2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ah Zeynep ah. İnan bir hastane her şekilde gördü ☹️ Doktor geliyor grup halinde hemşiresi hasta bakıcısı aç komple kapat 😑 bacaklarım çıplak annem dedi yeter pijama git üşütüyorsun sen. Neyse giydim ama hiç rahat değildi kuzum. Hamile gibiydi göbeğim zaten lastiği altta dolaştım. Hamileliği son zamanlarına kadar çok sevmiştimde gerçekten doğum ve sonrası pek güzel değil. Yavrular çok güzel elbette onlara kavuşmak.
Cok haklisin valla ne deyim sezaryende hep gec gider derler ya demkki öyle bi sekilde toparlıycaz kuzu napalım🤷‍♀️

Cok haklisin valla ne deyim sezaryende hep gec gider derler ya demkki öyle bi sekilde toparlıycaz kuzu napalım🤷‍♀️
Kuzum 67 ile doğuma girdim 64 kiloyum 🙄😬 gerçi karbonhidrat şeker tarzına düştüm zaten yeme olarak. Saçma sapan besleniyorum. Bir de her şey sorun bebeğe gaz yapar filan diye 🙄 zaten gazlılar çok fazla 😑 sürekli ağla ağla insan çaresiz hissediyor.

Kızlar ya benim bebekler aşırı aşırı gazlı hiç uyumuyor biri özellikle perişan oluyoruz. Ne yapsak bilmiyorum hiç 😑 ne bileyim yememem gereken şeyler varmış baya.
O isde zor valla simdiden bakiniyorm ne gaz yapar diye resmen yiyecek bisey kalmıyor aklimdaki tek sey katilacak herseye kendi tabagima ekstra kimyon katmak arkadasm öyle yapiyor bide kimyon cayı iciyor nispeten daha rahatmis bebek baska da aklima bisey gelmiyor hic yigenim 9 ay kolik bir bebekti gece herkes ayakta onu sallardı en kötü öyle olur diye simdiden hazirliyorum kendimi ne yalan söyleyim ama su zemzem ve soda olayini yapicam bebem gazsız olursa söylerim size😂

Kuzum 67 ile doğuma girdim 64 kiloyum 🙄😬 gerçi karbonhidrat şeker tarzına düştüm zaten yeme olarak. Saçma sapan besleniyorum. Bir de her şey sorun bebeğe gaz yapar filan diye 🙄 zaten gazlılar çok fazla 😑 sürekli ağla ağla insan çaresiz hissediyor.
Inan diyorum ya yigenim 9 ay agladi dr artik yapacak bisey yok gecmesini bekliycez demisti sabir baska bisey kalmiyor pekte geriye daha 1 hafta oldu cokta olmadi ki 3 kilo gitmis bile ama göbek icin galiba sabretmek lazim herkes gitmedigini söylüyor dikislern agrisi gecince anca korse felan giyilir yoksa cok agrır bnce

O isde zor valla simdiden bakiniyorm ne gaz yapar diye resmen yiyecek bisey kalmıyor aklimdaki tek sey katilacak herseye kendi tabagima ekstra kimyon katmak arkadasm öyle yapiyor bide kimyon cayı iciyor nispeten daha rahatmis bebek baska da aklima bisey gelmiyor hic yigenim 9 ay kolik bir bebekti gece herkes ayakta onu sallardı en kötü öyle olur diye simdiden hazirliyorum kendimi ne yalan söyleyim ama su zemzem ve soda olayini yapicam bebem gazsız olursa söylerim size😂
Bakınca her şey gaz yapar çıkıyor. Bir de başta bilmiyordum hemen böyle olacağını üç gündür duman atıyoruz kuzum nasıl ağlıyor. İşte aynı şey biri daha rahat mesela diğeri ağlamak ıkınmaktan helak oluyor. Bebeğe göre değişiyor sanki. Ağlamalar gazla başlayınca ne yesem derdine düştüm yine baktım ki her şey yasak 🤷🏻‍♀️Kolik filan ne diyim Allah korusun 🤲🏻

Inan diyorum ya yigenim 9 ay agladi dr artik yapacak bisey yok gecmesini bekliycez demisti sabir baska bisey kalmiyor pekte geriye daha 1 hafta oldu cokta olmadi ki 3 kilo gitmis bile ama göbek icin galiba sabretmek lazim herkes gitmedigini söylüyor dikislern agrisi gecince anca korse felan giyilir yoksa cok agrır bnce
Kız bebekler su plesanta düşse daha fazla kilo vermem gerekmez miydi sadece üç kilo gitmiş hayret ettim. Lastik çekemiyorum üzerine korse filan baya sonranın işi 🙄

