2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Amiin 🤲🏻🌸 Ya biliyor musun ınga diyerek ağlamaya bir tanesi bugün başladı. Gün bile takip etsen nasıl fark eden detaylar var. Veee bugün tahlillerimiz iyi gelmiş. Haftasonu diye yarın gidip bir acilden kan vermemiz şartıyla gidebilirsiniz dedi çocuk doktoru 🥰 kilo vermeleri durmuş ❤️ Kadın doğumcu zaten dünden birlik bir şey kalmadı demişti 🤩
Oyyy canım çok şükür sonunda evinize dönüyorsunuz 🧿🙏🏻 çektiğin sıkıntılar bitti şükür. Bir de evine dönünce daha da rahat olacaksın herşey senin kontrolünde olacağı icin ☺️ çok çok sevindim bebişlerini mis mis öpüyorum 💋💋💋

RAAT RAAT ınki biraz daha normale yakın suyu geldi gitti 🤭
Aynen ben de ona ayrı seviniyorum. Sezaryen olmasına rağmen bebişim doğumu kendi başlattı. Çatıda sıkıntım olmasaydı 2 cm. açılmam da vardı, normali deneyebiliriz demişti doktor. Asıl doktorum çatıya bakıp sezaryen dediği için böyle oldu. Yoksa bebişim kendi doğum gününü kendi belirledi. 😁

kizlar suyunda azalma olan var mi 35 deyim doktor sali gunu bakip tarih belirleyelim dedi korku sardi
Benimki cuma günü gittiğim son kontrolümde 50lerde idi, doktor en fazla 1 hafta idare eder bu su demişti. Pazartesi gel, bir daha bakalım, belki tarih belirleriz demişti. Pazartesi gelmeden, pazar günü suyum geldi ve doğum yaptım. Yani hazırlıklı ol derim. ☺️

Amiin 🤲🏻🌸 Ya biliyor musun ınga diyerek ağlamaya bir tanesi bugün başladı. Gün bile takip etsen nasıl fark eden detaylar var. Veee bugün tahlillerimiz iyi gelmiş. Haftasonu diye yarın gidip bir acilden kan vermemiz şartıyla gidebilirsiniz dedi çocuk doktoru 🥰 kilo vermeleri durmuş ❤️ Kadın doğumcu zaten dünden birlik bir şey kalmadı demişti 🤩
Harika haber. Hadi hep güzel haberlerini alalım yavruşların. Hay maşallah ikisine de 😍😍

Aa çok güzel bunlar da olur tabi ki çok güzel saklama alanları hem de😊 tamam bekleriz tabikiii😍
Ha hatırlamıyorum sen almış mıydın ama organizerler saklama kutuları almadıysan bak Bime geldi bugün
Kuzum uzak bim çok yaaa evdende cikmam yasak zaten 😂 bi de kucuk bizim burdaki kalmamistir bile 🤷🏻‍♀️ Bi fikir daha daniscam sen ce catinin ustune soyle seyler koysam nasil olur ???

Eklentiler

• 4CBFBEB6-EC8B-4C9A-AAB2-88AF917C318F.png
    4CBFBEB6-EC8B-4C9A-AAB2-88AF917C318F.png
    393,7 KB · Görüntüleme: 47
Aynen ben de ona ayrı seviniyorum. Sezaryen olmasına rağmen bebişim doğumu kendi başlattı. Çatıda sıkıntım olmasaydı 2 cm. açılmam da vardı, normali deneyebiliriz demişti doktor. Asıl doktorum çatıya bakıp sezaryen dediği için böyle oldu. Yoksa bebişim kendi doğum gününü kendi belirledi. 😁
Evet kendi ne zman istedi ozamn geldi 😂 olsun sağlıklı ya herşey güzel şuan maşallah buna şükür 🤗🤲🏻

Kuzum uzak bim çok yaaa evdende cikmam yasak zaten 😂 bi de kucuk bizim burdaki kalmamistir bile 🤷🏻‍♀️ Bi fikir daha daniscam sen ce catinin ustune soyle seyler koysam nasil olur ???
Şimdi ben bana kalırsa çatı tercih etmiyorum ama senin çatının içi dolu olduğu için böyle bişe çok kalabalık yapar diye düşünüyorum ama daha soft sade duvar sticer ları var bi sayfa var instada atarım istersen sana, onlardan yapabilirsin bence kuzum
He bu duvar harekerlendirmeleri diğer boş duvarlarında yapabilirsin patlatmak için

Şimdi ben bana kalırsa çatı tercih etmiyorum ama senin çatının içi dolu olduğu için böyle bişe çok kalabalık yapar diye düşünüyorum ama daha soft sade duvar sticer ları var bi sayfa var instada atarım istersen sana, onlardan yapabilirsin bence kuzum
He bu duvar harekerlendirmeleri diğer boş duvarlarında yapabilirsin patlatmak için
Yolla bakemm baby ben de fikir aliyorum iste 😂 dolabin ustu de bos oraya da raf koyarim diye dusundum ama belki bu stickerlari oraya koyarim bakalim yapcaz bisilerr ☺️

Yolla bakemm baby ben de fikir aliyorum iste 😂 dolabin ustu de bos oraya da raf koyarim diye dusundum ama belki bu stickerlari oraya koyarim bakalim yapcaz bisilerr ☺️
İnsta sayfası yazmışım yanlışlıkla trendyolda kuzum takip ediyorum ben bu markayı Wallhuman Ürünleri, İndirim ve Kampanyaları - Trendyol
Bak sayfa bu, şöyle şeyler var sulu boya gibi benim hoşuma gidiyor bu attığımı almayı düşünüyorum ben ilerleyen zamanlarda mesela. Şifonyer üstüne yapabilir dediğin gibi raf yapabilirsin benim yaptığım gibi ya da panolar da çok iyi ama bana biraz tuzlu gelmişti onlardan 3lğ hayvan figürlü pano yapabilirsin 😍

Eklentiler

• Screenshot_20211203_161620_trendyol.com.jpg
    Screenshot_20211203_161620_trendyol.com.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 36
X