2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hmm. Evet e bebekte var lohusa pedi. Ve aklında olsun yüksek bel külot da var e bebekte 3lü 3 renk ben alıp ondan koydum valize süper bişe aldır eşine olmadı
Benm yanmda hamile külotları vardı ama hiç iç çamaşır giymedim bi eve giderken giycem kuzucm evde de duruma göre artık ilave aldırırm

Anneme müdahale ediyorum sürekli çıkarmısn bi gidermisin sen git bi otur bana bırak gibi 😅 annem diye sorun etmiyorum çnkü sözüm geçiyo. Kv bişi diyince de yok öyle değil diyorm yani sürekli bi kendmi savunmak zorunds kalma durumu beni yoruyor annem X kv Y ben Z herkes farklı kafada 🥲🥴🥴🥴
Ohhh işte var ya bunlar lohusa döneminde hep stres ve gereksiz şeyler yani. İki fayda sağlıycaz diye başka şeylerden götürüyolar insandan.
Ama sne 2 ay dediklerine bakma ben okadar kalacaklarını sanmam

Benm yanmda hamile külotları vardı ama hiç iç çamaşır giymedim bi eve giderken giycem kuzucm evde de duruma göre artık ilave aldırırm
Hadi bakalım. Neyse yarın eve gidiyorsun evin havası mis gelsin inşallahh 😍😍 Allah yanından ayırmasın bebeğini. Yatak odanda eşinle kal. Gün içinde destek atcaklarsa atarlar elbet de

Hadi bakalım. Neyse yarın eve gidiyorsun evin havası mis gelsin inşallahh 😍😍 Allah yanından ayırmasın bebeğini. Yatak odanda eşinle kal. Gün içinde destek atcaklarsa atarlar elbet de
Bugun çıkıcaz insallah kuzucm bakalm bu sarılık düşerse inşallah fototerapide mavi ışıkta çıplak bi şekilde gözünde de vecihi gözlüğü var (öyle desen yapmıslar göz bandına 😂) solaryumda gibi pozlar veriyor 😅😅😅

Bugun çıkıcaz insallah kuzucm bakalm bu sarılık düşerse inşallah fototerapide mavi ışıkta çıplak bi şekilde gözünde de vecihi gözlüğü var (öyle desen yapmıslar göz bandına 😂) solaryumda gibi pozlar veriyor 😅😅😅
Yaa kuuzmnne macedalar yasamıssın yasıyrosun valla annen sayesınde 🤣
Benım de babam aklıma gelıyor sen anlattıkca 🤣 bem oyuzden tek kaldım evde kımseyı ıstemedım rahatsızdım zaten yoruma sorulara gereksız olumsuzluklara kapattmıstım kendımı ıyı de oldu uoksa kendıme gelemezdim sende bı yerde oatlarsın gıbı me gelıyor 🤭

Yaaa 😂
Losyon krem sürümez fotoda ona dikkat et kuzum demişlerdir gerçi de. Bi de aman dikkat et açılmasın gözlüğü. Piliç gibi çevir heryeri alsın

Hey Allah ım niye böyle yapıyorlar bizdede mi böyle olur aceba ya😒
Daha olayını anlatayım mı 🤣
Bneım esım işe gıtmesı lazımdı hastanede 2.gecem olucak babam tutturdu - kızım adam gıtsın eve ben kalıcam - Ben hayır olmaz diyorum zaten benım kızlarda yanımda bırde bisey olmaz yanımda kalsın burdan gıder ıse dıyroum bazen wc ye felan gıdince yardımcı oluyor dıyroum - yok olsun sen benım kızımsın bem senı wc yede gotrurum 🤣🤣🤣🤣 ayy zaten benım heyheyler uzerıımdeydı
Benım kı geldı hıc bıseyden habersız
Babam dıo ben bı eve gidip gelıyorum
Bem esımle bı kavga ettım sen mı bısey dedın dıe
Ama o zamanlar x10 kat depresyon halindeydım
Cunku kayınvalıdem de daha dogum yapmadan bana evde ıken ıgne vueunuyorsum sakınlestırıcı oda gunduZ bana bıraz uyku yapıyordu oda ozaman demıstı
Sen gunduz uyu gece oglanı uyutmazsan sana sorarım dıe
Lan zatem benım problemım bu bem bunun ıcın ıyıce panık atagım tuttu sinir sistemim saştı dr bunun ıcın ıgne yapıyor benı rahatlataın uyutsun dıe
O gece uyuyamamıstım ve kv dedıgı aklıma geldıkce sınırden bacaklarımı kasımaktan tınaklamıştım resmen
Dogumdan sonrada babam adam elın işinde calısıyor yok bem kalıcam
Sanki sabaha kadar adama sen uyuma basımı bekle dıcem
Anlamıyrodu kı benı
Bem zaten panık ataktan nevrım dönüyor gece bazem fenalık gecıyroum esıme can atıyordum o anda ne yapılması gerekiyorsa o anlıyordu yapıyordu
Bırde baba modleı ıle yenı dogum yapmıs eextra bunalıma gırmıs bırı hıc rahat edermı
Esım de ben konuşurum babanla dedı ama ıste daha anlatmayayım o anlae aklıma geliyor kendımı tekrar o olayların ıcınde buluyorum 😒🤕😵🤢 kendılerıne gore evlatlarını düşünüyorlar babam ozEllıkle elınden gelse elı ıle yedirip ıcırecek
Ama benı bunalıma sokuyordu bemım yanımda esımın olmasının bama paıkoljık faydası var kwndımı ıyı hıssetmedııgım de sadece o anlar dıe dusunuyordum ve yamınd a kendımı guvemde hissediyordum
O sabah bıle eve gelmeden psikiyatri ye gıtmıstık hastaneden 7.30 da cıkıp kızım sen Yeterkı ıyı ol nerde ıse dr oraya gotururm dıyordu
Ama bunun gıbı yaptıgı benı bunaltan seyelr daha kotuye goturyordu
O oldu sonra eve geldim kımseyı bırakmadım yanımda 1 hafta kızlarımla kaldım sonra onlarda gıtmıstı evse kımse yokken bende iyice telefon tv herseyı soyut lamıstım kımse ıle de konusmamıstım acmamıstım telefon felan
Bazı anne babalar asırı musahalecı oluyor
Aslında bılmıyorlar kı bıze ıtıce geldıgı ıcın bız uzaklasıyrouz 😕

