2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet evet icine giydirilen cıtcıtlıdan koydum aralarina 1 er tane 10 lu cok kalabalik 5 li ideal bence 3 takimda yeter diye dusunuyorm zaten minnaciklar hemen büyüyorlar
10lu disinda yapmiolar isimliyi bizim buldugumuz Battaniyesi falanda var tatlis geldi hatira iste 5li iki takim bakiim bende kuzucum saolasin zaten dedigin gibi ne kadar giycekler

Kilya bende kasıntı basladı ya üst bacaklarm pütür pütür oldu arada kollara felan da geciyor 2 hafta once bakildi degerler normaldi insallah gecici biseydir
İnşallah kuzum ama alerji de olabilir genelde alt bacaktan elden ayaktan başlıyor kaşıntı sen yine değerlerine baktır büyük ihtimalle alerjik bir reaksiyon seninki

İnşallah kuzum ama alerji de olabilir genelde alt bacaktan elden ayaktan başlıyor kaşıntı sen yine değerlerine baktır büyük ihtimalle alerjik bir reaksiyon seninki
Belkide üst bacaktan basladi pütür pütür öyle hafif hafif kaşınıyorum bakalim degisik biseyde yemedm ama biraz dikkat ediyim bakalim

Belkide üst bacaktan basladi pütür pütür öyle hafif hafif kaşınıyorum bakalim degisik biseyde yemedm ama biraz dikkat ediyim bakalim
Gebelik kaynaklı alerji olabiliyor kuzum yeme içmeden değilde hormonal yani. Sen takip et değerlerini alerji ise çok önemli değil Yani rahatsız ederde bebekler açısından önemli değil. Olmadı gidersin bir

Hadii canımm demee sebep

Hadi canımm nolduuu kiz
Bişey olcagı belliydi zaten yaa off
Dediki ben bi eve gdiyim gelcem. Eşimde dediki anne istersen git dinlen bu aksam ben uyumam bakarım. Annem de olmaz bırakmam flan dedi yani güvenmiyo bize sonra annemden reflü yatagını istedm salona hadi git al bakalm ben yokum fln dedi sonra mama yap dedim eşime annm de hadi bakalm görelm dedi eşim de anne biraz rahat bıraksan bizi dedi annem alındı eşyalarını topladı hepiniz beni tersliyosunz ben bunları haketmiyorm ya dedi ağlayarak gitti. Offf aşırı canm sıkıldııı ağlyorum sinirden herkes benm üstmdeydi zaten canm sıkkındı günlerdir ağrılar yaşanılanlar vs ne bileym vicdan yaptm smdi anneme de offfff

Oyyy minnoss iyi yapmissin geceyi gunduzu ayirt etmesi gerekiyomus bebelerin cok fena cingoz onlarrr yaaa hangi gumus kapgi almistin baby ben simdi alcam da memnun kalan birinin tavsiyesini isterim bir de lansinoh falanmi ne yagi
Gümüş kapak XSilver aldım Trendyol'dan. Yağ da evet, lansinoh. Ama onu internetten almadım, içerikleri değiştirilebiliyor diye. Eczacı kardeşimden aldım. Sen de alacaksan güvendiğin bir eczaneden al.

Canım maşallah ikizlerin mi oldu Allah analı babalı büyütsün kuzum ikiz gebelik doğum nasıl oldu bende çift embryomh koysa tek mi koysa çok kararsız kaldım sen deneylimsin kaçıncı ayda doğdular cinsiyetleri nedir benide bilgilendirir msiin acaba

Gebelik kaynaklı alerji olabiliyor kuzum yeme içmeden değilde hormonal yani. Sen takip et değerlerini alerji ise çok önemli değil Yani rahatsız ederde bebekler açısından önemli değil. Olmadı gidersin bir
Sagol canım pazartesi kontrol zaten cok kalmadi artmazda insallah o zamana kadar sorarim bi valla kasinti konusunda aci ama uzmanimiz sen oldun o yuzden direk sana sordm simdi iyisin demi

Kuzum olur öyle sen canını sıkma o da üzülmüştür senin için aklı kalmıştır öyle yaptığı için zaten. Muhtemelen eşinin söylemesi zoruna gitmiştir. Yorgunluk stres onun da sinirleri bozulmuştur.

Yaaa kiyamammm aglama kuzumm yaa annen doner nolcak ararsin gelirrr uzulmee kiyamam sutun kacar bak aglamaa lutfenn oluyo boyle seylerrrr maalesef kiyamaz gelir annen de

Ayy kıyamam ya aslinda esin mama hazirlamak icin felan mi rahat bıraksan dedi yoksa annenin anladigi gibi genel olarak mi rahat biraksan dedi cok kotu bir durum aslinda onlarin sana anlayisli davranmasi lazim anneler vallahi bas taci cırpınıyorlar ama senin anne oldugunu unutuyorlar kendileri yeniden anne olmus gibi davranıyorlar sorunda burda basliyor iste biraz dinlensin annende yarin ararsn gönlünü alırsn olmaz mi sıkma canını anlayacak oda sizi

Sagol canım pazartesi kontrol zaten cok kalmadi artmazda insallah o zamana kadar sorarim bi valla kasinti konusunda aci ama uzmanimiz sen oldun o yuzden direk sana sordm simdi iyisin demi
Öyle yaparsın kuzum. Çok şükür kaşıntım kalmadı doğumdan sonra kesildi. Yaraları var biraz sadece. İnşallah kimse yaşamasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…