2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

O benim kuzum büyük parçaların hiçbirini almadım fakat küçük sandığım parçalar da 7 8 civarı tutuyor para biriktirmeye başlayın bence iyisi olsun hadi şu da olsun bu içime sinmedi bu da olsun
Tutmaz mi ya.. bende 6.aya kadar birşey almak istemiyorum.geçen annem zıbın almış gösterdi başladım ağlamaya duygusal olarak..korkuyorum biraz daha zaman geçsin alırım inşallah Ay birde ilk çocuk ilk heves hep iyisi olsun istiyor insan

@melo2039 , B baby art , @minnie vaarrrr listedeee onlarda aralık , ocak haber versinlerr bizee
Canım takip ediyorum yazdıklarınızı,
Bugün itibariyle 35+6’dan selamlar
Biz de artık her hafta kontrole gidiyoruz, her şey iyi çok şükür
Doktorum 38. haftada alalım artık dedi ama ben kendimi hiç hazır hissetmiyorum Dahası ben kendimi normal doğuma hazırlamıştım sanırım, şimdi miadından önce sezeryanla alınması fikrine hiç alışamadım. Kafam çok karışık sanırım son haftalarda bu ruh hali geliyormuş anne adaylarına.
Hepimizin hakkında hayırlısını diliyorum
Sağlıkla yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin Allah

Kuzum bızdekı sıstem şu
Gunde 1 kere 1 saat annenın emzirme saati 13.00 dan 14.00 a kadar
Saat 14.00 dan sonra 10 dk babaların görme saati dr anne ve babaya bebek hakkında bılgılendırme yapıyor
Dıger vakitte evde sagım yapıyoruz gece gunduz ıstedıgın zaman süt bırakılıyor
Onlar sütlerin içine destekleyıcı proteın koyuyorlar
Bırde zeytınyagı verııyorlar
Bneım takıp etttıgıım bildiklerim bunlar
Bebek anne sütü getırmezse aptamil verıyorlar 3 saatte bır beslenme saatlerı bakım saattlerı
Kılo kaybı olabilir 14. Gun doogum kılolarını yakalaması lazım dedı herzaman benımkı 12.gun yakaladı düşün

Neden sezeryanla almak istiyo doktorun,
Bebeğin duruşu mu , ya da kordon mu etken ?
Yani bi riskin yoksa niçin beklemiyo?

Helloo kuzum benim neden sez. dedi kuzum ama canini sikma bir sekilde gelicek dunyaya zaten korkman da cok normal cok kisa zaman kalmis Allahin izniyleee insallah cok rahat gecer dogumunda kuzum benim haber ver doguma giderken gun falan verince hakkinizda hayirlisi olsun saglikla gelsin yavrus ruyalar gercek oluyo

Kuzum benim dayanilmaz gibi olursa bekleme sen nolur nolmaz kafalarina gore is yapmaz kimse nst de sanci cikiyosa sonucta bebeklerin kalbine de bakicak nedir ne degildir icin rahat en azindan. Bak benim doktor bana kizdi neden haber vermedin diye gecmeyen bir agrida beklemek olmaz boyle seylerde kuzum bizi de habersiz birakma

Hapşurma ile ilgili söylediklerine sevindim ama iki gündür eşimde de bir soğuk algınlığı hali var. Bebekle o da çok ilgileniyor diye bulaşma ihtimali yüksek. Hatta ben ve annemlerde bile hafif kırgınlık başladı. Bu arada annemler doğurduğum gün koşa koşa geldiler, babam ve kardeşlerim de beraber. Onlar yarın dönüyorlar. Pazar günü de kv'ler gelecek, kp ile beraber. Başka da gelen olabilir.

Kızlar ben yine acile gittim..
Kasık batmalarım sarı akıntım başlamıştı 2 gündür ve sürekli bel ağrım vardı. İdrar testini tekrar yaptırayım dedim.pazar günü verdiğim tahlille benzer değerler çıktı.monurol işe yaramamış..
Yine Monurol verdiler 1 şase bir kaç güne geçmezse enfeksiyon doktoruna gidin idrar kültürü yaptırın dediler ama ben ilacı kullanmayacağım yarına enfeksiyon dok. randevu aldım direk ona gideceğim..
Monurol işe yarasa yarardı zaman kaybetmek istemiyorum büyük ihtimalle antibiyotik verecek

Vallahi icin rahat olsun hapsurmalari cok ama coook normalmis insallah dedigin gibi durum yokturda, Bol bol vitamin alin kuzum ya direnciniz dusmustur tabi normal guzel guzel beslen sende gucten dusme canim benim Yaninda insan olmasi iyi biraz uyumak bile iyi gelir sana. Bebegi uzaktan goruversin baska gelenler de ya sen de dikkat et yani kuzum hayir da denmio insanlara sut sagiyomusun onu merak ettim bizide bilgilendirsene ise yariyomu

Yaaa kuzum benim ,iyimisin simdi hala var mi ??? Iyi yapmissin yarin bi baksin doktor bakalim, antibiotikten de korkma cok hamile kullanio bu idrar yolu yuzunden bol bol su ic gecmis olsun kuzum ‍♀

Cnm ya inşallah soğuk algınlığı değildir..
Aman dikkat edin
Annenler gidiyor Allah kavuştursun

Yaaa kuzum benim ,iyimisin simdi hala var mi ??? Iyi yapmissin yarin bi baksin doktor bakalim, antibiotikten de korkma cok hamile kullanio bu idrar yolu yuzunden bol bol su ic gecmis olsun kuzum ‍♀
Var cnm bel ağrısı çok hafifte olsa sürekli olunca rahatsız ediyor..kasık batması ara ara geliyor..
2-2.5 litre su içiyorum ayaklarımı sıcak tutmaya özen gösteriyorum..
Öyle öyle kardeşimde çok enfeksiyon okurdu gebeliğinde.değerleri hemen hemen aynıymış Monurol etki etmemiş antibiyotik başlamış bakalım bana ne diyecek doktor
Saol yavrum

Haklısın benimki de kızar haber vermedim diye de. Odur budur yatıyorum daha iyi şuan. Bi ihtimal dünün de etkisi de olabilir dün avm ye gitmiştim orda kötü oldum fazla yürüyemedim. O kemiklere yüklenmiş de olabilirim. 5 kilo vardır şuan neyini zorluyosam bende

Bende gitmeden önce arıyorum kuzum ki bebişlere beslenme yapmasınlar biz eşimle beraber giriyoruz içeriye ben birini emzirirken diğerini eşime veriyorlar
İçeriye girincede sağdığım sütleri veriyorum mama ve sütleri dönüşümlü olarak veriyorlar normal mama veriyorlarmış ama prematüre mama daha besleyici olduğu için ondan almamızı istediler
Sonrasında doktorun yanına gidiyoruz genel durumları hakkında bilgi veriyor
Benim bebişlerden birine hepatit aşısı yaptılar 2 nin üstüydü diye ama diğer bebişe henüz yapılmadı doktor ya 2 olumca yapılacak dedi ama eğer bir ayı dolduğunda yakalamamış olursa doldurduğu gün yapılacak dedi

Vala ben evde bile yuruyemiyorum artik, sen iyi yurumussun dinlenirsen gecer korkma stres olma. Benim ikisi 4kilo ona ragmen boyleyim 5 olsa demekki surunecem yerlerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…