2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa cok yorulmussa demekhafta sonu izin gününde felan git olmadi
Benimki işkolik anacim cumartesimiz bile yok, pazar günü için de bi pazarım var dio çok komik hiç sevmio gezmeyi yani kendine alışveriş için gidio tık tık alıo çıkıo ben nişanlıyken çok gezdirdim hayatta gezmio benimle oyüzden mimliyim

Aaa bununda ilk haftadan başlamış. Aynen büyük adam öyle gaz çıkaramaz çok üzülüyorum. Annemin kuzeni çocuk doktoru unutmuştum ona sordum. Üç haftadan sonra başlar aslında gaz dediğimiz olay çok erken dedi. Öyle diyince üzüldüm. Fizyolojik bir sorun olsa taburcu olmazdı. Ama ilk hafta çok beklediğimiz bir şey değil dedi. Çok fena ciddi çıkar çıkar bitmiyor. Kendimden için sordum diyor ki sana gaz yapan şey bebekte de yapar. Her insanda aynı değildir bunu anne bilir o yüzden şundan kesinlikle uzak dur diyemem dedi. Aynı şeyler yeniliyor mesela diğer bebekte pek olmuyor ama bu kuzum çok acı çekiyor

Bizde tam tersi ben evden cıkmam istemem aslında sürekli otursam evde internette olunca cok bakiyorum cıksam hemen alir dönerim aslında ama esimin saatlerce pantolon denemesini beklerim

Evet mesela o yüzden diğer kızlara da diyorum şimdidrn google dan bu şekilde araştırıp liste yapmak mantıksız o zaman elbette haliyle yiyecek bişey kalmıyo geriye. Çünkü her bünye farklı herkes kendi bünyesini tanıyıp gaz yapan şeyi direk ekarte etmeli çünkü aynı şekilde bebede de gaz yapıyor emdiği için. İki bebekte bunun zorluğu oluyor işte alerji denemesi gibi mesela diyelim ki bebeklerin birinde süt ve süt ürünleri alerjisi var yani anne yiyince bebeğe geçecek ama iki bebekte gözlemlemek tam olarak neye alerji olduğunu kestirmek maalesef güçleşiyo. Gaz mevzusu da öyle. Fizyolojik bişe olmadığını ben de düşünüyorum dediğin gibi çıkarılmazdı öyle bir durumda.
Ama şöyle en azından bedensel önlemlere dikkat edersin mesela bence ayağında çorap üstüne patiğin hep olsun yanıbaşında yeleği, anlamadan üşütülüp gazlanılabiliyor maalesef.
Bir de bebeğe gaz masajı var bu kadının paylaştığı ona da bak olur mu

Son düzenleme:
Çok yorgundur belki de he ne dersin
Ağlama üzme kendini yerim seni
Bi iki netten bakın dinlenik bir gününde de gidersiniz olmadı ozamn gelir zaten

Kızlar heralde ikiz tasısam derim kıpkırmızi olurdu catlaktan catlamaninda bir adabi olur ay tek bebeyle böyle.catladm utanmasa sirtima kadar cıkacak insan belinin arkası catlar mı ya
Sırtına ne yaaa
Olsun aman napalım yaaa benim çatlaklar da değişik çatlak dediğin çizgi çizgi olur benimki tüm yüzey çok değişik anlatamıyorum da

Sırtına ne yaaa
Olsun aman napalım yaaa benim çatlaklar da değişik çatlak dediğin çizgi çizgi olur benimki tüm yüzey çok değişik anlatamıyorum da
Kız valla arkamı döndüm aynaya baktm resmen böbrek hizam arkaya dogru cizgi cizgi yeri olsa cikacka yukarinapym bebisin canı sagolsun da sasirdim yani bu kadarda beklemiyordm

Kız valla arkamı döndüm aynaya baktm resmen böbrek hizam arkaya dogru cizgi cizgi yeri olsa cikacka yukarinapym bebisin canı sagolsun da sasirdim yani bu kadarda beklemiyordm
Sen demek yanlamasına çok büyüttün göbüşü. Olsun napalım valla. Ay ben size sorcam sorcam unutuyombu bizim güneş kremi sen almış mıydın bilemedim ama solante hamileler için olan ya. Sonradan kullanabilecek miyiz ziyan mı olacak adam akıllı kullanamadıkki birsürü de para verdik

Bizde tam tersi ben evden cıkmam istemem aslında sürekli otursam evde internette olunca cok bakiyorum cıksam hemen alir dönerim aslında ama esimin saatlerce pantolon denemesini beklerim
Ben gezmeyi çok seviyorum eşimde çok severdi ama evlenince değişti sevgliyken hiç böyle değildi idare ediyoruz işte kızım bi doğsun onla gezicem fıldır fıldır

Evet ben bacaklara cok almadim üste aldm ve yanlarm çıktı ne deyim artk eldeki buyok ben almamistm krem
Ayy o günü belirlendikten sonra içine kapandı iyice kız valla. Belki de doğurmuştur ama belli de olmaz
Kaç günü kalmıştı
Pazar günü olacak diye biliyorum o kadar hatun hatun git dedim surpriz yapmasn lutfen

Kızlar heralde ikiz tasısam derim kıpkırmızi olurdu catlaktan catlamaninda bir adabi olur ay tek bebeyle böyle.catladm utanmasa sirtima kadar cıkacak insan belinin arkası catlar mı ya
Bişey olmaz kuzum ya ama doğumdan sonra at kılı fırça ile fırçalayabilirsin hafifliyormuş azalıyormuş bol kreme yağa devam tabii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…