2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarr ya buzluga koymalık misafir icin biseylsr yaptınız mı ay cok üseniyorum😂kolay olur mu biz cok buzlukta duran seyleri yemeyiz esimle hep taze tüketiriz pogaca vs duracaksa da max 1 ay durur yapilmali mi ne dersiniz kurabiye felan kokar mı ki
Kokmuyo baby ben yapip atarim pisirmeden hamurunu sonra sipsak cikarir pisiririm mis gibi de oluyo gecen aniden misafir cikti sekerpre hamurum vardi bi serbet yaptim o kadar mis gibi de cekti oldu, un kurabiyesi hamuru atarim cok, bir de mahlep li tuzlu kurabiyeyi ☺️ Kayinvalidem kek bile atarmis pisirip gelip gideni cok oluyo die 🤷🏻‍♀️

Kokmuyo baby ben yapip atarim pisirmeden hamurunu sonra sipsak cikarir pisiririm mis gibi de oluyo gecen aniden misafir cikti sekerpre hamurum vardi bi serbet yaptim o kadar mis gibi de cekti oldu, un kurabiyesi hamuru atarim cok, bir de mahlep li tuzlu kurabiyeyi ☺️ Kayinvalidem kek bile atarmis pisirip gelip gideni cok oluyo die 🤷🏻‍♀️
Aaa bak hi hamuru atanı duymamistm hem tazecik piser daha mantikli hamur hemen oda sıcaklıgına geliyor mu peki

Ayyyyy çok tatlı annen yaa.. 😂
Hayır, bir tek senin ayırt etmen de çok değişik. 🙈
Zaten karıştırsan bile emzirirken anlarsın heralde. 😂😂😂
Hani biri aşağıda, biri yukarıda diyordun ya.
Ben düşünmüştüm ki karnında isimleri belli. 😉
Veya hani biri daha zayıftı diğerine göre.
O zaman şimdi ultrason resimlerinden hangisi hangisi tanıyamıyorsun dii mi?
Yani sadece tahmin emin olamıyorum kilosu az olan solda aşağıda, kilosu çok olan sağda yukarıda diye düşünerek doğum ağırlığına göre. Karnımda iken dediğimizin tam tersi gibi oldu isim😬 Gerçi ben karnımda öyle şu şudur demedim de çevrem söylüyordu 🙂 Bizde sadece bir tane ultrason fotoğrafı var orada da aslında belli hangisi olduğu kuzum yüz yapısından çıkarıyorsun. Ultrason tahmini bir görüntü çıkarıyor ama tutturuyor

Yani sadece tahmin emin olamıyorum kilosu az olan solda aşağıda, kilosu çok olan sağda yukarıda diye düşünerek doğum ağırlığına göre. Karnımda iken dediğimizin tam tersi gibi oldu isim😬 Gerçi ben karnımda öyle şu şudur demedim de çevrem söylüyordu 🙂 Bizde sadece bir tane ultrason fotoğrafı var orada da aslında belli hangisi olduğu kuzum yüz yapısından çıkarıyorsun. Ultrason tahmini bir görüntü çıkarıyor ama tutturuyor
Hic yüzünü goremedik biz ortaya supriz cıkacak bizim kız😅kilya cm sekerin nasil oldu ins devam ediyo musun

Kuzumm tabıı orası uyusuk ve kesılen yer e temas olursa acır
Ama sancı olmuyor
Egılme vs etkılıyor orası kesık yer ama duz yürurken de bısey olmuyor mesela
Benim oluyor sanırım canım hassas ya sancı değilde ayağa ilk kalkıyorum sanki aşağıya bir şey çekiyor beni. Birde sonda yerim çok acıyor idrara gitmek pek fena

Hic yüzünü goremedik biz ortaya supriz cıkacak bizim kız😅kilya cm sekerin nasil oldu ins devam ediyo musun
Size heyecanlar yaşatmak istiyor demek ki annesi 🥰 ya İnan şekeri takip etmedim bir iki kere onlar baktı normaldi. İlaca devam etme dediler de çok tatlı yedim yiyorum ama ye süte iyi geliyor diye diye hata ediyorum. Yaram geç iyileşir diye korkuyorum. Uygun bir zamanda test veririm artık

Size heyecanlar yaşatmak istiyor demek ki annesi 🥰 ya İnan şekeri takip etmedim bir iki kere onlar baktı normaldi. İlaca devam etme dediler de çok tatlı yedim yiyorum ama ye süte iyi geliyor diye diye hata ediyorum. Yaram geç iyileşir diye korkuyorum. Uygun bir zamanda test veririm artık
Kilyosumm bebeler nasilll alistilarmi evlerinee esin nasil cok mutludur 😍🤲🧿 masallah barikallah allahim daim etsin kat at artsin mutlulugunuz 🤲

Yaa ama olsum bogazindan tatli biseyler gecmesine sevindim🤭🤭kendini de ihmal etme yine de tabi kimyon cayi da cok oneriyorlar hem sut yapiyor.hemde gaza iyi geliyor diye aklnda bulunsn canım

