2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet ankarada bilindik tercih edilen bi yer bastan beri eksik bilgilendiriliyoruz maalesef.bu gidişle davalik olacagiz zaten

Amin benim korkum dogum esnasinda strese girip bebegi zor durumda birakmak 15 ay tedavi oldum mucize gibi bisey benim hamile kalmam yaş zaten 37 bi dahasi olmaz büyük ihtimalle ama dr ısrarla anlamak istemiyor demek basından beri amaci beni isteğe bağlı hasta yapmamış halbuki diger dr gereklilik olarak görmüştü
Bence de peşini bırakmayın adam akıllı konuşulsun yani siz de tüp bebek yaptık falan diyin belki biraz insafa gelirler kuzum artık son düzlük hakkaten Allah yardımcınız olsun kuzum

Allah korusun sen kötüyü düşünme canım benim yaa millet çatır çutur doğuruyo normal neden olmasın yani ama bu tamamiyle senin ne istediğinle alakalı doktorun zorlamasıyla olcak bişey değil, aynı hastanede başka doktora git beni huzursuz ediyo anlaşamıyorum vs diye hasta haklarına saygı duymuo de

Kuzum anne kv varsa onlara atıyorlar kimse olmazsa mecbur el atarlar yani de. Benim eşim kucağına bile alamıyor yani
Kuzum yaa çoğu erkek öyle bencee korkuyolardır bebek konuşunca anlıyolarmış baba olduklarını etraftaki herkes öyle söylüo Bana çevremdeki herkesin tavsiyesi sakın bakmasını bekleme kendini üzersin oluyo

Kızlar ben korseye başladım bugun çok daha rahat hareket ediyorum bilginiz olsun
Hamilelik boyunca sadece karnı şişen ben davul gibiyim nasıl bir ödem oldu bacaklarımda anlatamam fil gibiyim bugun dr a giderken hiçbirşey olmadı ayakkabı olarak üstüne bastm ayakkabının ayağımın yarısı da dışarıdaydı rezil gibi

Kuzum anne kv varsa onlara atıyorlar kimse olmazsa mecbur el atarlar yani de. Benim eşim kucağına bile alamıyor yani
Ben şanslıyım sanırsam kv bizde ama geceleri eşimle birlikte kalkıyoruz gündüzde yine biz idare ediyoruz eşim en fazla 4 saat evde olmuyo işteykende ben yetişmeye çalışıyorum bugünde diyoki nöbetleşe kalkalım öyle olursa daha iyi olur Bu arada annem hala bebekleri kucağına almadı çok küçüklermiş korkuyormuş almaya

Bence de çok küçükler ya, korktuğu için alamıyor kucağına canım.
Hani yataktan alamaz da sen koysan kucağına belki alır.

Ben eşimin ayakkabılarını giyiyordum bebeklerin yanına giderken palyaço gibi oluyordum sanki herkes bana bakıyor gibi geliyordu ama çok şükür bir hafta olmadan geçmişti

Benim eşim de kıyamam sevmeye alıyor on tane laf ediyorlar dikkat et başını tut kundaklamadan alma vs ben de hemen rahat bırakın ya babası o zarar vermez diyorum. Eşim de hayatm biz ne zman yalnız kalıcaz diyor bana sürekli gelip sabret aşkm insanların burda olmasına mecburuz alttan al görmezden gel diyor sağolsun dün mesela geldi sen uyu ben bakarım dedi ama nasıl yorgundu uyur diye guvenemedm yok dedm benm uykum yok sen yat 5 dk içinde uyudu dün beni yıkadı giydirdi saçımı kuruttu masaj yaptı koltuga yastıklar koydu ayağımı uzattı yanıma boza kuru meyve ceviz komposto getirdi yedirdi şimdi uyuman lazım dedi yok dedm bebeği alayım kucagıma ben. aşkm hayır uyu önce senin iyi olman lazm bebeğe bakıyoruz dedi ya kıyamam aşkıma benim gerçekten Allah razı olsunnn M A Ş A L L A H

Ay benimde eşim alamıyor korkuyor öyle olunca ayak üstü şeyler ancak yapar. Annem sağ olsun yetişiyor bende yapmazdım açıkçası çok zor Yaa işte ne bileyim endişe ediyordur yoksa çokta iyi bakar kucaklar da. Bazen annemde diyor korkuyorum diye emanet olarak görüyorlar sonuçta daha tedirgin oluyorlar bir şey olur diye Allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…