2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Offf anneler hep aynı benimki de öyle diyor ay anne dedim hele o zaman olsun
Varya aslinda bisey anladm kimse yardima gelmesin ya da cok kalmasin inan kendi basina daha rahat hallediyorsun herseyini ev ev üstüne olmuyor valla artik kafalar uyusmuyor onalr farkli dusunuyor biz farkli dusunuyoruz

Ayy deme benim esim kardesleri annesi birbirinjn kopyasi o yüzden benzesin istemem bide ayni biz diye sinir eder kaynanam

Masallahh saglıkla gelsın

Hadii allah kavuştursun kuzummm düşünme bakalım sık dişini iki gün daha Allahın izniyle bir kan sonucuna bakar

Ohh maşallah baby hakkınızda hayırlısı olsun hemen görün doktora bence bir de içine sinmezse hemen alternatifin olsun

Benim annem şimdiden diyorki nasıl bakacağıma sesini çıkarmayasın yoksa hiç karışmam abin olsun ablan olsun hiç birşey demediler
Benim annem de laf söylesem varya terkeder gider burnumdan getirir anne nolur kucağımdan çekip almayın başka bişi istemem dedim eşim de diokş ben tutcam hep kimseye vermem

Amiiiiinnn kuzum ama ikizler için illa destek şart şimdi annelik içgüdüsü herşeye yetmek istiyo insan ama bir tanesi bile zorken iki tane düşünemiyorum
İlk zamanlar gerçekten destek şart kuzum ama belli bir süreden sonrada karışılmamalıki biz baş edebilelim bizim yanımızda ablamlardan başka kimse yok ama onunda çocukları var hemde çalışıyor o yüzden tek başımıza bakmaya alışmamız gerekiyo

Dönerler zaten kuzum ya ama sonra anne nolurr geeeel diye çağırabilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…