2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ah canimmm cok sevindim yazmanaa hadii bakalimm saglikla gelsinler insallah kuzular Cok ama coook heyecanliii hemen yazamazsan bile yaz bize iyi haberlerini alalim insallah kuzum
Insaallah canım yaa Allahin izniyle bizim zamanımız yaklaştı çok heyecanlıyım mutlaka yazicam

P Pasagirl canım, pazartesi Allah yardımcın olsun.
Yine de giderken vaktin olursa bi haber ver de hatırlat olur mu?
Dua edelim sen doğumdayken.
Tabiki haber ederim. Cumartesi gel pcr testi yapalım dediler pazartesi sabahtan alırlar muhtemelen hayırlısıyla kizlarin biri doğum pozisyonu almış diğeri inatçı almıyor hafta olarak o daha çok küçük 32. haftada

Ayy kıyamam yaa ağlıyormuş dedin içim cız etti biranda . çok mu erken geldiler canım zamani değil miydi kusura bakma pek takip edemedim

Hafi hayırlısı kuzum bakalım. Annem gelcek bugün de. Halıları halıcı ya verecekler perdeleri yıkıycklar falan el birliğiyle yapmaya çalışacaklar bişeyler. Temizlikçi işini boşver dik biz de. Bakalım göster eğimi gösterir gene yatabilirsem. Hiç de yapabileceğim bişey değil ama

İnşallah cnm

nurselek aman canim yat dinlen is felan yapma yürüme öyle cok cogu gitti azı kaldi insallah dikkat et kendine
Yok kuzum evden çıkmam daha zaten. Olmuyo artık. Evde de iş zaten yapmıyorum valla sadece işte kendi valizimi tamamlamıştım duvar süs müs işleri yatak masa topla bunlar ufak şeylerdi

Kuzum bende crp değerim yüksekti diye antibiyotik kullandım bir sıkıntı olmadı çok şükür sıkıntı yaratacak birşey olsa kullanmamızı istemezler zaten verirlerse sen kullanmayı ihmal etme
Saol cnm enfeksiyondan korkuyorum kullanmak lazım tabi ,sürekli ilaç kullanmakta vicdanen rahat ettirmiyor

Gittim cnm.kan,idrar kültürü ve covid testi istedi(bel ağrısı olduğu için belki covid de olabilİr ona da bakalım dedi.)
Üni. Has. Gittim bugün çıkmaz,haftaya gel sonuçlara göre gerekirse ilaç başlarız dedi.
Bu akşam bir tane daha Monurol kullan dedi.

Saol cnm aklımda olsun antibiyogram,doktora söylerim gittiğimde..
Evet suyu tüketiyorum bol bol çamaşırı da pamuklu ve hergün değişiyorum..
bugün enfeksiyon dok. Monurol kullan dedi salı günü gel tahlillere Bakalım duruma göre başlarız ilaç dedi.
Bugün sonuçlar çıkınca kendi doktoruma atsam o acaba ilaç önerisi yapar mi,acilde gidip yazdırırım başlardım hemen ilaca.salı gününe kadar beklemek risk değil mi ben enfeksiyondan biraz korkuyorum

Saol cnm yaa..
Enfeksiyon bebek için önemli bir durum ya o yüzden tırsıyorum biraz..birde sürekli olmasa da kasık ve bel ağrım rahatsız ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…