2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hemşireler zaten pedin nerde demiyor. Canım dependin nerde diyor herkes depend veriyor demekki 😀 ben mesela 177 86 kg geldm doğuma L beden oldu bana normal ped şöyle sıkıntı sonda var altta kilot giymek eziyet olur depend muhteşem direk cart curt söküp aldı hemşireler
Ayy cok iyiymis o zaman iyiki almisiz valla ne deyim bn m olmaz diye bide l almistim m yi de koyayim nolur nolmaz sagol tecrübelerin icin kuzu🥰

Ohhh misss. Şu mememi açma olayına hâlâ irite ve karşıyım çıksınlar dışarı ben onlar varken daha fazla kasılır emziremem kendi huyumu biliyorum
Yavrm ben gittim bebek hemşiresine dedmki bak birazdan odaya geldiğinde odada 30 kişi olucak herkesi çıkar bi annem kalsın. Sen merak etme dedi. Sonra geldi hemşire herkes çıksın annesi kalsın sadece dedi. Herkes çıktı 😬 sonrs ben emzirirken daldılar ve ben kendmi kapatmaya çalştm rahatsz oluyorm gibisnden ama sonra bebek sürekli meme istedimo telaşla yanmda kim varsa yardm etti suan kv bile mememi tuturuyor ama bu konuya el atçam 😬

İste anahtar soru😅biz simdi dogum yaptigimiz gün itibari ile mi 2 ay ucretli izin sayiliyorz
Evet 8 hafta doğum sonrası 8 hafta doğum öncesi. Olaki erken doğurursan doğumöncesi iznine başladığın tarih ile bitiş tarihi arası 8 haftadan az oldu diyelim. Doğumsonrası iznine aktarılıyor. Mesela benden anlatim ikizlerde d. Öncesi 10 hafta sonrası 8 hafta diye biliyorum. 11.03.21de başlamıştı benim d. Öncesi iznim Allah nasip eder 15 inde doğurursam 6 haftasını kullanmış oluyorum 4 hafta sonrasına aktarılıyor

Evet 8 hafta doğum sonrası 8 hafta doğum öncesi. Olaki erken doğurursan doğumöncesi iznine başladığın tarih ile bitiş tarihi arası 8 haftadan az oldu diyelim. Doğumsonrası iznine aktarılıyor. Mesela benden anlatim ikizlerde d. Öncesi 10 hafta sonrası 8 hafta diye biliyorum. 11.03.21de başlamıştı benim d. Öncesi iznim Allah nasip eder 15 inde doğurursam 6 haftasını kullanmış oluyorum 4 hafta sonrasına aktarılıyor
Ayy iyi cok sevindim aktarilmasina ben yaniyor sanıyordjm valla bebelerin yaninda 1 gün 1 gündur

Yavrm ben gittim bebek hemşiresine dedmki bak birazdan odaya geldiğinde odada 30 kişi olucak herkesi çıkar bi annem kalsın. Sen merak etme dedi. Sonra geldi hemşire herkes çıksın annesi kalsın sadece dedi. Herkes çıktı 😬 sonrs ben emzirirken daldılar ve ben kendmi kapatmaya çalştm rahatsz oluyorm gibisnden ama sonra bebek sürekli meme istedimo telaşla yanmda kim varsa yardm etti suan kv bile mememi tuturuyor ama bu konuya el atçam 😬
Anamm millet ne meraklıymış memeye yaaa😂😂 en nihayetinde sen başetcen daa bununla eşinle öğrensen yeter yani illa meme görecekler Bi de elemiş yarabbim 😁
Sen halledersin çöz şu işi 😂😂

Bize de öyle söyledi canım hep öyle yaptım meme ardına mama ama emmeyi bıraktılar diye bugünü bu şekilde deneyeyim dedim. Belki memeye dönerler diye ama almadılar 😔 bizimkiler 30 dan fazla almıyorlar midelerini bulandırıyorlar hipp i hiç sevmediler hele. Şu an evolvia kullanıyorum arada hipp veriyorum yine ama 30 max. aldıkları mama. Ne yapsam bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Yemeyince insanın canı sıkılıyor kuzum bizim kuzular bugün banyo yaptılar banyo yapınca pek iştahları olmuyo neredeyse hiç birşey yemiyorlar

Hemşireler zaten pedin nerde demiyor. Canım dependin nerde diyor herkes depend veriyor demekki 😀 ben mesela 177 86 kg geldm doğuma L beden oldu bana normal ped şöyle sıkıntı sonda var altta kilot giymek eziyet olur depend muhteşem direk cart curt söküp aldı hemşireler
Ben 1.70 75kg bana l büyük gelecek ozamn 😂😂

X