2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaa niye öyleymiş ilk defa duydum böyle bişey çözülme durumu yok mu yani şimdi ? Doktorunu beğendin mi bu ara da ?
Bende anlamış değilim kuzum ya bakalım mail yazın dedi şirketin brokerlik firmasına çok sinir oldum yalnız. Beğendim gayet sıcak kanlı güleryüzlü doktor ne sorarsam anlattı tek tek.
Ama eğer sigorta yok derse soracağım Acıbadem doğum ücretini 8.000 fazlaysa geri dönerim doktoruma.

Hadi cnm gözün aydın..
Ya bu doktorlar son haftalarda neden kilo alma diyor.acaba bu bebeler nasıl kilo alacak son haftalarda yemeden
Bende onu merak ediyorum bebek kilo alsın diye yemem lazım. Benim kilo almamak için yememem lazım. Tatlı hamurişi vs.şeyler yetmeyeceğim. Bir de nezle oldum hiç sırası değilken.

Meme ucun yokmuydu mesela benim var baya baya doğumdan sonra çekilir mi ki içeri acaba
Ahhh kanadı mı Bi deee
Ohh çok şükür sonra sonra toparlanmışsın ama Yine zamanla düzelicek bence psikolojinin de baya etkisi var bence

Sağol bebeğim tek canımı sıkan konu sigorta oldu. Sinir oldum Annelik doğum teminatı normalde Acıbadem de limitsizdi bizde dr bırakıp buraya geldik. Başından beri gelmem gerekiyormuş saçmalığa bak
Bu sigorta işleri yemin ederim çakallık yaa..
Sigortam var ama başından beri oraya gideceğim eee hastaneye Geldiğim zamana göre mi sigorta işleyecek ne saçmalık..
Düzeltme durumu yok mu cnm ya..

Şirket anlatır şimdi durumu işin peşini bırakma sen sakın özel sigortaysa anlaşmalı hastaneler karşılaması gerekiyo yani İnşallah içine sinan olur kuzum

Şu solgar ın hapını mı söyledi acaba kuzu sana brewers yeast diye ?? Cok guzel caylar da var onlardan da temin etmek gwrekir mi acaba
Yok laktamax diye bir ilaç bitkisel karışım olarak geçiyor kuzum, kapsül şeklinde. Benim aklımda hep Bestlak vardı açıkçası ondan aldım.
Çaylar da mantıklı bilindik kekik şu bu çayının haricinde Eylül öztürk markası var ya fit&live onun anne çayı var o aklımda ama önce damladan yürüyeceğim duruma göre hareket ederim diyorum açıkçası

Bende onu merak ediyorum bebek kilo alsın diye yemem lazım. Benim kilo almamak için yememem lazım. Tatlı hamurişi vs.şeyler yetmeyeceğim. Bir de nezle oldum hiç sırası değilken.
Kaç kilo aldın ki şimdiye kadar dikkat et diyor.
Geçmiş olsun cnm,önlemini alırsın hiç birşeyin kalmaz inşallah

Bakalım inşallah bol bol süt olsun bugün kitapta diyordu ki doğumdan önce su içimini arttırın size süt olarak geri döncektir dio

Kuzum benim öyle belirgin değil ucu büyük bebek olmadıkları için onu almakta zorlandılar. Çımacı verici idi ikiz olduğu için mama mecburen veriyorsun ama anne sütü almaları güzel tabii

Kuzum benim öyle belirgin değil ucu büyük bebek olmadıkları için onu almakta zorlandılar. Çımacı verici idi ikiz olduğu için mama mecburen veriyorsun ama anne sütü almaları güzel tabii
Anladım kuzum mama vercez zaten bizim için kaçınılmaz o yaa

Oh masallahh kuzumaa daha da artsin insallah bol bol su ic daha guzel olcak hersey insallah kilyamm kafana hicbisey takma artik sen sunnet yaptircak misin nasil dusuncelerin ?
İnşallah kuzum benim Yaptırmak isterim nasip olursa kuzum tıbbi gereklilik olmadıkça birazcık toparlasınlar da ondan sonra

Anladım kuzum mama vercez zaten bizim için kaçınılmaz o yaa
Sütüm olup olmadığını emizirip emzirmediğimi sormadan daha anne sütü dışında mama verin diye tembihledi çocuk doktoru canım. Pazar gece bir çocuk doktorunu aradık sarılık için o da mesela mama ile muhakkak destekleyin dedi. Doktorlar öneriyor gelen emzirme hemşiresi gerek yok diyor emen bebekler için ikiz de olsa yeter diyordu mesela

Ayy biraz önce geldik desemmvalla öldük yorgunluktan 2 saat yol mahvetti bizi haftaya burdaki dr ye gidelim dedik tamam diger hafta bana gel.dedi nst iyi bebiste iyi sükür 160 gr almıs bu hafta iyi dedi ama biz hep 200 200 alismistik almasina bize tuhaf geldi bel agrisindan ölüyorm valla sükür bebis iyi ya daha da bisey istemem artik dinlenme.vakti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…