2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ayy cok iyiymis o zaman iyiki almisiz valla ne deyim bn m olmaz diye bide l almistim m yi de koyayim nolur nolmaz sagol tecrübelerin icin kuzu

Ohhh misss. Şu mememi açma olayına hâlâ irite ve karşıyım çıksınlar dışarı ben onlar varken daha fazla kasılır emziremem kendi huyumu biliyorum
Yavrm ben gittim bebek hemşiresine dedmki bak birazdan odaya geldiğinde odada 30 kişi olucak herkesi çıkar bi annem kalsın. Sen merak etme dedi. Sonra geldi hemşire herkes çıksın annesi kalsın sadece dedi. Herkes çıktı sonrs ben emzirirken daldılar ve ben kendmi kapatmaya çalştm rahatsz oluyorm gibisnden ama sonra bebek sürekli meme istedimo telaşla yanmda kim varsa yardm etti suan kv bile mememi tuturuyor ama bu konuya el atçam

İste anahtar sorubiz simdi dogum yaptigimiz gün itibari ile mi 2 ay ucretli izin sayiliyorz
Evet 8 hafta doğum sonrası 8 hafta doğum öncesi. Olaki erken doğurursan doğumöncesi iznine başladığın tarih ile bitiş tarihi arası 8 haftadan az oldu diyelim. Doğumsonrası iznine aktarılıyor. Mesela benden anlatim ikizlerde d. Öncesi 10 hafta sonrası 8 hafta diye biliyorum. 11.03.21de başlamıştı benim d. Öncesi iznim Allah nasip eder 15 inde doğurursam 6 haftasını kullanmış oluyorum 4 hafta sonrasına aktarılıyor

Ayy iyi cok sevindim aktarilmasina ben yaniyor sanıyordjm valla bebelerin yaninda 1 gün 1 gündur

Anamm millet ne meraklıymış memeye yaaa en nihayetinde sen başetcen daa bununla eşinle öğrensen yeter yani illa meme görecekler Bi de elemiş yarabbim
Sen halledersin çöz şu işi

Yemeyince insanın canı sıkılıyor kuzum bizim kuzular bugün banyo yaptılar banyo yapınca pek iştahları olmuyo neredeyse hiç birşey yemiyorlar

Ben 1.70 75kg bana l büyük gelecek ozamn

Anamm millet ne meraklıymış memeye yaaa en nihayetinde sen başetcen daa bununla eşinle öğrensen yeter yani illa meme görecekler Bi de elemiş yarabbim
Sen halledersin çöz şu işi
Valla o an öyle olmuyor sen bebeğin derdine kalıyorsun gelen giden de emzirmeye çalışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…