2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İnşallah kuzum aman karaciğere iyi bakın şöyle diyim hastanede emzirme hemşiresinin baskıcı tavırları ile sızlana sızlana ilk gelen sarı sütü elle bastırmak pompa ile sağmak bebeklerden biri uğraşınca tutuyordu onunla uğraşarak her iki göğüse İnan çook az yani 2-3 cc filan sarı sütü şırıngaya çekip iki bebeğe de verdik. Pompa ile sütüm gelmedi ama pompa ile meme ucunu çekip çıkarmak ilk hedefti çünkü öyle meme ucu kabarınca tutan bebek daha çok emmeye başladı o emdikçe süt indi. Bu kez diğerini ya emen bebeğin ardından ya da pompa ile çekip tutturmaya en az bir saat uğraştık en sonunda yorulup tutuyordu Bir kaç gün tutturmaya çabaladık. Ama süt tam olarak hastaneden çıkacağımız gün yani üçüncü gün ama şarıl değil damla damla pompaya damla damla sağıp şırınga ile verdik. Tabi benim göğüsler pert acıdan kıvrandım kanadı filan. Sarılık korkusuna hastaneden çıkamama korkusuna dişimi sıktım. Beslenmeme dikkat edemedim ederseniz daha çok gelir bence. Eve geldiğimiz gün anneme baktım acı ile çünkü memeye tutturma mesaisinde yalnız kaldık hemşire ile bir saati buluyor herkes ter içinde kalıyordu. Hatta hemşire bile emzik önermem normalde ama emzik verin emmeleri kuvvetlensin dedi Mucizevi bir şekilde kısa sürede tuttu eve geldiğimiz ikinci gün. Neyse ama ben ağrıdan ağlıyorum eziyor bir de aksi çocuk tahinin yağı ile zeytinyağını karıştırdım sürdüm üzerine gümüş kapak. Gümüş kapak üzerime kıyafet giymeme yardımcı oldu. İnan kıyafet bile değmesin diyordum ciyaklıyordum acıdan. Kremde aldım almamıştım o acıyla hangi kremi bulduysam aldım ama bebeğe vermeden temizlemek için silmem gerekiyordu ne olursa olsun bir de gümüş kapakla önermiyorlar. Kremleri kullanamadım açıkçası. Öyle şimdi emiyorlar sütüm az ama içim rahat önce meme sonra mama veriyorum

Allah kabul etsin canım akika kurbanınızı

Bizde ole yapalim , traş makinasıyla keselim

Maaşallah tosbiğe

Oh masallahh kuzumaa daha da artsin insallah bol bol su ic daha guzel olcak hersey insallah kilyamm kafana hicbisey takma artik sen sunnet yaptircak misin nasil dusuncelerin ?

Geldim kızlar
Biraz işlerimiz vardı azcık sinir bozukluğu hepsi üst üste. Gelelim kontrolümüze gayet iyiydi minnoş büyümüş 2450 olmuşuz. Doğum ocak ayına erken gelme riski şimdilik yok dedi. İdrar tahlili verdik sanırım bir şeyler çıkmış görüşemedik bu hafta bol su içip haftaya tekrar tahlil istedi. Yürüyüş verdi mümkünse kilo almamaya çalışalım dedi ( o nasıl olacaksa). Aklıma gelenler bunlar yavrular.

Kızz sen nerelerdesın ben senı bulmaya calısırken nerelere gıttım teee senden yıne ses yok
Iyı masallahh
Senın bebek benımkımden ıyı
Benımkı de 2.260 gr oldu cok şükür cumartesi cıkıs dedı dr umuz ayy ınsallahh saglıkla gelsın bebegımız artık

Buralardayım yavrum yanlış etiket olmuş galiba sonradan okudum.
Maşallah kızımıza az kaldı kavuşmaya sağlıkla kavuşun inşallah

Buralardayım yavrum yanlış etiket olmuş galiba sonradan okudum.
Maşallah kızımıza az kaldı kavuşmaya sağlıkla kavuşun inşallah
Heeyyaaa aynen senı bulmaya calısmıstım benım toparlanmama daha var sanırım kac aydır olan isimlerin etıketlerını karıstırıyroum
Insallahh mınnakla kavusucaz

Hosgeldin kuzucumm masallah minnoşunaa ne güzel kilo almış iyi olun sağlıklı zamanında gelsin inşallahh ocak bebesi bu da

Ayyyy deryaaa çok sevindim cumartesi nedir kii hemen gelir inşallah sağlıklı olsun daa Allahım bir daha ayırmasın sizii

Ayyyy deryaaa çok sevindim cumartesi nedir kii hemen gelir inşallah sağlıklı olsun daa Allahım bir daha ayırmasın sizii
Aminn bızde evde kızlarımla son dokunusları yapıyoruz bugun
Besıgının etrafına 5 mt led ısık almıstım onu sardık
Kamerasını kurduk
Benım hamılelık mınderını benegı cekyatlarda koyup yatırabılcegımız kuuck yattak halıne getırdık
Salonda ki cekyatları yıkattık
Halıları yıkamaya verdık
Dunde evın heryerını sırkelı sularla sildiler
Bayagı seyler toparlamaya calıstık
Vok şükür 4 gun kaldı buyuyor teyzesııı

Hosgeldin kuzucumm masallah minnoşunaa ne güzel kilo almış iyi olun sağlıklı zamanında gelsin inşallahh ocak bebesi bu da
Sağol bebeğim tek canımı sıkan konu sigorta oldu. Sinir oldum Annelik doğum teminatı normalde Acıbadem de limitsizdi bizde dr bırakıp buraya geldik. Başından beri gelmem gerekiyormuş saçmalığa bak

Sağol bebeğim tek canımı sıkan konu sigorta oldu. Sinir oldum Annelik doğum teminatı normalde Acıbadem de limitsizdi bizde dr bırakıp buraya geldik. Başından beri gelmem gerekiyormuş saçmalığa bak
Aaa niye öyleymiş ilk defa duydum böyle bişey çözülme durumu yok mu yani şimdi ? Doktorunu beğendin mi bu ara da ?

Maşallah kuzuma ohh evde hazırlanıyorr gelsin minik prenses

Ayy kızlar haberlerde sekiz aylık hamile kadını metro merdiveninde taciz etmiş adam sinirlerim bozuldu yaaa ne kadar rezil insanlar pislikler, ne çocuk ne yaşlı ne hamile ne bişey dinliyolar nefes alsın yeter dio pislikler hayvan dicem hayvanlara haksızlık valla offf bir de çocuk doğuruyoruz inşallah koruyabiliriz bunlardan ne kızı ne erkeği kaldı bu işin

Yaaa ooffff Allah belalarını versinnn rezıl ınsanlar o kadının psıkoljısı ne hale gelmıstır

Şimdiii izliyodum ben de o haberi şerefsiz pislikler yaaaa

Hadi cnm gözün aydın..
Ya bu doktorlar son haftalarda neden kilo alma diyor.acaba bu bebeler nasıl kilo alacak son haftalarda yemeden

Ayyy cnm benim gözün aydın
Çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…