2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla bebde gitmek istemiyorum zaten sevmem normalde de 🤭aynen olussa agri yapar sislik olur simdilik yok insallah olmazda kirildigi icin hafif bir hassasiyet var sadece insallah idare eder de bebisimle ugrasirim sadece
Ben o tarafı kullanmamaya çalışıyorum ne kadar idare etse kâr bebek doğunca da koştur koştur gidemem zaten

Valla en iyisini yapmssn ohh kafanı dagıt insallah güzelce uykunda gelir misler gibi uyursun 9 gibi alirlar bence
Benim tahminim d eo yönde.
Yaa kızlar hep dedi ya yarım kol elbise gecelik giyiyliyo diye benim yoktu. Araba işi de bugün halloldu hadi dedim gidelim. Buldum lc den aldım 50 tl kız 2 tane aldım

Benim tahminim d eo yönde.
Yaa kızlar hep dedi ya yarım kol elbise gecelik giyiyliyo diye benim yoktu. Araba işi de bugün halloldu hadi dedim gidelim. Buldum lc den aldım 50 tl kız 2 tane aldım
Ayy sevindim uygunda bulmussun iyi olmus valla🤭off ben resmen kontrolden kontrole cikiyorm evden iyice hantallastm ya

Labellaaa Labellaaa kuzum evinize ciktiniz miii ???
Yavrucumm evet evdeyiz geldik 11de çok şükürrr 🥰🥰 allahım hepinize nasip etsinn inşallahhh bu duyguyuuuuuuu 🥺🥺🥺 yarın sabah tekrar hastaneye gidicez bebişin sarılıgına bakılacak insallah iyi olur. Şuan anne sütü ve mama olarak ilerliyoruz bakalım.
Az once sudan boğuldum dikişlerimmm patlamış olabilir 🤢 çok zor bir andı 😪
Sadece buyuk wc kaldı o da korkudan gelmiyor snırm bi onu düşünüyorum nasıl olcak diye 🙈
Birazdan da duşa gireceğim inşallah yavas yavas geçiyor ağrılar ama yürüme kısmı hala zor 🥴

Ayy sevindim uygunda bulmussun iyi olmus valla🤭off ben resmen kontrolden kontrole cikiyorm evden iyice hantallastm ya
Ben de öyleydim ya son 1 aydır aynen öyleyim. İhtiyaç varsa bahane ediyorum o da Bi yerimi tuta tuta geri dönüyodum🤣
Olsun son geldi zaten ben de doktora senşn dediğini dedikçe tamam yürüme zaten artık erken doğumu tetiklemeyelim durduk yere demişti

X