2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yardıma da ihtiyacı oluyor insanında yorgunuz yorgun ondan en ufak şeyler bile rahatsızlık veriyor. Birde bu konularda insanlar iştahla karışmak istiyor
Valla kv karıscak cok diyorm da annem de az değil yani iki konsuurken bile beni geriyo annem az önce bişey oldu ohaaa diye tepki verdim annem bağırma çocuk korkcak diyo salınnn beniiiiii

Benim annem de laf söylesem varya terkeder gider burnumdan getirir anne nolur kucağımdan çekip almayın başka bişi istemem dedim eşim de diokş ben tutcam hep kimseye vermem
Çocuklarımız ortada mahvolcak diye korkuyorum annem diyo bi dk kucagmdan indirmem eşim diyo kmselere yar etmem ben tutcam. İçimden diyorum cocugum noluurr baskasına gidince ağlaaa allahtan kaynak meme bende

Son düzenleme:
İnşallah kuzum ama onların bizi idare etmesi gerekio lohusa olucaz korkularımız heyecanlarımız olucak kafayı takmamak için minişlerimizin kokularına sığuncaz napalım
Aynen öyle kuzum Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin onların kokularını alınca rahatlarız en azından

Kuzum lokalden memnun kaldın mı bu arada toparlanma süreci güzel oldu dimi ağrıların kaç günde geçti bunu sorcaktım sana
Spınal yapıldı canım
Bana ılk gun hemsıre saat bası kalk dedı bem ayy dedım nasıl kalkayım sonra kalkımca daha hıc yatamadım gece gunduz fırrfırr oyuzden herhalde ıyıdır
Bugun dr baktındedı kı bem bu işi bılıyorum

Kızlar Benim kayinvalde yıllar önce engelli oldu gelemez annem desem rahmetli bacılar zaten çocuklu kadınlar ben tekim.ilk hafta eşim izinli olacak sonrası yanlızım iyi mi kötümü bilemedim
Başın sağolsun canım eminim sen üstesinden gelirsin ve zaten hepimiz deneyimleyerek öğrenecez hatada yapacaz doğruda yapacaz bir şekilde büyütecez Allah’ın izniyle

Kilya kuzum sankı sem nana bısey sorsun mu kafama takıldı sımdı cevap verıcektım de verırım demıstım sonra sankı unutmus gıbı hatırladım
Neuse cok karısık oldu galıba ama sem benı anlarsın

Sağlıkla ilerlersin inşallah cnm

Bebeğin doğumdan önceki kilosu ile sonrası tuttu mı dedim ultrasonda belli olmuyor tam ya ne kadar tutturdu doktor

Yardıma da ihtiyacı oluyor insanında yorgunuz yorgun ondan en ufak şeyler bile rahatsızlık veriyor. Birde bu konularda insanlar iştahla karışmak istiyor
Ya aynen simdiden inan basladi herkes valla yok saygisizlik deger bilmemezlik degil.valla ama cok yorulduk simdi mesela diyor ki bir tane de böyle oldun ikide napıcannormal bir gebelik olmadigini derdimi kimseye anlatamaiyorum sizlerdede öyle mi bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…