2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aynen yavrum eşimin arkadaşı orada yönetimde çalşıyor onu aradık dediki ben kendi cocugum olsa asla burdan almam tanesi 30 küsür gibi bişi dedi çok gereksiz dedi
Ben de internetten biraz araştırdım, bebek çikolatası diye yazınca divan pastanesi çıktı, orda da tanesi 30 TL civarındaydı bi de bind’e baktım, orda daha uygun ama yine de üzerinde küçük bi bebek figürü olan çikolatanın tanesine 12-15 TL vermek hiç mantıklı gelmiyor onun yerine hediyelik yaptırırız diye düşünüyorum

Ayy Allahım nst ye girene bişe oluyo
Ahh kuşum hiçbirimiz günümüzü beklemiyoruz üzülme korkma. Bi tane gününde doğuracak olursa plaketlyelim burdan
Ama valla heyecanlı çok

Kız ne 12 15 ne 30u Bi çikolata bu fiyat mı olur nereden baktınız onlara. 2 olsun olsun da 3 tl verilir en fazla bence

Herşeyin hazır olsun kuzum ben sancıdan dolayı bir iki gün kalacaktım üçüncü gün doğuma aldılar Eşim bana kıyafet almaya gelirken doğum için hazırladığımız valizide alayım demiş iyikide almış Hayırlısıyla doğru zamanda gelsin bebişin inşallah

Gerçi bize de olmaz gelen ama Bi 50tanelik düşündüm ben de

Hadi bakalım ordaki yorumlar iyi dedi tiny bakalım bi. Bu arada 50 adetliğin metal kutusunun çapı da küçülüyor baktım içinde az durmaz yani ona bile baktım
Esime 50 mi alsam dedim 10 tanesini sadece ben yerim dediinstagramdan yazdim bi du bakalim ne zaman cevap verecekler bu önemli bir kriter benim icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…