Yok ondan demedim senin memeyi reddetmssinler diye kaşık biberon denesene
Yavrum en başta denedim şırınga kaşık biberonda mama soğuyor dökülüyor fazlaca doymuyor anlamıyorsun biberona mecburen dönüyorsun onlar ancak ilk bir iki gün kullanılır sürekli beslenme de işe yaramıyor maalesef biz mecburen düzenli mama vereceğiz

Yasamademek123 Yasamademek123 ayy seninki daha fenaymis babanin kalmak istemesi ayh aslinda iste icleri rahat etmiyor iyilik yapiyoruz felan diyorlar ama iste bi yerde bizimde artk kendimizle kalmamiz lazim sonucta biz bakip büyutücez ne deyim valla Allah tan hayirlisi yasayip görücez bakalim😅

Yavrum en başta denedim şırınga kaşık biberonda mama soğuyor dökülüyor fazlaca doymuyor anlamıyorsun biberona mecburen dönüyorsun onlar ancak ilk bir iki gün kullanılır sürekli beslenme de işe yaramıyor maalesef biz mecburen düzenli mama vereceğiz
Kilyacm üzme kendini sen elinden geleni yaptn yine denersin emzirmeyi ama ac kalip sarilik vs ugrasmaktansa mama vermek en mantiklisi dedigin gibi kasikla felan hadi 2 gün ver sonrasi hem sana eziyet hem onlara eziyet sagliklari yerinde olsunda tek mama alsinlar bosver

Yaa kuuzmnne macedalar yasamıssın yasıyrosun valla annen sayesınde 🤣
Benım de babam aklıma gelıyor sen anlattıkca 🤣 bem oyuzden tek kaldım evde kımseyı ıstemedım rahatsızdım zaten yoruma sorulara gereksız olumsuzluklara kapattmıstım kendımı ıyı de oldu uoksa kendıme gelemezdim sende bı yerde oatlarsın gıbı me gelıyor 🤭
Ya aslnda şöyle annemi kv gerdi herşeye muhalefet cnku kadın. Annem de beni gerdi ama anam yani geçer gider en sonnda ağladm zaten gergnlkten sonra annem geldi sarıldı heheh ama asıl sıkıntı herkesin bi yorum yapması aslnda sonra herkesn yannda dedm evde sadcee annem kalsn istyorm kmseyi istemiyorm bkalm nolcek 😅

Yaaa 😂
Losyon krem sürümez fotoda ona dikkat et kuzum demişlerdir gerçi de. Bi de aman dikkat et açılmasın gözlüğü. Piliç gibi çevir heryeri alsın
Evet ya uyardılar göz için ama bak losyon demedleerr 🥲 bi saate tabırcuyuz insallah. Yarın kontrole çağırdılar. Ve sütün ardından mama verirseniz cabuk toparlar dedi. Sonra emzirip mama verdik mamayı kustu süyün yetiyo dedi ama bakalm ben yine akabinde mma vermeyi denicem

Kız beni delirttiler burda ya her kafadan bi ses ve 2 ay beni bırakmazlarmıs evde de çıldırma parti var gelsenize 🤢🤢🤢
Aayyyy benim 10 gün sonraki akibetim bu olabilir annem panik değildir ama her kafadan bi ses çıkacak eşim dahil karışacak ne yapacağım kara kara düşünüyorum....ablam senin gibi oldu doğurduğunda angel k.validesi ile eve çıkınca ilk gun ayni odada kalmışlar. artık dayanamayip bebekle kadini odada bırakıp eşinin yanina kaçmış lütfen annen gitsin diye😂çünkü ablamda lohusa depresyonu vardi baskin bir şekilde herkes yaşıyor bişeyler bizlerde yaşayacağız sabret gidecekler😊

Yasamademek123 Yasamademek123 ayy seninki daha fenaymis babanin kalmak istemesi ayh aslinda iste icleri rahat etmiyor iyilik yapiyoruz felan diyorlar ama iste bi yerde bizimde artk kendimizle kalmamiz lazim sonucta biz bakip büyutücez ne deyim valla Allah tan hayirlisi yasayip görücez bakalim😅
Valla öyle yaaa 😒

X