2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hee spora da gidiyo. Dur azcık sinirlenebilirsin ozamn
ZEYNEPP5555 Aaa size asıl bi olay anlatcam bana akıl verin acil çok sinirlendim bana haftada üç gelen abla kayınvalideme de bir gün gidio, bi kere üç dört ay önce kayınvalidemlerde olan bi konuyu bana sordu ben de dedim ki o evde olan orda kalır bu evde olan burda kalır asla bana bişey anlatma dedim. Neyse sonra kayınvalidemi uyardım bak bu bana konuşmaya çalıştı kestim sesini dikkat et sende diye. Bugün Kayınvalideme gitmişti sonra bana uğradı kv, sohbet edioduk falan bana bizim evde kadınla yaşadığımız bi konuyu anlattı bana şöyle olmuş böyle olmuş diye benim evimdeki tozu anlatmış ayy delirdim kızlar yaa kayınvalideme bişi demedim ama çok sinirlendim. Eşime söyledim o da çok sinirlendi. Bir de doğum zamanı hergün gelsin falan diye anlaşcaktık güya ama böyle bişey olabilir mi ya! Napiim siz söyleyin alıyım karşıma uyarıyım mı yoksa yolları arıyım mı huzursuzluk resmen benim niye gündemim eve gelen abla olsun yani kayınvalidemle oturup niye bunları konuşuyim çok sinirlerim bozuldu

Yaa ne kadar sinir bozucu gercekten cok ayıp yaptıgı isinimi yapıyorsn laf mı dinliyorsn ayrıca o ev tabi ki toz olacak temiz eve niye cagırasn ki zate gidip bunlari soylemek cok ayip ben konusrdm boyle yapmissin die ve yerine birisini bulabiliyorsam gelsin istemezdim evime ne yalan söyleym

Bir buçuk yıldır gelio güler yüzlüyüm diye bu oluyo işte iki iyi davranınca yüz buldu çok sinirlendim ama bu kaçıncı yani sanki arkadaşız. uyarıcam adam akıllı bir daha olursa dicem sen sadexe kayınvalideme git benim için bitti dicem. Hamile hamile neyle uğraşıyorum. Bu zamanda da birini bulmak eziyet bi yandan da onu düşünüyorum ama dedikodu çok yanlış

Ya onun o zamam bi dogal formul olayi vardi turkiyeye orjinali gelmiyormus die bastan o yuzden almadm son bi kac aydir var galiba dogumda sonra da ona gecerim artik ne kadar gecirirse
Ben ilk baştan beri kullanıyom bio oil ve lierac henüz çatlamadım ama genetik mi ya da işe mi yarıo bilmem annem tembihledi beni hep yanlarına arkaya sür diye bu arada kuzu

Ben ilk baştan beri kullanıyom bio oil ve lierac henüz çatlamadım ama genetik mi ya da işe mi yarıo bilmem annem tembihledi beni hep yanlarına arkaya sür diye bu arada kuzu
Ay iste ben onu bilmiyordm yanlarm arkaya dogru catladi fena halde krem surdugum yerlerde de bu ay baslado ama yanlar.kadar berbat degil

Ya iste insanin iyi niyeti zorla suistimal oluyor böylede gercekten cok ayıp yani bu haftadan sonrada iyice agırlasırsn birisini bulamazsanda zor olur o zaman iyi bi uyar ve mesafeni koru bence

Ya iste insanin iyi niyeti zorla suistimal oluyor böylede gercekten cok ayıp yani bu haftadan sonrada iyice agırlasırsn birisini bulamazsanda zor olur o zaman iyi bi uyar ve mesafeni koru bence
Bulmam zor gibi ama uyarıcam kesinlikle ukalalık yaparsa napiim yallah yani olduğu kadar yavaş yavaş yaparım ben evdeyim zaten

Bulmam zor gibi ama uyarıcam kesinlikle ukalalık yaparsa napiim yallah yani olduğu kadar yavaş yavaş yaparım ben evdeyim zaten
Aynen öyle yapacak bisey yok kiz Allah korusun birisiyle konusuyor olsan olur ya agzindan bisey kacsa kayinvalidenle ilgili demek ki gider söyler yani

Canım sen 2020’de evlendin, 2021’de doğuruyor musun?
Ay gece gece niyeyse çok şaşırdım bu duruma.

Bakayım kuzum hastanede yoğun bakım çok kötü idi aşırı soğuktu bebeklerde yanımda. Dediğin gibi olabilir canım dikkat etmeye çalışayım çok üzülüyorum haline. İnsan çaresiz hissediyor

Ben olsam önce birini bulur sonra hemen yol verirdim.
Ne kadar konuşsan da huylu huyundan vazgeçmez.
Ayy kuzum iste guvenilir insan bulmak zor elimin altindaydi bu ne zaman kayinvalideme gitmeye basladi iste bu durumlar patlak verdi bu ikinci vaka ama son kez uyaricam kendi bilir benim kaybetcek biseyim yok parama gecer sozum ama son aylarda istemiyorum yani sorun yasamak bi de dedim ya hergun gelcekti subatta boyle oluraa ben nasil guvencem ki hepsini konuscam acik acik

ilk aklıma gelen sen susturmayı o evde olan orda burda olan burda kalsım diye susturmayı bildin de kv neden bilememiş gelip kadının söylediğini tozu püsürü sana söylüyo. Yardımınının yaptığı apayrı hadsizlik zaten bu ilerde tehlikeli bile olur

Labellaaa kızzz nerdesnn dogurmadn demi
Yokk ayoll günümü bekliyorum ama sürekli sancılarım oluyo bu arada belimden belimden vuruyo valla bi tutam doğuruyorum sanıyorum ama asla hazır değilm mesela bavulum açık hala anneme dedim gel bugun bavulumu tanıtayım sana herşeyi kurcalarken allak bullak olmasın annem gelmedi bilin bakalım neden bugun salı olmaz salı sallanır yarın aksam kaptırız perşembeye bağlayan gece bizim göçmenlerde salı günü bi işe kalkışılmaz da tee allahm ben de böyle diyorum diyorum ama asimile oldum ben de salı bişey yapmıyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…