2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Aaaa, melodinin çikolataları çok güzel canım. Oradaki pastanelerin çoğuna melodiden geliyordur zaten.
Kuzum görüntü olarak beğenmedi şu renkli poşette madlenleri var ya basit buldu. Ama bazıları kötü melodinin arkadasım almıstı da çok yağlı bir tadı vardı. Onların da şık kutulu olanları güzel oluyor. Şirkette bayramda seyranda onlardan dağıtırdı sevgili patronumuz

Aminn insallahher anları fotografla bak haftada bile nasil farkedecek aslinda buyudukleri paşaların onlar cok güclü cok dayanıklı masallah en kısa surede evinize de cıkacaksınız kuzu insallah
Amiin Ya biliyor musun ınga diyerek ağlamaya bir tanesi bugün başladı. Gün bile takip etsen nasıl fark eden detaylar var. Veee bugün tahlillerimiz iyi gelmiş. Haftasonu diye yarın gidip bir acilden kan vermemiz şartıyla gidebilirsiniz dedi çocuk doktoru kilo vermeleri durmuş Kadın doğumcu zaten dünden birlik bir şey kalmadı demişti

Ay harika bir haber canım.
Çok şükür çok.
Maşallah, çok sevindim.
Evine kavuşuyorsun sonunda.

Hımmm, anladım canım.
Madlenini hiç yemedim.
Fıstıklı draje ve badem çikolataları çok güzel bence.
Daha geçen hafta bir arkadaşıma bebek görmeye gittiğimde de yedim, ben beğeniyorum.
Yasamademek123 paylaştı ya, onlardan bahsediyorum.

Bana 28 deyken öyle dedi canim suyu briaz az dedi havuc ve armut suyu duzenli ictim son gittigm de normal dedi ama bilemiyorm biraktm simdi pzt belli olacak haftan iyiymis 2 hafta daha idare edebilir belki sık komtrolle
sali tekrar cagirdi bakalim bir hafta once hicbir sey yokken azalmaya baslamis neden oluyorsa insallah biraz daha dayanir basliyim bende armut havuc suyuna canim

Ay sen de ikizdi n. Geçen grupta ikizleri düşünüyorduk ses niye çıkarmadıııın
Yavrum ben bu nisan transferi grubuna arada giriyorum genelde ikiz annelrijde takılıyorum gormedim kuzum. Bugun artik ilk kez yuruyemedigimi hissettim annemle cantami hazırlıyorum su an belki yarin dogurursun diyo babam dedim sur hayra ac agzini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…