Kuzum valla ben parca parca atiyorum o yuzden hemen cozuluo koca bi kalip atmiyorum hamuru hep te tazecik piser dedigin gibi mis gibi olur teyzemden ogrendim bende misafiri cok olan pratik oluyo bole 😂
Valla cok mantikliymis bu taze pismesini daha cok seviyorum cünkü yarin bi deneyim yarisini pisiriyim yarisini dolaba koyayim 😅

Benim oluyor sanırım canım hassas ya sancı değilde ayağa ilk kalkıyorum sanki aşağıya bir şey çekiyor beni. Birde sonda yerim çok acıyor idrara gitmek pek fena
Dogrudur kuzumm herkesın kınfarklı bırde sneın ıkız bebek kesık yerı bıle farkeder
Bı kıısnın ıgne yapması bıle farkklı geliyor ınsana
İnşallah h bıttı karabulutllu gunler
Daha ıyı olcaksın 🥰🤲

Kuzum yaa cok zor bir karar doktor oyle demisken insan ister istemez bir tedirgin oluyo tabi ama kendi isteginden de vazgecme doktoruna akisina birakmak istedigini soyleyebilirsin son gun belli olsun agriyla gidersin belki acilma olmaz direk sez. Alir belki cok rahat normal dogurursun yanii kimse bilemez ki bunu denemeden 🤷🏻‍♀️ Hep duadayiz kuzum insallah Allahim en saglikli sekilde kucagimiza almayi nasip etsin fistigim yaz bize burda birbirimizi hep rahatlatmaya calisioryz elimizden geldigince 🥰🤲🌸
Son zamanlara yaklastikca normal kaygilanman canim benim yaa konus rahat rahat ifade et kendini icine atma esinle konus sevdiklerinle konus ☺️ Bi bak bakalim dr ne dicek 🤲 biz bugunleri cok bekledik unutmaaaa 🥰
Hello 👋🏻 canlarım
Bugün doktor kontrolümüz vardı, öncesinde nst çektirmeye gittik. Değerler güzel çıktı. Sonrasında da doktorumuza gittik.
Çok şükür 🙏🏻 her şey yolundaydı. Doğumla ilgili korkularımdan bahsedince, bebeğin 38. haftada gelişimini tamamladığını ve daha fazla bekleyip riske atmak istemediğini söyledi. Ama beni de zorlamayacağını, nihai kararın bana ait olduğunu belirtti. Açıkçası bunu duymak bile beni çok rahatlattı, çünkü neden bilmiyorum ama ben çok stres yapmıştım.
Bununla birlikte hastane alternatiflerini konuştuk. Benim doktorumun özel muayenehanesi var ve doğum yapacağımız hastanelere ekibiyle gidiyormuş. Hastane seçimini bana bıraktı ama öncesinde 3 tane alternatif sundu. Ankara’da medicana, TOBB ve güven hastaneleri. Fiyatları 12bin ile 16bin arasında değişiyormuş. Benim bi de Acıbadem sigortam var, ne kadarlık bir kısmını karşılayacağını sorup ona göre karar veririz heralde.
Ankara’da olan arkadaşlarım siz ne düşünüyorsunuz?

Kızlarr ya buzluga koymalık misafir icin biseylsr yaptınız mı ay cok üseniyorum😂kolay olur mu biz cok buzlukta duran seyleri yemeyiz esimle hep taze tüketiriz pogaca vs duracaksa da max 1 ay durur yapilmali mi ne dersiniz kurabiye felan kokar mı ki
Ben Ramazan’da pide yapardım.hamuru yoğurduğu gibi yarısını buzluğa atardım kullanacağım zaman çıkartırdım hem çözünürdü hem mayası gelirdi..kurabiye ye di pişmiş koymuşluğum var, börek de sarar atarım ama çok kalmıyorlar dolap kokusu alabiliyorlar bazen😋

Aralik sonu adetle başlıyoruz bi aksilik çıkmazsa 🙏🏻
Biz bebeleri büyütürken sizleri takip ederiz ins her gün sizinle bizde bekleriz güzel günlerinizi ins
Ben yaptım biraz ttuzlu tatlı kurabiye biber dolması yaptım yaprak sarmaya mecalim.olsaydi onu yapamadim biraz poğaça koydum kalem böreği şimdilik yeter sahada yapamıyorum zaten

Doğum yapan anneler bugün belimde ağrı kasigima inen bir ağrı başladı sizce bu normal mi ama bu sabahtan beri oluyor 🤔

Ben Ramazan’da pide yapardım.hamuru yoğurduğu gibi yarısını buzluğa atardım kullanacağım zaman çıkartırdım hem çözünürdü hem mayası gelirdi..kurabiye ye di pişmiş koymuşluğum var, börek de sarar atarım ama çok kalmıyorlar dolap kokusu alabiliyorlar bazen😋
Evet poğaça değil ama boreklerde dolap kokusu olabiliyor fazla tutmamak lazim

X