2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaa çantamı kalır bu vakte hazırla hazırla bizim burda her an herşey oluyor

Aaa çantamı kalır bu vakte hazırla hazırla bizim burda her an herşey oluyor
Ya benim esim annen gelince yapar annen gelinc3 halleder sen elleme yorulma dedi tamam mı sonra ben korona oldum annemler gelemedi, koca yardim etmedi. Simdi biberon emzik kaynatiyorum sonrq da bitti cok sukur. Bebekler uslu durdu dogmadi Allahtan. Artik hazırım

Ayy kıyamam yaa ağlıyormuş dedin içim cız etti biranda . çok mu erken geldiler canım zamani değil miydi kusura bakma pek takip edemedim
Herkes şaşırdı zaten daha ben gelmeden hemşireler söylemiş herkese karnımı açtıklarında biri ağlıyormuş. Doktor dur dur dedi zaten güldü baya daha doğmadın sen. Bende diyorum niye açtınız biz daha burada kalacaktık dedi heralde kuzu kendince. Çok erken değildi kuzum 36+0 da geldiler. Ama ciğer geliştirici iğne olmuştuk ve pozitif etkisi olduğunu düşünüyorum ben çok üzülünce buradakiler inanın nadiren solunum desteği olmadan ikiz gönderiyoruz filan dediler. Yani şükret bir şey olmaz filan diye söylediler kalsalarda. Elbette öyle çok şükür Rabbime de insan yine de üzülüyor işte. Sen nasılsın canım ?

İyi yaa tabi şaka Bi yana hallolur bir günde. Annen de gelmiş zaten

Biliyordum, Rabbim çektiğin sıkıntıları karşılıksız bırakmayacaktı.
Bak işte, solunum desteğine gerek bile kalmadı kuzum.
Ya o kadar sevindim ki, şimdi doya doya evinin keyfini çıkar.
Rabbim o paşaların da bir an önce yanaklarını doldursun.

Canııım sağ olasın çok şükür bin şükür Amiiiin inşallah Rabbim bekleyenlerede sağlıkla kolaylıkla nasip etsin inşallah

Evet öle maalesef
Kolaya kaçıyorlar
Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim arkadaşım

Bence kolaydan ziyade daha az riskli geliyo canım.
Çünkü saatlerce açılmayı kontrol eden doktor değil, ebeler.
Doktor tam doğum anında gelip bebeği ve eşini çıkarıyo, o kadar.
Toplasan 10-15 dk anca yani.

Aynen öle H Hayrunnisa takibi yapan ebe, son dakka dogurttum diyen doktor,
Risk almak istemiyorlar

Ayy eve mi gidiosunuzz çoook sevindimmm herşey çok çok daha güzel olcak inşallahh koca adam olcaklar inşallah

Anam anam anam yarabbim çok güzel be kuşum yaa hayırlı uğurlu olsun. Sağlıkla yaşasın yaşatsın odasını. Şifonyer altına hasır sepetleri mi koyucaksın
Kuzumm Allah razıı olsunn daha güzelleri sizin olsun hasır vardı orijinalinde ama ben pembe koycam henüz almadım, yatak falan gelcek komple bitincede atarım foto

Eklentiler

• 1A59D181-53C6-474C-951A-23E4171A069E.png
    532,4 KB · Görüntüleme: 35
Kuzumm Allah razıı olsunn daha güzelleri sizin olsun hasır vardı orijinalinde ama ben pembe koycam henüz almadım, yatak falan gelcek komple bitincede atarım foto
Aa çok güzel bunlar da olur tabi ki çok güzel saklama alanları hem de tamam bekleriz tabikiii
Ha hatırlamıyorum sen almış mıydın ama organizerler saklama kutuları almadıysan bak Bime geldi bugün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…