiz beslemek daha büyüklerin derdi dişler Allah yar ve yardımcımız olsun 10 günde hayatı sorguladım gerçekten gece 2 den 5 e kadar hiç susmayinca bebeklerden biri dedim ben nereye düştüm 🤣🤣🤣
Al benden de o kadar lohusalık geçince herşey düzelirmi acaba 😅 pskolji çökük çnkü bnde 😅

Kızlar bu arada tulum alın bol bol diyen bir kadın vardı instgrmda ben şahsen tulumu hiç sevmedim sürekli altını açıyosun kusuyo vs tulum hiç rahat değil bence en iyi alt üst takımlar
Ben karışık kullanıyorum da alttan açılan tulumlar rahat ama kuzum ben rahat kullanıyorum açıkçası.
Ama benim diyip diyebileceğim şey ağız mendili bolll bol alın doğurmayanlar😂 ben geçen gene aldım 🤭
Bir de evde yarım kundak gibi yapıyoruz ya penye battaniye tek değil çiftleyin. Kalınlar sarılmaz müslinler kışın üşütüyor

Kuzularımm iyi haftasonları 🥰 ayy ben evden çıkmadıgım çok bişi yapmadığım halde kasığım ağrıdı ayağıma kramp girdi falan nasıl kötüydüm gece sonra düşündüm naptım ki diye magnezyum u iki içiodum şu bir haftadır tek içtim kafama göre büyük ihtimal ondandır değil mi 😂
Kız Allah seni ne yapmasın ondandır tabi🤣

Çıktım kızlar
Yine nts ye gerek görmedi durum gayet iyi 500 gr daha büyümüş minnoş herşey normal şuan. Normal doğumda karar kıldık hayırlısı bakalım 16 Ocağa kadar zamanı var o zamana kadar gelmezse diğer alternatifi konuşuruz dedi.
Oksapar ve progestanı kestik. Diğerleri devam bu seferlik bu kadar.
Hadi insallah saglikla gelsin minnos🥰

Çıktım kızlar
Yine nts ye gerek görmedi durum gayet iyi 500 gr daha büyümüş minnoş herşey normal şuan. Normal doğumda karar kıldık hayırlısı bakalım 16 Ocağa kadar zamanı var o zamana kadar gelmezse diğer alternatifi konuşuruz dedi.
Oksapar ve progestanı kestik. Diğerleri devam bu seferlik bu kadar.
Gözün Aydın cnm 😍 Sağlıkla gününde doğsun inşallah 🙏🏼🙏🏼
Normal doğum duyunca hevesleniyorum bi cesaret geliyor😍😍

Ayy kızlarrrr ben buguun dogurmazsam iyidir🙈agdaya geldim aliskinimdir normalde ama oyle bir kasıldm ki agri esigim düsmüs resmen aglamamak icin kendimi zor tuttum direk kasıklarm agridi insallah bisey olmaz🥴
Yol yok birler olmaz yavrum ya 😊
Ohh bir rahatlamışsındır artık gelecek olsa da rahatsın 😊 tabi zamanında gelecek inşallah😊

Bişey dicem bakımı beslemesi falan nerde yapıyosunuz siz yani gece de olsa kalkıp başka Bi yerde mi yoksa hep yatakta mı🤭
Biz annemle yatak odasında yatıyoruz beşikte bize doğru dönük gece bebek her uyandıgında annem sesleniyor veya kucagıma veriyor emzirme bitene kdar da başıkda bekliyor uyukluyorum cnku lohusa basması geliyor 😅 çok kötü oldgmda emzirip anneme veriyorum gaz çıkarms vs onda oluyor 😅 yani herşeyi yatak odasında yapıyoruz. Gündüz de salona taşınıyoruz herşeyimz orda oluyor o şekilde kuzum

X