2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bişey olcagı belliydi zaten yaa off 😪😪😪😪
Dediki ben bi eve gdiyim gelcem. Eşimde dediki anne istersen git dinlen bu aksam ben uyumam bakarım. Annem de olmaz bırakmam flan dedi yani güvenmiyo bize 😅 sonra annemden reflü yatagını istedm salona hadi git al bakalm ben yokum fln dedi sonra mama yap dedim eşime annm de hadi bakalm görelm dedi eşim de anne biraz rahat bıraksan bizi dedi 😅 annem alındı eşyalarını topladı hepiniz beni tersliyosunz ben bunları haketmiyorm ya dedi ağlayarak gitti. Offf aşırı canm sıkıldııı ağlyorum sinirden herkes benm üstmdeydi zaten canm sıkkındı günlerdir ağrılar yaşanılanlar vs ne bileym vicdan yaptm smdi anneme de offfff
Benzer olay benim basima geldi hakli olan bendim ama bizde 2 yil gorusmedik annemle, inşallah annen uzatmaz ya

Kızlar iyi değilim. Atoni yüksek kan kaybı hb 6larda gittim geri dönderdiler. Balon takıldı. Detaylı yazmiyorum bu kadar yazabildim şimdilik. Dua istiyorum sizden bolca dua
Çok geçmiş olsun canım 💐 Allah seni yavrularına bağışlasın 🙏🏻 İnşallah çok çabuk toparlanırsın, dualarımız sizinle 📿🤲🏻

Labellaaa Labellaaa canım, senin anne H Hazel9 in de koca lohusa depresyonuna girmiş resmen.
Anlamıyorum hamile olan, doğuran sizsiniz.
Onların alttan alması lazım.
Nası iş anlamadım ben.
Ben de cok cevap fln verdm kndimi suçluyorum şimdi farknda olmadan kırdımmı diye arıyorum açmıyor 😪 uyumuş. Umarım yarın düzelir yoksa çok üzülücem 🥺

Bişey olcagı belliydi zaten yaa off 😪😪😪😪
Dediki ben bi eve gdiyim gelcem. Eşimde dediki anne istersen git dinlen bu aksam ben uyumam bakarım. Annem de olmaz bırakmam flan dedi yani güvenmiyo bize 😅 sonra annemden reflü yatagını istedm salona hadi git al bakalm ben yokum fln dedi sonra mama yap dedim eşime annm de hadi bakalm görelm dedi eşim de anne biraz rahat bıraksan bizi dedi 😅 annem alındı eşyalarını topladı hepiniz beni tersliyosunz ben bunları haketmiyorm ya dedi ağlayarak gitti. Offf aşırı canm sıkıldııı ağlyorum sinirden herkes benm üstmdeydi zaten canm sıkkındı günlerdir ağrılar yaşanılanlar vs ne bileym vicdan yaptm smdi anneme de offfff
Biraz günlerin yorgunluğu üzerine bi de anneanne duygusallığı eklenmiş 🥺 hele bi de damattan teşekkür yerine böyle bi şey duyunca biraz örselenmiş hissetmiş kendini 😔 sen yarın ara gönlünü al anneciğinin, bebek seni özledi de, bak koşa koşa gelir 🥰✨🌈 gelmem derse de bak sütüm azalıyo, çok üzülüyorum dersin 🥲 çok uzayacağını sanmıyorum, küçük bi yanlış anlaşılma eni konu 😇

Benzer olay benim basima geldi hakli olan bendim ama bizde 2 yil gorusmedik annemle, inşallah annen uzatmaz ya
Bizimki genelde saman alevidir de ama üstüne gittikçe de geri kaçar sessiz kalırsam belki ama yarın herşeyin geçmiş olmasnı ümit ederek yataga giriyorum tek isteğim sütüm kaçmasın

nurselek nurselek geçmiş olsun canım. Kolaylıkla atlatırsın umarım. Bebekler de iyidir inşallah. Allah yardımcınız olsun, hepinizin. ☺️

Ben de cok cevap fln verdm kndimi suçluyorum şimdi farknda olmadan kırdımmı diye arıyorum açmıyor 😪 uyumuş. Umarım yarın düzelir yoksa çok üzülücem 🥺
Bence kendini suçlama bu kadar canım yaa.
Yani sonuçta sen de kolay şeyler atlatmadın, hala bebeğin için çok kaygılısındır.
Sonuçta ilk anneliğin.
Tahammülsüz olman çok normal.
Annen dayanamaz gelir zaten. 😉

Bizimki genelde saman alevidir de ama üstüne gittikçe de geri kaçar sessiz kalırsam belki ama yarın herşeyin geçmiş olmasnı ümit ederek yataga giriyorum tek isteğim sütüm kaçmasın
Oy kuzum benim, benim sutum 4 gun kacti, aglamaktan helak olmustum cunku, sonra dedim kendine gel kadin bu bebek sana muhtac, kafaya takmamaya calistim, geri geldi cok sukur sonra sutum ama iste keske hic yasanmasa bu tarz alinganliklar

Kendime bakamıyorum ki kuzum duş almak bile lüks annem olmasa asla banyo filan da yapamam. Biraz büyüseler Allah ın izni ile.
Ya cok haklisin ama insallah alisip duzen oturdukca sende rahatlarsn annen ne zamana kadar kalacak peki yanliz idare edebilir msn 40 indan sonra herkes kolaylasiyor diyor ama

Gunaydin kuzular hayirli haberler alcagimiz bir gun olsun 🤲 🥰
Ayy benım bebe dun aksam karnı agrıyor gibiydi
3 kere dun kaka yaptı ıshal gıbı korktum hatta agladıgında nerdeyse bende aglıcaktım 😪
Gece ve sabah cok azıcık kaka yapmisti
Aksam kı gıbı degıldı
Bırde sancılanmadı şükürler olsun
Ben bakamadım mı neyı yanlıs yaptım deyıp durmstum
Ahh derdını anlatamayam bebek canı acısa sadece aglar cok üzülüyorum
Bızde sımdı kaka takıbı gaz takıbı 😬🤲🥰❣️

Ayy benım bebe dun aksam karnı agrıyor gibiydi
3 kere dun kaka yaptı ıshal gıbı korktum hatta agladıgında nerdeyse bende aglıcaktım 😪
Gece ve sabah cok azıcık kaka yapmisti
Aksam kı gıbı degıldı
Bırde sancılanmadı şükürler olsun
Ben bakamadım mı neyı yanlıs yaptım deyıp durmstum
Ahh derdını anlatamayam bebek canı acısa sadece aglar cok üzülüyorum
Bızde sımdı kaka takıbı gaz takıbı 😬🤲🥰❣️
😂 sizin gundem yogun baby 😍 kiz iki tane buyutmussun aslan gibi bunu da cikartirsin ortaya evvellAllah 🤲🧿

Ya cok haklisin ama insallah alisip duzen oturdukca sende rahatlarsn annen ne zamana kadar kalacak peki yanliz idare edebilir msn 40 indan sonra herkes kolaylasiyor diyor ama
Annemle gideceğim sanırım bende istemesem de bebekler için en iyisi öyle olacak. Biraz ele avuca gelsinler öyle dönerim. Kırkında bunlar normal doğum haftasına ancak geliyor kuzum prematüre doğdular sonuçta. Doktor üç ay çok dikkat etmemi söyledi. İnşallah sıkıntısız geçer 🤲🏻

X