2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Taze anneeee yeriz o bebisiii 🥰 ben kisa bi ozet geciiim 12 aralik ta Labellaaa Labellaaa sez oldu, ama sabaha karsi @Ayceeeee surpriz yapip normal dogurdu ayni gun iki bebisimiz oldu 🤲😍 dogum tarihi belli olan su an hatirladigim ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555 6 ocak olmasi lazim, daha belirlenecekler var. Birumuttuyasataninsani Birumuttuyasataninsani korona oldu ama nisan gelmis bir kac gune negatife donunce insallah normal dogurcak 🤲 su an nurselek nurselek ve pink21 pink21 dogumda canim hatirladiklariM bunlar 😘
Ne güzel özetledin canım maşallah sana. Doğum yapanlara hayırlı olsun, nurselek nurselek ve pink21 pink21 bugünmüş. Kurtulmuş olmalısınız bu saate kadar. Ay hadi hayırlı olsuun 🤗🤗🤗

Hala gelmemiş bizim taze anneler 😳
Bende bakıp bakıp cikiyorum 😆
Kızlar kalkmadan yatıyorum nerdeyse doğurmamak için sancı yokluyor ara ara ama düzene girmiyor çok şükür. Lekelenme de devam ediyor hala... Yarına çıkabilirsek inşallah gene test vericem. Umarım Bi kaç gün daha bekler bebek sağlıkla da kavuşmak nasip olur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Amin Allah yardımcın olsun ins saglikla kucağına al evladını

Kızlar kalkmadan yatıyorum nerdeyse doğurmamak için sancı yokluyor ara ara ama düzene girmiyor çok şükür. Lekelenme de devam ediyor hala... Yarına çıkabilirsek inşallah gene test vericem. Umarım Bi kaç gün daha bekler bebek sağlıkla da kavuşmak nasip olur 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Kuzum benim yaa bir avazda kurtul insallah ayri bi stresli oldu resmen son gunlerin 😔 saglikla kavusun yavrunuza insallah 🤲

Aminnn babyyy 😍 sen nasilsinn oglusun nasill tosuncuk 😍 ay gogus acin var mi neler yapiyosun cok merak ediyorum ??
Oğlan iyi çok şükür. Geceleri uyuyamaz olmuştu son birkaç gündür. Gündüz uyanmaz, gece uyumaz olmuştu daha doğrusu. Dün gündüz uyandırmalara başladım, birkaç saat uyanık tuttum. Gece de banyo yaptırıp direk yatırdık, ilk kez uyudu. Bu kez de ben 3e kadar uyuyamadım, o da ayrı mesele 😂

Göğüs acım hiç yok tatlım. İlk hafta olmuştu sadece. Sonrasında yağlayıp gümüş kapak kullandım geçmişti. Şimdi de sadece emzirmediğim zaman sütüm boşa akmasın diye gümüş kapakları arada takıyorum. Yoksa ona da ihtiyacım kalmadı artık. 😊

Esim degisiktir saolsun 😂 Allah razi olsun valla bugunlerde iyi oluyo erinmiyorum kocam canim benim ama eziyet gibi uc ogun yemek hazirlamak hastaya bakmak bu halde 😐

😂😂 dolma kuzum ya ayiptir solemesi dolaba konur mu pisip yollamis baby ??
Konur konur, hiiiiiiç bir şey olmaz canım.
Çıkarır azıcık üzerine su gezdirir ısıtırsın, mis gibi😉

Bi muayene olsa mıydın acaba?
Aslında Covid pozitifken de doğum oluyor.
Neden beklemek istiyorsun?

Oğlan iyi çok şükür. Geceleri uyuyamaz olmuştu son birkaç gündür. Gündüz uyanmaz, gece uyumaz olmuştu daha doğrusu. Dün gündüz uyandırmalara başladım, birkaç saat uyanık tuttum. Gece de banyo yaptırıp direk yatırdık, ilk kez uyudu. Bu kez de ben 3e kadar uyuyamadım, o da ayrı mesele 😂

Göğüs acım hiç yok tatlım. İlk hafta olmuştu sadece. Sonrasında yağlayıp gümüş kapak kullandım geçmişti. Şimdi de sadece emzirmediğim zaman sütüm boşa akmasın diye gümüş kapakları arada takıyorum. Yoksa ona da ihtiyacım kalmadı artık. 😊
Oyyy minnoss 😍 iyi yapmissin geceyi gunduzu ayirt etmesi gerekiyomus bebelerin cok fena cingoz onlarrr yaaa 🧿😍 hangi gumus kapgi almistin baby ben simdi alcam da memnun kalan birinin tavsiyesini isterim bir de lansinoh falanmi ne yagi 😅

Bi muayene olsa mıydın acaba?
Aslında Covid pozitifken de doğum oluyor.
Neden beklemek istiyorsun?
Gittiğim hastane pandemi hastanesi değil, pozitifken doğum yaparsam sezeryana alacaklar. Dr um bunu istemediğimi bildiği için sancılarım gelene kadar vakit kazanmaya çalışıyor bir ihtimal negatife dönersem normal doğum yapabilseydim diye. Bi de ben sezeryan da olsam bebek kendi istediği zaman gelsin istedim. O yüzden sancı bekliyoruz her iki koşul için de

kizlar yeni yazabiliyorum cok sukur cikti ama bebegi gordum kuveze aldilar solunumu icin sut sagip veriyorum🙏
Canım gözünüz aydın 🥰 Çok şükür atlatmışsınız, bi kaç saate de gelir yavru kuşun, kavuşursunuz inşallah 🙏🏻 Sana da çok geçmiş olsun, şimdi biraz dinlen.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🤲🏻

kizlar yeni yazabiliyorum cok sukur cikti ama bebegi gordum kuveze aldilar solunumu icin sut sagip veriyorum🙏
Allah'ım analı babalı büyütsün o kuvez den de çıkacak sağlıkla evi izie gideceksiniz çok şükür ikimizde kurtuldunuz 🤲🤲🥰🥰🥰
Biraz dinlen sonra ayrıntılı yazarsın bize

Ayy insallah dönmüssndür negatife ama kendini kasma hic dönmesende yine sezaryenle olur hayirlisiyla siz iyi olunda cok sükür hafif atlatıyorsn kac gün oldu bu arada

X