2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ama sen de hemen yazarmışsın gibi geliyor bana ikizler çok geç yazıyor sanırm kilya da yoğn bakmda kaldı diye gec yazmıstı nurselek yb alınacak mıydı
Yok öyle bisey dememisti yb felan melo cok aktif girmiyordu zaten ama nurselekten beklemezdmbn yazarm ya kendimi toparlayinca oyle dusunuyorm

H Hazel9 kiz senin koca depresyona mi girdi napti kendi annesine söyleniyor ne guzel mis gibi yemek iste ohhnisan konusuna gelince de sıkma canini bisey bulursn uzerine yarin disari cikarsn olmadi olmaz mi
Ya bence de H Hazel9 kendi annesine kızan eş candır bu arada benmki arayıp aşkımmm sen bitanesin flann derdi o sırada ben

Yasamademek123 burads arkadasımızı tebrik ediyoruz bebek çıktgı gibi yazdı valla
Yanlıs etıket yapsam da
Sızi hıc germedım bekletmedım yaa
Sız bıde benı hastanede gorseysınız cıktım herkes merakla beklıyor ben el sallıyorum ıyıyım ben ıyıyımmm merak etmeyın dıe gulerek cıktım ama yarım saat sonra herles gıtmıstı zaten refakatcı ablam vardı
Esım Babam gelenleri karsılamak ııcn kantındeydıler
Ben basladım agrı yukseldıkce yuksek sesle selavat cekmeye cok komıktı yaa yarısında dedm bama esımı cagırın ben agrı cekerken sen asagıda cay mı ıcıyordun gerı gıdemedı babamı aradı bem burdayım dıe
Hemsıreler bNa ıgne yapcak dön hafıf yama dıyorlar uyusukluk gıdınce bem dönemiyorum
Dıyorum yok mu baska kass ıllaa sartmı orası gormıyormusun benım agrım varr oyle ce basımı bekledılr dogru pozısyon da ıgmeyı yapabılmek ıcın

Hahah süpersin

Bu arada bebişinn 1 aylık oldu maşallah

Bugun baglandım sancı çıkmadı bebekte iyi öyle böyle derken aniden dogurursam yazarim yine de

Kıyamam annem de bizi yalnız bıraktı her defasında eşime beni tuvalete götür dedim çok romantik sonra bebelerden biri ağladı eşim gitti annemi çağırdı

Kafasından aşağı boşalt keşke hergün yollasa canıma minnet. Gerçi benim eşim yapıyor yemek ama asla hayır demem gelen yemeğe

H Hazel9 kiz senin koca depresyona mi girdi napti kendi annesine söyleniyor ne guzel mis gibi yemek iste ohhnisan konusuna gelince de sıkma canini bisey bulursn uzerine yarin disari cikarsn olmadi olmaz mi
Kuzum hep boyle annesine karsi bilmiyorum kizio ama iste uzuluyorum benim cocugum yapsa zoruma gider hallettim evden bi elbisem vardi 38 beden almisim arkasi kapanmio ama ustune ceket giyersem gozukmez altinada babet bitti gitti
Aaa ben şok ama neye şok eşinee
Benmki arar tesekkur eder vs. Biz de zaten rutin her aksam görntulu konusma var yemek yednzmi ? Ne yediniz? Benm de en uuyuz oldgm şeydir bu kdr soru sual
Kuzum yaa seninkide enteresan benim esimi arayamaz hasta bi gecmis olsuna aradi kadin kapat anne konusamicam dio benim ki normal degil de seninki hic normal diil
Kafasından aşağı boşalt keşke hergün yollasa canıma minnet. Gerçi benim eşim yapıyor yemek ama asla hayır demem gelen yemeğe
ben de demem vallaa Allah razi olsun derim yemekten ne zarar gelir yani iste bu erkekler bi cinsss

Esin lohusalik depresyonuna girmis gibi vala benim kv surekli gonderse surekli alır yerim canima minnet
Esim degisiktir saolsun Allah razi olsun valla bugunlerde iyi oluyo erinmiyorum kocam canim benim ama eziyet gibi uc ogun yemek hazirlamak hastaya bakmak bu halde
Yiyemediğinizi taze taze buzluğa at canım, doğum sonrası çok lazım olucak.
dolma kuzum ya ayiptir solemesi dolaba konur mu pisip yollamis baby ??

Evet evet ilk hafta aynısı oldu bende de. Ama ikinci hafta geçti hepsi. Sanki karın egzersizi yapmışım da hamlamışım gibi çok şiddetli ağrı oluyordu yataktan kalkarken ya da dönerken. Geçti gitti hepsi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…