2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Zaten ikizler demek 10 kat panik demekmis ben onu anladim. Benim nat yapacak kiz da surekli cikip duruyor bisey olursa ben de bihaber olurum ve ardindan dr soyler. Yarin 10da nstm ay dua edin bana

Benim zaten en korktugum iki bebekten birini hissedemezsem ayirt edemezsem falan ben panik olurum olmayan sanci baslar orda bi de @Kilya nin da sanki bi bebegin kalbini tam duyamamislardi kizcagiz endiselenmisti.
Evet ondada aynisi olmustu hic panik olma ben direk hemsireyi cagirtmistim esime kalp atisi yok diye ay Allah korusu soylemesi bile cok kotu

Kızlar ben geldim nst ye girdim ve yoğun sancı çıktıdoğum yaklaşmış bebek yola çıkmış dedi bir iki hafta daha dursa iyi olur dedi hemen iki tane bugün iki tane yarın ciğer gelistirici verdi ikisini vuruldum ciğer iğnesi bebeğin hareketlerine etki eder korkma dedi rahim genisliyormus bebeğin hareketlerini az hissedermisim 4 gun onde gözüküyor günü boyu kilosu güzel dedi Perşembe kontrol nst ve muayene dedi belki Perşembe doğum için yatış bile olabilir dediler oyy heyecan bastı istirahat et kalkma dinlen dedi iki gündür gece susuyordum onun için şekere gene bakalım dedi şükür şeker çıkmadı kanda kızlar araligin 15 ininbulmaz benim dogum bu gidişleheyecan dorukta

Son düzenleme:
Zaten ikizler demek 10 kat panik demekmis ben onu anladim. Benim nat yapacak kiz da surekli cikip duruyor bisey olursa ben de bihaber olurum ve ardindan dr soyler. Yarin 10da nstm ay dua edin bana
Korkma inşallah bişey olmaz. Ama imkan varsa valizlerin tamamen hazır olsun nst sonrası çok doğumumuz oldu korkma ama

Cnm geçmiş olsun.. sağlıkla atlatmanıza sevindim umarım daha iyisindir şimdi

Yaaa yavaş yavaş sancılar doğumlar yaklaşıyor
Ne güzel 4 gün önde olması..hadi bakalım perşembe hayırlı haberler verirsin inşallah..
Ay teker teker geliyorlar yaa
Acaba aynı gün doğum denk gelecek mi grupta

Sağlıkla gelsin prensesin
Sıradaki şimdi sen misin canım
Aaaa gerçi pazartesi ikizlerimiz geliyo demiiii

ayy saka gibi soylemedi kac oldugunu sali gunu duruma gore karar verelim tarihi dedi daha cok erken ya 35e yeni girdim insallah oyle olmaz
35 erkenmiş bayağı. Sana mai sıvı takviyesi yapılması lazımdı. Serum falan taktırmadı mı? Sıvıyı yükseltmek için yapılıyor da bu. Ben 37yi bitirmiştim zaten diye doktorum vermedi, daha erken olsa verirdi. Hem de bendeki su şu an sende olandan daha fazlaydı. Doktorunun yaklaşımı bana ilginç geldi açıkçası.

Ayyy allahimmm hadi bakalimm hayirli haberler gercekten cok heyecanli saglikla gelsin insallah kuzum habersiz birakna bizi de

Aaa sasirmissindir sende baya valla insallah hersey yolunda gider bebis 2 hafta daha sabreder bu igneleri bulmak kolay oluyor mu peki kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…