2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yavru yaaa
Kilya canım ciğer geliştiriciyi kaçıncı hafta da olmuştun ?

Çok şükür cnm..
tahliller iyi gelmiş,kilo vermeleri durmuş ne güzel haberler
Şükür bebişlerinle evine gidebileceksin

sali tekrar cagirdi bakalim bir hafta once hicbir sey yokken azalmaya baslamis neden oluyorsa insallah biraz daha dayanir basliyim bende armut havuc suyuna canim
Bende anlamadm canim pazartesi daha net belli olur diye düsünüyorum neye göre artiyor azaliyor hic bir fikrim yok havuc ise yaradi mi yoksa kendi duzeldi mi anlamadm valla

Yaa masallah onlara valla cok sevindim artik daha da guzel gider hersey kilya kız seker noldu düzeldi mi o gün sen cok okuyamadn tabide dedik insallah 1 tabak bi baklava yer bu kız

Ya bn dışarda pahalıya sormuştum. Aman dedim sonra netten veririm. Eğer verdiyseniz sizi referans alıp bugün vereyim dsmiştim çat diye doğuruyoz biz belli olmaz
Yaa benim arkadaslarm hep hacıseriften siparis ettiler memnun kaldilar ama cok asiri pahalanmis gibi geldi bana 50 tane yaptirsam yeter mi bilemedim 100 istiyorum aslinda

Saol cnm enfeksiyondan korkuyorum kullanmak lazım tabi ,sürekli ilaç kullanmakta vicdanen rahat ettirmiyor
Yapacak birşey yok kuzum bazen kullanmamak daha kötü sonuçlar çıkarıyor ortaya zaten doktorların dediğinin dışına çıkmıyoruz onlar ne derse o şekilde ilerliyoruz

Gözünüz aydın kuzum herşeyin yolunda olmasına çok sevindim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…