2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maşallah yavrum vallahi ay bende yapıyorum eşime aman şöyle tut böyle tut annemde hepimize aman öyle yapma böyle bakma eşimle bir araya gelemedik ki doğru düzgün şimdide işe başladı ki hiç çekirdek aile olarak bir şey anlamadık

Maşallah yavrum ben yapamam

Yok korkuyor zaten bir kucağına versek ter atıyor resmen becerikli biri değil ondan dolayı beklemiyorum çok bir şey zaten maalesef

Kuzum birde yardımcı birileri olunca korktukları için bir tık geride kalabiliyorlar ama iş başa düşünce mecbur yapılıyor

Ya gercekten öyle oluyor dün ben bi boşluk buldum yatal odasının kapısını kapattırdım açtım abajuru bebiş ben eşim şöyle bi kaldık yani bebişi inceledik bu bizim mi şimdi karnındaydı burda mı vs ay çok duygusal şeyler bunlar ve anneye babaya bebeğe iyi gelen şeyler bence yanmzdaki annelere de mecburuz mesela benm annem bana bakıyor sürekli önüme geliyor yemektir sudur kuruyemiştir ilaçtır. Ama kv ne yapayım diye sorar ben de bişi diyemem yani aklma gelmediği için bana direk hazır gelmesi lazım beslenmeynce süt olmuyor annem saati saatine yani tam acıktgm anda getirmiş oluyor söylemeden herkesin bi desteği var herkesten allah razı olsn başbaşa kalıcz inşallah yaa

Bilmiyorum canim bi yandan doğum sonrasi çabuk iyileşme olur diyor kafama yatıyor bir yandan da bebege bişey olacak diye endişe duyuyorum. C.tesi ye kadar doğurmazsam o gun konuşacağız

Bugün benim problemler bitmiyo eşim hasta ya dün kayınvalidem bize sormadan yemek yapıp yollamış Allahh kıyameti kopardıııı benimki yine bizim evimizde yemek mi yoktaaa niye yolluyosaa bilmem ne tee allahım kv ye de teşekkür ederiz falan yazdım yediniz mi dio dedim yemedik yemekten kalkmıştık yarın yeriz falan dedim neyse bugün gene dioki yemek yollicam bende dedim var yemeğimiz ama saolun eşim duydu yineee aricam sölicem bi daha bişey yapmasın bu ne demek falan Allah aşkına dedim sakin ol benim canıma minnet zaten perişan oldum mutfaktan çıkamıyorum

Bilmiyorum canim bi yandan doğum sonrasi çabuk iyileşme olur diyor kafama yatıyor bir yandan da bebege bişey olacak diye endişe duyuyorum. C.tesi ye kadar doğurmazsam o gun konuşacağız
Haklısın kuzum ama akışına bırak normale de icin sicaksa bence zaten normal diye gidip sez e dönebilirsin yani bunun garantisi yok ki açılma olmazsa falan bebeği riske atamaz doktor sadece güzel bi dille konuş sen zaten nst ye falan bağlanıyosundur Allah a emanetsiniz insallah

Esin lohusalik depresyonuna girmis gibi vala benim kv surekli gonderse surekli alır yerim canima minnet

Yiyemediğinizi taze taze buzluğa at canım, doğum sonrası çok lazım olucak.

nurselek saati 4 yaptıı ooo hadii nerdesnn ben kaçta yazmıstmm ben daha erken bakmıştm aslnda ama ellermde o kdr damar yolu vardı ki yazamadm hemen
Yani seni en gec yazan sanmistim ama degilmissin o halinle bize yazdin her gecen gün eski dogum yapan daha iyidi diyorzz aaaa olmaz ki böyle

Aaa ben şok ama neye şok eşinee
Benmki arar tesekkur eder vs. Biz de zaten rutin her aksam görntulu konusma var yemek yednzmi ? Ne yediniz? Benm de en uuyuz oldgm şeydir bu kdr soru sual

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…