2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sagol canim insallah dedidigin gibi yediklerime felan dikkat etmye calisiyorum en korktugum sey biri disci biri kadin dogum doktoru ikisi birarda gelmez insallah basima
Gelmez gelmez Allah ın izni ile ama yakın takip et enfeksiyona karşı sezaryen olacaksan önemli olabilir çünkü. Doğumdan sonra bakarsın çaresine

Sagol canim insallah dedidigin gibi yediklerime felan dikkat etmye calisiyorum en korktugum sey biri disci biri kadin dogum doktoru ikisi birarda gelmez insallah basima
Cnm benim de azı dişimin yarışı kirilmisti enf falan olmadı ama dil hep oraya gidiyor sen dikkat et cnm ins hiçbir şeye gerek kalmaz ...

Gelmez gelmez Allah ın izni ile ama yakın takip et enfeksiyona karşı sezaryen olacaksan önemli olabilir çünkü. Doğumdan sonra bakarsın çaresine
Valla tek korkum o az kaldi simdi gidipte enf ile ugrasmayim takip ediyim ufak kizariklik agri olursa hemen giderm artk isin kötü yanı vakit az kaldı

Amin insallah canim ya ekstra boyle bisey olunca bi canım skldida en azindan antibiyotik felan kullanilabiliyormus en kötü onunla idare ederm hayirlisi ay bi cıksaydi hayirlisiyla
Canını sikma benimki 3 ay oldu kirilali bi sorun olmadi geçen biraz sızladı geçti fırçayı ihmal etme arada ağız bakim suyuyla çalkala

Canını sikma benimki 3 ay oldu kirilali bi sorun olmadi geçen biraz sızladı geçti fırçayı ihmal etme arada ağız bakim suyuyla çalkala
Yaa bende kirilinca hemen enf olur diye dusundum insallah bende de öyle olur bebis etkilenmez hayirlisiyla dikkat ederm canim cok sagol

22 nisan. Sat 6nisan sata göre daha fazla haftası diyordu doktor d. İzinlerine falan hep sata göre çıkardı yani onu baz alalım dedi
Kız aramizda 4 gün var mis sadece benim transferde 26 nisan sat 3 nisan ama doktor 11 nisan diye kabul etti
Stres yapma da tetiklenmesin. Napcan anacım başımıza gelmeyen kalmadı neyimiz normal gitti ki Allah sonunda güzelliklerle kavuştursun da
Valla hep o disimden korkuyodum zaten surda sonuna geldim insallah beni biraz daha götürür de rahst ederm

Amin inşallah. Darısı sana ve tüm isteyenlere olsun. Ne zaman yaptırırsan yaptır 3 gun istirahat etmeden dönme benim dr uma uzaktan gelen bir arkadaş vardı 3 gün otelde kalip öyle döndüler
Doğru diyorsun inşallah bende öyle düşünüyorum ama kimisinde hiç dinlenmedim diyor valla bazen kafamda karışıyor canim

Kızlar lohusa şerbeti ya da komposto olarak ne yapılabilir varmı Bi tarifiniz. Gerçi bende dut kurusu var ondan Bi hoşaf yapsam mı ki nasıl olur 3 5 kayısı katsam içine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…