2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

P Pasagirl müş kuzum valla doğru hatrlamışsın varmış Ses yok ama doğurdu mu acaba naptı inşallah görür yazar bize
pazartesi geliyorlar ben çok geride kaldım forumda kimler neler yaptı takip edemedim insaallah herkes iyidir sağlıklı sıhhatli evlatlarına kavuşan annelerin gözü aydın diyeyim. Darısı bizim başımıza insaallah

Ne güzel pozisyonu uygun , kordon engel değil,
Yani güzel olan tabiki normal doğum, Ben de istiyorum bakalım nasip olacak mi.
Inş kolaylıkla doğuralım yavrularımızı kucağımiza alalım.
Doktorlarda risk almak istemiyorlar.
Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim

Canım öyle haklısın gerçekten karaciğer değerlerim yükselmese hala aynı şekilde idim belki daha kötü olacaktı her şeyde var hayır Rabbim yardımcımız olsun
Aynen öyle canım benim.
Hayır bildiklerimizde şer, şer bildiklerimizde hayır vardır.
Bunca zorlukla dünyaya gelen yavruları Rabbim aç bırakmaz, sen rahat ol.

Ufffff böle doktorlara da ne denir bilemiyorum
Tamam kolay elde etmedik bu bebekleri ama yani, sezeryan deyipte anneye stres yaşatmakta ayrı birşey, annenin her anlamda hazır olması lazım doğum sürecine , buda onun isteğini gözardı etmemesiyle mümkün.
36 +2 de hemen beni sezeryana almaya çalıştığı için doktorumu değiştirdim canım.
Umarım yeni doktorumdan memnun kalırım, senin de içine sinmiyorsa başkasına da bi görün derim.

Rabbim senin de yardımcın olsun
Buradaki bütün arkadaşlarımın doğumlarını kolaylaştırsın, Yeni doğmuş minnaklari Sagliklla evlerine döndürsun

Maaşallah canım

Normal doğum biraz daha meşakkatli, bazen saatlerce sürüyor açılma var mı diye kontrol etmek. Belki de bunu beklemek istemiyorlar. Sezaryen kolay geliyo onlara doktorum bana bi sabah gelirsin , alırız, ertesi sabah da çıkarsınız demişti.

Bence kolaydan ziyade daha az riskli geliyo canım.
Çünkü saatlerce açılmayı kontrol eden doktor değil, ebeler.
Doktor tam doğum anında gelip bebeği ve eşini çıkarıyo, o kadar.
Toplasan 10-15 dk anca yani.

Ah canimmm cok sevindim yazmanaa hadii bakalimm saglikla gelsinler insallah kuzular Cok ama coook heyecanliii hemen yazamazsan bile yaz bize iyi haberlerini alalim insallah kuzum

Kilya napıyo senin bebeler?
Uyumadılar mı gece?
Biri uyanınca diğeri de uyanıyor mu çok merak ediyorum.
Kuzum erken doğdukları için daha doğduklarının farkında değiller zorla ağlıyorlar. Gerçek doğum tarihi gelene kadar öyle oluyormuş ama çok sık beslenmeleri gerekiyor biz uyandırıyoruz çabayla yeni yeni gazları olmaya başladılar o zaman ağlıyorlar bir tek acıkma başka sese duyarlı olma altı kirlendiği için kalkma pek yok şu an. Hatta mama vermek için uyansınlar diye ayaklarını filan uyarıyoruz sürekli çenelerine vuruyoruz pıt pıt. Gerçek günleri gelirse belli olur. Ama biri karnımda iken ağlıyordu biliyor musunuz doktor dur daha doğmadın sen doğda öyle ağla dedi güldü. Diğerini çıkarırlarken o da ağlıyormuş.

Kuzum yaa cok zor bir karar doktor oyle demisken insan ister istemez bir tedirgin oluyo tabi ama kendi isteginden de vazgecme doktoruna akisina birakmak istedigini soyleyebilirsin son gun belli olsun agriyla gidersin belki acilma olmaz direk sez. Alir belki cok rahat normal dogurursun yanii kimse bilemez ki bunu denemeden Hep duadayiz kuzum insallah Allahim en saglikli sekilde kucagimiza almayi nasip etsin fistigim yaz bize burda birbirimizi hep rahatlatmaya calisioryz elimizden geldigince

Kilyossss kuzummm yerim siziii yaaa ayy mis kokuyodur onlarrrr op kokla doya doyaaa kiz kaynanan soka girmedi mi ikiz oldugunu duyuncaaaa bebeler de cok daha iyi olcak sende en kisa zamanda insallah dualarimiz sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…