Bakınca her şey gaz yapar çıkıyor. Bir de başta bilmiyordum hemen böyle olacağını üç gündür duman atıyoruz kuzum nasıl ağlıyor. İşte aynı şey biri daha rahat mesela diğeri ağlamak ıkınmaktan helak oluyor. Bebeğe göre değişiyor sanki. Ağlamalar gazla başlayınca ne yesem derdine düştüm yine baktım ki her şey yasak 🤷🏻‍♀️Kolik filan ne diyim Allah korusun 🤲🏻
Ya kıyamam yavrum benim ama dedigin gibi insan ne yiyecegini sasiriyor ama abur cuburu kesmekte galiba fayda var cikolata felan daha cok gaz yapıyormus galiba biraz sıcak tutsan ayaklarini karnini felan aceba faydali olur mu ne deyim Allah yardimciniz olsun kuzu bakalim bziimkiler nasil olacak

Kız bebekler su plesanta düşse daha fazla kilo vermem gerekmez miydi sadece üç kilo gitmiş hayret ettim. Lastik çekemiyorum üzerine korse filan baya sonranın işi 🙄
Ödeminde vardır bence anca gider üstünde karbonhidratla destek atıyorsan azcik oda geri aldirir🤭

Hello 👋🏻 kızlar
Çikolata siparişinize belki fikir verir diye kendi söz çikolatamı çekip koyuyorum. Ben de o zaman instagramdan sipariş vermiştim.
Çikolatası 🍬 bittikten sonra da kutusu anıları koymak için kullanılabilir 🌸

Eklentiler

• 6B8BAC14-06DB-4B8E-8A76-2462B053C8E4.jpeg
    6B8BAC14-06DB-4B8E-8A76-2462B053C8E4.jpeg
    113 KB · Görüntüleme: 35
  • F2878791-74CB-4504-8D72-F3EA7349B704.jpeg
    F2878791-74CB-4504-8D72-F3EA7349B704.jpeg
    129,3 KB · Görüntüleme: 36
Kuzum hala hamile taytımı giyiyorum korkuyorum birşey olur diye 😂 trendyoldan toparlayıcı tayt aldım gelince onu giymeye başlayacam bir yerlerden başlamak lazım 😂
Gıyemezsınn heeyyy nere gıyıyorsunn 🤣
Bı rahım toparlansın dıkıslerın gecsın
O tayt sonra kuzum 🤭🙈
Ama hamıleleık sonrası korselerden kullanabılırısn dıkısıne gelmeyecek sekılde

Canım bende göbek duruyor yani cidden birini de içinde unutmuşlar gibi 🙄 iki kere çıktım doktor için hamile taytı ve tshirt ünü giydim 🙄 benim göbek gitmiş kızlar hamur gibi kocaman göbek. Şimdide sağa sola yatmayı özledim sürekli sırt üstü sağa sola lamp diye yığılıyor dikişlerim ağrıyor. Evde hala eşofmanı karnıma çekemiyorum acıyor açıkçası.
Ben 2 hafta sonra yumusak sılıkon yastık dayıyarak ozaman yatabılmıstım
O gobek normal teee mıdeye kadar buyuyor oda zaten zamanla toplanıyor benımde oyle
Herkesın oyle sen bence hamıle taytını gıymeye devam et ben bile dırek eşortman gıyemıyroum 22 gun oldu

Bir de kilom da pek değişmedi 🙄👀 nasıl oluyor 67 idim 64 çıkıyorum. Tuhaf değil mi
Gayet normal
Bende ılk tartıldıgımda bu bebek nerden cıktı dedım ama sonradan hızlıca ındi sımdı halen takılı kaldım ılk ındıgımdekı gibi kaldım + 5 kılo onlar zamanla gıdecek ınsallah 🥰

Ayy kızlar kime dert yaniim kimee 😂 Allahım kocam hiçbişeye karışmak istemio sen halledersin dio, iki dk ebebek e gidelim dedim (arka sokakta), çok yorgunum bilmem ne dio ağladım bende sonra tamam gidelim dio kıyamadım bende o zaman dedim söz ver götürceksin dedim diyoki trendyolda çıkalım alışverişe allahım yarabbim 😂

Ayy kızlar kime dert yaniim kimee 😂 Allahım kocam hiçbişeye karışmak istemio sen halledersin dio, iki dk ebebek e gidelim dedim (arka sokakta), çok yorgunum bilmem ne dio ağladım bende sonra tamam gidelim dio kıyamadım bende o zaman dedim söz ver götürceksin dedim diyoki trendyolda çıkalım alışverişe allahım yarabbim 😂
Yaa cok yorulmussa demek😅hafta sonu izin gününde felan git olmadi

X