2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yavrum ben bu nisan transferi grubuna arada giriyorum genelde ikiz annelrijde takılıyorum gormedim kuzum. Bugun artik ilk kez yuruyemedigimi hissettim annemle cantami hazırlıyorum su an belki yarin dogurursun diyo babam 😂 dedim sur hayra ac agzini
Aaa çantamı kalır bu vakte 🤗 hazırla hazırla bizim burda her an herşey oluyor 😂😂

Aaa çantamı kalır bu vakte 🤗 hazırla hazırla bizim burda her an herşey oluyor 😂😂
Ya benim esim annen gelince yapar annen gelinc3 halleder sen elleme yorulma dedi tamam mı sonra ben korona oldum annemler gelemedi, koca yardim etmedi. Simdi biberon emzik kaynatiyorum sonrq da bitti cok sukur. Bebekler uslu durdu dogmadi Allahtan. Artik hazırım 😂

Ayy kıyamam yaa ağlıyormuş dedin içim cız etti biranda . çok mu erken geldiler canım zamani değil miydi kusura bakma pek takip edemedim 🥰
Herkes şaşırdı zaten daha ben gelmeden hemşireler söylemiş herkese 😬 karnımı açtıklarında biri ağlıyormuş. Doktor dur dur dedi zaten güldü baya daha doğmadın sen. Bende diyorum niye açtınız biz daha burada kalacaktık dedi heralde kuzu kendince. Çok erken değildi kuzum 36+0 da geldiler. Ama ciğer geliştirici iğne olmuştuk ve pozitif etkisi olduğunu düşünüyorum ben çok üzülünce buradakiler inanın nadiren solunum desteği olmadan ikiz gönderiyoruz filan dediler. Yani şükret bir şey olmaz filan diye söylediler kalsalarda. Elbette öyle çok şükür Rabbime de insan yine de üzülüyor işte. Sen nasılsın canım ?

Ya benim esim annen gelince yapar annen gelinc3 halleder sen elleme yorulma dedi tamam mı sonra ben korona oldum annemler gelemedi, koca yardim etmedi. Simdi biberon emzik kaynatiyorum sonrq da bitti cok sukur. Bebekler uslu durdu dogmadi Allahtan. Artik hazırım 😂
İyi yaa tabi şaka Bi yana hallolur bir günde. Annen de gelmiş zaten 😊

Herkes şaşırdı zaten daha ben gelmeden hemşireler söylemiş herkese 😬 karnımı açtıklarında biri ağlıyormuş. Doktor dur dur dedi zaten güldü baya daha doğmadın sen. Bende diyorum niye açtınız biz daha burada kalacaktık dedi heralde kuzu kendince. Çok erken değildi kuzum 36+0 da geldiler. Ama ciğer geliştirici iğne olmuştuk ve pozitif etkisi olduğunu düşünüyorum ben çok üzülünce buradakiler inanın nadiren solunum desteği olmadan ikiz gönderiyoruz filan dediler. Yani şükret bir şey olmaz filan diye söylediler kalsalarda. Elbette öyle çok şükür Rabbime de insan yine de üzülüyor işte. Sen nasılsın canım ?
Biliyordum, Rabbim çektiğin sıkıntıları karşılıksız bırakmayacaktı. 🥰
Bak işte, solunum desteğine gerek bile kalmadı kuzum. ❤️
Ya o kadar sevindim ki, şimdi doya doya evinin keyfini çıkar. 😊
Rabbim o paşaların da bir an önce yanaklarını doldursun. 🤲

Biliyordum, Rabbim çektiğin sıkıntıları karşılıksız bırakmayacaktı. 🥰
Bak işte, solunum desteğine gerek bile kalmadı kuzum. ❤️
Ya o kadar sevindim ki, şimdi doya doya evinin keyfini çıkar. 😊
Rabbim o paşaların da bir an önce yanaklarını doldursun. 🤲
Canııım sağ olasın çok şükür bin şükür ❤️ Amiiiin inşallah Rabbim bekleyenlerede sağlıkla kolaylıkla nasip etsin inşallah 🤲🏻🤗

Normal doğum biraz daha meşakkatli, bazen saatlerce sürüyor açılma var mı diye kontrol etmek. Belki de bunu beklemek istemiyorlar. Sezaryen kolay geliyo onlara 😒 doktorum bana bi sabah gelirsin 🤰🏻, alırız, ertesi sabah da çıkarsınız 🤱🏻 demişti.

Evet öle maalesef 😬
Kolaya kaçıyorlar
Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim arkadaşım 🤲

Eklentiler

• C862ED4C-D2A1-4C08-80B6-6D44DE349E75.jpeg
    C862ED4C-D2A1-4C08-80B6-6D44DE349E75.jpeg
    104,3 KB · Görüntüleme: 33
  • B382A0ED-1B3E-45F5-BA81-94132141FC7C.jpeg
    B382A0ED-1B3E-45F5-BA81-94132141FC7C.jpeg
    99 KB · Görüntüleme: 30
Bence kolaydan ziyade daha az riskli geliyo canım.
Çünkü saatlerce açılmayı kontrol eden doktor değil, ebeler.
Doktor tam doğum anında gelip bebeği ve eşini çıkarıyo, o kadar.
Toplasan 10-15 dk anca yani.

Aynen öle H Hayrunnisa takibi yapan ebe, son dakka dogurttum diyen doktor,
Risk almak istemiyorlar

Amiin 🤲🏻🌸 Ya biliyor musun ınga diyerek ağlamaya bir tanesi bugün başladı. Gün bile takip etsen nasıl fark eden detaylar var. Veee bugün tahlillerimiz iyi gelmiş. Haftasonu diye yarın gidip bir acilden kan vermemiz şartıyla gidebilirsiniz dedi çocuk doktoru 🥰 kilo vermeleri durmuş ❤️ Kadın doğumcu zaten dünden birlik bir şey kalmadı demişti 🤩
Ayy eve mi gidiosunuzz çoook sevindimmm 🥰🤲🧿 herşey çok çok daha güzel olcak inşallahh koca adam olcaklar inşallah 🤲

Anam anam anam yarabbim 😍 çok güzel be kuşum yaa hayırlı uğurlu olsun. Sağlıkla yaşasın yaşatsın odasını. Şifonyer altına hasır sepetleri mi koyucaksın
Kuzumm Allah razıı olsunn daha güzelleri sizin olsun ❤️🤲 hasır vardı orijinalinde ama ben pembe koycam henüz almadım, yatak falan gelcek komple bitincede atarım foto 😂

Eklentiler

• 1A59D181-53C6-474C-951A-23E4171A069E.png
    1A59D181-53C6-474C-951A-23E4171A069E.png
    532,4 KB · Görüntüleme: 35
Kuzumm Allah razıı olsunn daha güzelleri sizin olsun ❤️🤲 hasır vardı orijinalinde ama ben pembe koycam henüz almadım, yatak falan gelcek komple bitincede atarım foto 😂
Aa çok güzel bunlar da olur tabi ki çok güzel saklama alanları hem de😊 tamam bekleriz tabikiii😍
Ha hatırlamıyorum sen almış mıydın ama organizerler saklama kutuları almadıysan bak Bime geldi bugün

X