2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kilyossss kuzummm yerim siziii yaaa ayy mis kokuyodur onlarrrr op kokla doya doyaaa kiz kaynanan soka girmedi mi ikiz oldugunu duyuncaaaa bebeler de cok daha iyi olcak sende en kisa zamanda insallah dualarimiz sizinle
Allah razı olsun kuzum. İnsan korkuyor tutmaya kürdan gibiler. Ama elbette mis mis geliyor insana o kadar sevimli görünüyor ki gözüne. Başka olsa belki öyle sevemezsin işte sana sevimli geliyor Sağlıkla bekleyen isteyen herkese nasip etsin Baya şok oldu hatta sürekli bana niye söylemediniz diye söyleniyor valla açıkçası mutlu olduğunu ifade edecek bir şey söylemedi kafama takmıyorum. Ben olsam bende kızardım ama mutluluğum daha ağır basardı. Neyse bebelerimi ona doğurmadım zaten. Allah sağlık sıhhat versin sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah

nurselek kuzum iyi misin aklim sende kaldi yaa nasil gecti gecen
Kuzum. Kasık ağrım çok yok şuan bacak ağrım var hâlâ anlamadım neyin nesi. Aradım doktoru kapalı teli belekte jinekoloji kongresindeymiş dün akşam story atmış. Asistanını da aradım o da yanıt vermedi. Acil bişe olursa basar giderim hastaneye zaten de şimdilik yok. Rahat dursunlar bak doktorum da yok

Yaa kıyamam ben onlara aglamayı nerden biliyorlar Allah ım nasıl bir mucize buAllah im hepimize sag salim kavusmayi nasip etsin insallah.Sizde Allah in izniyle toparlayacaksiniz zamanla

Geçmiş olsun cnm üzülme antibiyotik verirlerse de kullanırsın burda bir çok arkadaş yaşadı hamilelikte ins çabuk atlatirsun...
Allah nasip ederse pazartesi doğuma gidiyoruz insaallah kızlar son zamanlar diye pek buralarda bakamadım
Allah'ım sağlıkla kucağına aldirsin evladını

Oyyy aglamayida bilirmiş annelik bambaşka birşey

Cnm her seyi iki kat yaşıyorsun rahat olmaya çalış ins Dr Luk bir durum olmaz de.a gününde gidersin sağlıkla

Rahat durun gariii bebelerrr uzmeyin ananiziii simdi durup dururken sen yat bugun hicbiseye kalkmaa sakin kuzum Allah a emanet olun

Antibiyotik bende kullandım kuzum tam vajinal bölgede sivilce çıkmıştı korkunç ağrı veriyordu .Doktoruma sordum krem gibi bir şey süreyim mi diye önce göreyim dedi. Görür görmez de antibiyotik tedavisine başladı çok şükür iki güne de geçti. O yüzden antibiyotikten korkma kuzucum.

Ayy nasil guzeldir nasil tatlidir onlar eminimkiiii yaaa amin kuzum insallah bekleyen isteyen herkese nasip olsun aaaa cok enteresan ben canimla ugrasiim bi de kapris mi yapio bosver olmustur da soka girmistir ifade edememistir kuzum yaa dedigin gibi sen bakcaksin insallah saglikli uzun omurler versin Allah yavruslarinaaa

Herkese hayırlı cumalarr bugün benim kontrolüm var ilk defa nst ye gireceğim doğum hakkında dr.um gün verecek mi bakalım saat15 de randevum sanki kese gormeye gittiğim zamanmış gibi heyecan basıyor beni
Canimcimmm hadi bakalim hayirli haberlerin olsun insallah heyecanini yasa doya doyaa

Annelerini üzmezler bebişler rahat dururlar

Yaa kıyamam ben onlara aglamayı nerden biliyorlar Allah ım nasıl bir mucize buAllah im hepimize sag salim kavusmayi nasip etsin insallah.Sizde Allah in izniyle toparlayacaksiniz zamanla
O kadar mucizevi ki o kadar minicik şeyler nasıl büyüyor. Ah sürekli kan alıyorlar sürekli ağlıyorum bende. Bir parmağım kolundan daha kalın bacakları bir parmağım kadar nasıl kan çekiyorlar. Çok üzülüyorum ama nasıl mucize damarlar geçiyor kaç tane kim bilir organları var hayatı boyunca kullanacağı. Rabbim büyük Herkesin evladına sağlık versin. İsteyen herkese de hayırlısı ile nasip etsin

Amiiin herkesin evladına inşallah Öyle kuzum şu an günlerin ne olduğunu bilemez durumdayım hiç düşünemeyeceğim

Aminn insallahher anları fotografla bak haftada bile nasil farkedecek aslinda buyudukleri paşaların onlar cok güclü cok dayanıklı masallah en kısa surede evinize de cıkacaksınız kuzu insallah

Oyyyyy kıyamam onlara yaa, minik kuzucuklar.
Doğmadan ağlamış demek, bak sen şuna.
İkizler ama karakterler farklı olacak anlaşılan.
Bir şeyi daha merak ediyorum.
Hani şimdi kız erkek olunca isimler belli, sen karnındayken isimlerini koymuş muydun?
Doğduklarında belli miydi yani hangisi hangisi olduğu?
Niye merak ediyorum bilmiyorum, sanki ikizlere hamileyim.

Herkese hayırlı cumalarr bugün benim kontrolüm var ilk defa nst ye gireceğim doğum hakkında dr.um gün verecek mi bakalım saat15 de randevum sanki kese gormeye gittiğim zamanmış gibi heyecan basıyor beni
Hadi bakalım, çok güzel haberlerle gel inşallah canım.
Her randevu ayrı bir heyecan anlaşılan.

Ben de bacaklara vuruyor diye biliyorum tecrübeli anneler daha iyi bilir tabi. Aydınlatırlarsa seviniriz sevgili canım anneler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…