2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim bir bebe var ortalık savaş alanı oluyor ağladıgında kıyafetler bezler biberonlar emzkler havada uçuşuyor

Al benden de o kadar lohusalık geçince herşey düzelirmi acaba pskolji çökük çnkü bnde

Kızlar bu arada tulum alın bol bol diyen bir kadın vardı instgrmda ben şahsen tulumu hiç sevmedim sürekli altını açıyosun kusuyo vs tulum hiç rahat değil bence en iyi alt üst takımlar
Ben karışık kullanıyorum da alttan açılan tulumlar rahat ama kuzum ben rahat kullanıyorum açıkçası.
Ama benim diyip diyebileceğim şey ağız mendili bolll bol alın doğurmayanlar ben geçen gene aldım
Bir de evde yarım kundak gibi yapıyoruz ya penye battaniye tek değil çiftleyin. Kalınlar sarılmaz müslinler kışın üşütüyor

Kız Allah seni ne yapmasın ondandır tabi

Hadi insallah saglikla gelsin minnos

Gözün Aydın cnm Sağlıkla gününde doğsun inşallah
Normal doğum duyunca hevesleniyorum bi cesaret geliyor

Ayy kızlarrrr ben buguun dogurmazsam iyidiragdaya geldim aliskinimdir normalde ama oyle bir kasıldm ki agri esigim düsmüs resmen aglamamak icin kendimi zor tuttum direk kasıklarm agridi insallah bisey olmaz
Yol yok birler olmaz yavrum ya
Ohh bir rahatlamışsındır artık gelecek olsa da rahatsın tabi zamanında gelecek inşallah

Bişey dicem bakımı beslemesi falan nerde yapıyosunuz siz yani gece de olsa kalkıp başka Bi yerde mi yoksa hep yatakta mı
Biz annemle yatak odasında yatıyoruz beşikte bize doğru dönük gece bebek her uyandıgında annem sesleniyor veya kucagıma veriyor emzirme bitene kdar da başıkda bekliyor uyukluyorum cnku lohusa basması geliyor çok kötü oldgmda emzirip anneme veriyorum gaz çıkarms vs onda oluyor yani herşeyi yatak odasında yapıyoruz. Gündüz de salona taşınıyoruz herşeyimz orda oluyor o şekilde kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…