2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Eyvahlar olsun kanal yapılı olan disimin bir tarafı kırıldı tamamen 28.haftaya kadar mudahale ediyormus napıcam ben simdi🥴agri yok sadece huylaniyorum kirildigi icin hemen enf kapar mı ki bebege zararı olur mu off😶
Kuzumm korkma bisey olmaz agzini karbonatli suyla sirkeli suyla falan calkala hep mikrop olmaz gecmis olsun 😔

Ben o kalite isinden cok anlamiyorum valla ab ba biseyler diyorlar bazen dusuk dedikleri tutuyor bizde yaklasik 700 km yol gelmistik 2 saate bir durduk biraz yürüdüm felan öyle bitirdik yolu 2 ya da 1 olmasina aslinda doktorla karar vermek daha mantikli bize sormusti biz siz nasil derseniz öyle olsn demistik oda tek tramsfer etmisti doktoruna güven icini ferah tut ama en onemlisi kafani rahat hissettigin zaman git aklinda soru isaretleri olmasn sıfırla kendini insallah bu sefer olacak diye düsün Allah in izniyle insallahta olur Allah yardimciniz olsun🙏
İnsallaj cnm sen nerede yaptırmıştın kuzum baya uzakmis

Simdilik oyle bir hassasiyet yok ama baslayacak gibi ufak ufak bi tanidik vardi dis hekimi sordukta sakım cektirmeyin dogumu tetikliyor dedi enf olursa uygun antibiyotik verilir biraz boyle idare eder demis
Şuan bence de riskli canım neler çektim hem ağrısından hem çekiminden fazla anestezi de alamadığım için nerdeyse canlı canlı çektirdim bas bas bağırdım. O sancıya hele bu haftalarda demesi gibi tetiklemiş. Az kaldı senin sabret dua da et de inşallah bişe olmasın idare etsin

Eyvahlar olsun kanal yapılı olan disimin bir tarafı kırıldı tamamen 28.haftaya kadar mudahale ediyormus napıcam ben simdi🥴agri yok sadece huylaniyorum kirildigi icin hemen enf kapar mı ki bebege zararı olur mu off😶
Çok geçmiş olsun kuzum inşallah sorun çıkarmaz az kaldı zaten Allah ın izni ile çok sıcak soğuk tüketme çok tatlı yememeye çalış

Şuan bence de riskli canım neler çektim hem ağrısından hem çekiminden fazla anestezi de alamadığım için nerdeyse canlı canlı çektirdim bas bas bağırdım. O sancıya hele bu haftalarda demesi gibi tetiklemiş. Az kaldı senin sabret dua da et de inşallah bişe olmasın idare etsin
Amin insallah canim ya ekstra boyle bisey olunca bi canım skldida en azindan antibiyotik felan kullanilabiliyormus en kötü onunla idare ederm hayirlisi ay bi cıksaydi hayirlisiyla

Çok geçmiş olsun kuzum inşallah sorun çıkarmaz az kaldı zaten Allah ın izni ile çok sıcak soğuk tüketme çok tatlı yememeye çalış
Sagol canim insallah dedidigin gibi yediklerime felan dikkat etmye calisiyorum en korktugum sey biri disci biri kadin dogum doktoru ikisi birarda gelmez insallah basima😅

Amin insallah canim ya ekstra boyle bisey olunca bi canım skldida en azindan antibiyotik felan kullanilabiliyormus en kötü onunla idare ederm hayirlisi ay bi cıksaydi hayirlisiyla
Stres yapma da tetiklenmesin. Napcan anacım başımıza gelmeyen kalmadı neyimiz normal gitti ki 😂😂 Allah sonunda güzelliklerle kavuştursun da🤲🏻🤲🏻

İnsallaj en sağlıklı şekilde kucağına alırsın canım bende kış yaz diye 8 saatlik mesafe olunca ona göre acaba havalar isisninca mı gitsem dedim inşallah hayırlı zamanda olur canim
Amin inşallah. Darısı sana ve tüm isteyenlere olsun. Ne zaman yaptırırsan yaptır 3 gun istirahat etmeden dönme benim dr uma uzaktan gelen bir arkadaş vardı 3 gün otelde kalip öyle döndüler

X