2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yerim seni yerim valla çok heyecanlı darısı vakitlice senin ve bekleyenlerin başına🤲🏻🤲🏻
Valla inşallah akıllı uslu durup aldığımız günde gelirler tizesiii😊
Aminnn kuzucuumm strese sokmasınlar seni kalmış şurda kaç gün 😂 herşeyin hazırdı ama zaten senin bişey olmaz 😂

Kızlar hastaneden dönerken de bunları aldım. Süt artırıcıyla nemlendirici. Nemlendirici de paftümsüz parabensiz kendi vücut nemlendiricileimi kullanmam hep katkılı kokukular dite aklımdaydı bu da
Süt arttırıcıyı bende alicam listemde var kuzum sağlıklı günlerde kullan inşallah 🥰

Canım magnezyumdan da olabilir sanki.
Doktorunla görüşene kadar arada bir maden suyu iç.
O da faydalı diyorlardı.
Maden susuz yemek yiyemiyorum zaten😅 günde bir tane içiyorum..
Doktora attım tahlilleri idrarda problem yok dedi..
Ağrılarımdan da bahsettim gebelikte olabilir diyor benim doktor çok rahat 🤣🤣

Kızlar hastaneden dönerken de bunları aldım. Süt artırıcıyla nemlendirici. Nemlendirici de paftümsüz parabensiz kendi vücut nemlendiricileimi kullanmam hep katkılı kokukular dite aklımdaydı bu da
Çocukları kan vermeye çocuk hastanesine götürdük doktor bana süt artırıcı önerdi eşim almaya gitti gelirse size de yazarım. Bestlak ama çok duydum almayı düşünüyordum da almadım. Bu yazdığını alacağız işte. Ne kremi ne başka bir şeyi valla kolumun bant izlerini silmem üçüncü günde mümkün oldu 😬🤣

Çocukları kan vermeye çocuk hastanesine götürdük doktor bana süt artırıcı önerdi eşim almaya gitti gelirse size de yazarım. Bestlak ama çok duydum almayı düşünüyordum da almadım. Bu yazdığını alacağız işte. Ne kremi ne başka bir şeyi valla kolumun bant izlerini silmem üçüncü günde mümkün oldu 😬🤣
Olsun sonrasında kullanırız daa illaki.
Bana da başka Bi öneride bulundu. Günde 2 kez tablet şeklinde kullanımı vardı onun. Ben eczacıma sordum içerik olarak hemen hemen aynılar hap kullanmak istemezsen bu iyi dedi. Ben de hap kullanmak istemiyorum karaciğerlerin şaftı kaydı malum ne kadar uzak durursam iyi. O yüzden Bestlağı tercih ettim ben de. İnşallah faydasını görürsün aldığının sen de yavrum. Soruyorum ama yanlış anlama tabi, ne durumda sütün şuan geliyor mu tam olarak ne zamn gelmeye başlıyor

Olsun sonrasında kullanırız daa illaki.
Bana da başka Bi öneride bulundu. Günde 2 kez tablet şeklinde kullanımı vardı onun. Ben eczacıma sordum içerik olarak hemen hemen aynılar hap kullanmak istemezsen bu iyi dedi. Ben de hap kullanmak istemiyorum karaciğerlerin şaftı kaydı malum ne kadar uzak durursam iyi. O yüzden Bestlağı tercih ettim ben de. İnşallah faydasını görürsün aldığının sen de yavrum. Soruyorum ama yanlış anlama tabi, ne durumda sütün şuan geliyor mu tam olarak ne zamn gelmeye başlıyor
Şu solgar ın hapını mı söyledi acaba kuzu sana brewers yeast diye ?? Cok guzel caylar da var onlardan da temin etmek gwrekir mi acaba

Maaşallah yaaa 😍
Ne güzel saçlarını siz mi kestiniz, nasıl yaptınız Ben de düşünüyorum saçlarını kesmeyi .
Banyo içinde göbek bağını bekleyene kadar uzun sürer yaaa , yavrucak hastaneden geldi ne bileyim.
Sunneti de hayırlı olsun ins , küçük bey sağlıkla büyüsün 👶🤲
Birde akika kurbanı var ☺
Rabbim nasip ederse .
Akike kurbanını biz de kestirdik 😊. Saçını eşim kendi yıllardır kullandığı tıraş makinesi ile kesti. Ben tuttum o kesti yani.

Banyo yapması göbek bağının düşmesini geciktirmiş olabilir, haklısın ama zaten sünnet ettirfiğimiz için uzunca bir süre yıkayamayacaktık. Şimdi istediği zaman düşebilir. 😊

X