2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Öyle yaparsın kuzum. Çok şükür kaşıntım kalmadı doğumdan sonra kesildi. Yaraları var biraz sadece. İnşallah kimse yaşamasın
Amin aminn onlarda gecer zaten yağ felan sür gögüsteki catlaklar morarmisti resmen artk zeytinyagi cok iyi geldi yaralarida yumusatir

Kızlar iyi değilim. Atoni yüksek kan kaybı hb 6larda gittim geri dönderdiler. Balon takıldı. Detaylı yazmiyorum bu kadar yazabildim şimdilik. Dua istiyorum sizden bolca dua
Ah canim yaaa offf gecmis bitmis olsun insallah Allah a emanet olun off off lutfen hemen iyiles kuzum benim yaa

Kızlar iyi değilim. Atoni yüksek kan kaybı hb 6larda gittim geri dönderdiler. Balon takıldı. Detaylı yazmiyorum bu kadar yazabildim şimdilik. Dua istiyorum sizden bolca dua
Yaa cok gecmis olsun canımm benimnerden donderdiler ama anlamadm balon nasıl oluyor bebisler nasil ay insallah biran önce toparlarsn kuzu Allah ın izniyle dualarimiz seninle

Kuzum allah yardımcın olsunnnn bana da balon takmışlardı sanırm öyle konuşmalar dönüyordu üstmde. Rabbim yar be yardımcın olsunnnn inşallaahhh geçecek

Kuzum Allah razı olsun evet çift transfer olmuştu doktorumun tavsiyesi ile gözüm korkuyordu açıkçası hep tek transfer olacak diye düşündüm bir gün öncesi çift transfer önerdi doktorum. Zor karar vermiştim. Şükürler olsun kavuştuk Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip eylesin. Son aylara kadar verdiğim karardan memnun kalmıştım. Yani korku endişesi daha fazla olsa da güzel bir duygu idi. Son aylar sorunlar yaşadım sezaryen sonrası da daha zor tek gebeliğe nazaran açıkçası gözüm korktu baya son aylarda çok endişe yaşadım stres oldum. Bakımı da gerçekten zor. Hissiyatı güzel. 35 de doğdular. Dokuza başlamıştık. Sekiz bitmişti. İkisi de erkek. Kısaca zor ama güzel. Bir daha olsa dersen gözüm korkuyor ama iyi ki bunlar çift diyorum şimdi. Hayırlısı ne ise öyle olsun. Her zaman dediğim bir şey çift tek kız erkek hiç önemli değil. Önemli olan sağlıkla kucağımıza almak ve büyütmek

Cnm üzülme annen kırılmaz geçer çabucak kırgınlığı eşimde biraz daha usturuplu konussaymis hepsi düzelir sen üzülüp bebisine stresi yansıtma sütun de gider üzüntüden Allah korusun

Allah'ım şifa versin ins cnm sen iyi ol bebekler iyi olsun yazarsın ins

Ah canım, Allah yardımcın olsun.
Dualarımız seninle.
Odaya gittin, geri ameliyathaneye mi dönderdiler.
Ben öyle anladım.
Hemoglobin 6 çok düşük, kan takviyesi ile yükseltirler onu.

Cnm çok çok geçmiş olsun..
Allah yardım etsin kan değerin sanırım 6 ya düştü.biran önce düzelirsin inşallah..
Bebişlerde iyidir umarım

Kızlar oksapari dogumdan ne kadar önce kesiyorlar
Benim de um corona olmasaydı keserdim bir kaç hafta once dedi ama şimdi devam demişti yarın kontrolde sorucam artık kesilsin mi diye bende kan pıhtılaşması da var ya o yüzden endişeliyim bende yarın öğrenirim ins

Cnm ya hepiniz büyük korku yaşadınız..
Onunda etkisi halen etkiliyordur sizi psikolojik olarak..annende belki başka birşeylerde alınmıştı bunun üzerine patlayıverdi ama seni düşünmesi lazım lohusa psikolojisine çok etkiliyor insanı.üzülme yavrum ya annedir o dayanamaz yarın gelir

Allah yar ve yardımcın olsun inşallah sana hayırlı evlatlar eylesin şimdi zorluk cekersin belki ama sonra inşallah beraber arkadaş arkadaş buyurler rabbim hayırlı uzun ömür versin canım tüm ailene

Allah yardımcın olsun inşallah bu süreci de kolayca atlatırsın.
Bu arada anne olan bütün arkadaşları tebrik ediyorum rabbim hayırlı uzun ömürler versin yavrularınıza doğum haberlerinizi okudukça heyecanlanıyorum sıra bize geliyo hayırlısıyla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…