2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aa iyi dedin valla bilmiyordum hic

Kuzu bize bi sayfa yollasana o zaman sen biliyosn nerden isteyelim
Benım dedıgım yer burası
Ama burdan kafama yatmadı dersen de
Melodının kendı sayfası var dırek çiçek sepetı gıbı buyuk fırmalardan ıste kuzum
Trendyol vs degıl
Aracı olmadan anlaması olan sayfalardan alabilirsin
Benım magazayı tavsıye etmemın sebebı bırde ufak hedıyelık modelı vs bısey ıcıne koyduurmak ıstersenız uzerıne ısım ahsaptan pleksı den vs
Ama pastanelerden daha uygun cıkolatıyı verıyorlar cunku dırek fabrıkadan markanın reklamını tabelasını ekstra odemeden verdıklerı ıcın
Oraya cıcek ve cıkolata yaptırmak isteyenler
Saga sola gidip cıkolata alıp gelmelerine gerek olmasın dırek magazadan suslemeler yapılıp cıkılsın dıe cıkolata tezgahıda koydular
Geldıgı yerıde bıldıgıım ıcın tavsıye edıyorum zaten

Benım dedıgım yer burası
Ama burdan kafama yatmadı dersen de
Melodının kendı sayfası var dırek çiçek sepetı gıbı buyuk fırmalardan ıste kuzum
Trendyol vs degıl
Aracı olmadan anlaması olan sayfalardan alabilirsin
Benım magazayı tavsıye etmemın sebebı bırde ufak hedıyelık modelı vs bısey ıcıne koyduurmak ıstersenız uzerıne ısım ahsaptan pleksı den vs
Ama pastanelerden daha uygun cıkolatıyı verıyorlar cunku dırek fabrıkadan markanın reklamını tabelasını ekstra odemeden verdıklerı ıcın
Oraya cıcek ve cıkolata yaptırmak isteyenler
Saga sola gidip cıkolata alıp gelmelerine gerek olmasın dırek magazadan suslemeler yapılıp cıkılsın dıe cıkolata tezgahıda koydular
Geldıgı yerıde bıldıgıım ıcın tavsıye edıyorum zaten
Melodi cicek sepeti iyi mi diyorsun ne dersn

Yaa aslinda bu tul perde bunun bir de kanat olanli kismi var ben tek tul perde istiyorum bulabilirsem cunku iki ayri tul kotu durur benim camlarda, yanlarada yapamicam cunku diger duvarda benim gomme dolap var raflar var orasi kapanir kanat koyarsam 🤷🏻‍♀️ Karisik yani anlicagin bu modeli koctas ta gordum hosuma gitti sadece 😂
Hee karışıkmış hakikaten şu olayı da düşünmek lazım ama ben de yatakların birini cam önüne koycam mesela her perde olmaz en iyisi stor sanırım bana

Kiz hic gulermiyimm helal olsun sana harika olmus 😍 bizde dusunduk boyle yapmayii ama ugrascak kimse yok 😂 trendyolda bakmistim hatta kuzum cok guzel yapmissin ellerine saglik 😍🥰
Aaa 🤭 ben de bi yerden görüp esinlenmiştim tee ne zman da bitmiyo neyse ki acelesi olan bişey değil

Benim gibi cihaz alarm verince korkup ağlama da 😂😂
Ay kizimda hic sanci manci olmamisti o yuzden agrilarim oldugunda emin olamiyorum bu sanci mi ne bebegin agirligindan mi ben boyle agri duyuyorum diye kafamda deli sorularla dolaniyorum. Cihaz sende alarm verdi sancin kac cikti 🙈 sonrasinda noldu

Ay kizimda hic sanci manci olmamisti o yuzden agrilarim oldugunda emin olamiyorum bu sanci mi ne bebegin agirligindan mi ben boyle agri duyuyorum diye kafamda deli sorularla dolaniyorum. Cihaz sende alarm verdi sancin kac cikti 🙈 sonrasinda noldu
Bende de kalp atışı cihazda ? cıktı korkma kaymis gitmis bebis o yuzden mis benim ödüm koptu kalp atisi yok die🙄

Bende de kalp atışı cihazda ? cıktı korkma kaymis gitmis bebis o yuzden mis benim ödüm koptu kalp atisi yok die🙄
Benim zaten en korktugum iki bebekten birini hissedemezsem ayirt edemezsem falan ben panik olurum olmayan sanci baslar orda 😣😩 bi de Kilya Kilya nin da sanki bi bebegin kalbini tam duyamamislardi kizcagiz endiselenmisti.

Ozaman bizim de sancıyla ağrıyı ayırt edemememiz çok normal🤭
Bilmiyorum ekranı göremiyodum yanımda da kimse yoktu. Kıza kızdım ya i dursana sen odanda işleminin başında geldi sonradan bişeyler dedi ama sorun yoktu sanırım ama korktum yani ister istemez

X