2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Deryanın kvsinin evi yine yakın gitme ihtimali vardı bizimkilerin öyle bir ihtimali deyok benimki yine en 40 gün kalır diye düşünüyorum ama bakalım nasıl geçecekk
Aa doğru açıdan bakıldığında başka şehirden geliyor bizimkiler. 40 gün müüü çok masum doktorun dediği doğum tarihine 1 ay var benim zaten

Masaallah kuzumuza yeni dr.da ins sağlıklı doğumlar nasip olur memnun kalirsinn...oyy bacaklari ısırmalik

Bende çok istiyorum kuzum kimsenin kalbini kırmamayı inşallah herşeye karışmazlar insan yine ailesiyle bir şekilde hallediyorda herşeyi kv olunca farklı en ufak şeye sende takabiliyorsun oda takabiliyor
İnşallah kuzum ama onların bizi idare etmesi gerekio lohusa olucaz korkularımız heyecanlarımız olucak kafayı takmamak için minişlerimizin kokularına sığuncaz napalım

Kızlar Benim kayinvalde yıllar önce engelli oldu gelemez annem desem rahmetli bacılar zaten çocuklu kadınlar ben tekim.ilk hafta eşim izinli olacak sonrası yanlızım iyi mi kötümü bilemedim

Kızlar Benim kayinvalde yıllar önce engelli oldu gelemez annem desem rahmetli bacılar zaten çocuklu kadınlar ben tekim.ilk hafta eşim izinli olacak sonrası yanlızım iyi mi kötümü bilemedim
Oyy kuzum benim sen daha güzelini en güzelini yaparsın merak etme karışan olmayınca kafana takılınca sorcağın kişiler vardır doktor var internet var evelAllah herşeyin en iyisi yaparsın

Oyy kuzum benim sen daha güzelini en güzelini yaparsın merak etme karışan olmayınca kafana takılınca sorcağın kişiler vardır doktor var internet var evelAllah herşeyin en iyisi yaparsın
Artık öyle olacak soru sorunca cvp veren çok iş başa düşünce elini tasin altına koyan yok dediğin gibi öyle böyle öğreneceğim ins

eyvahlar olsunnn kız benimki de diomuş ki etrafa ayy ona benzio diyin üzülüyo allahım niye üzüliyim sanki tek benim çocuğum kendi kendilerine bişiler üretme komikler
Ya iste alemler gorumcem yeni dogum yapti ay cocuk ayni babasi yani adam yokken goruntulu konusuyorlar esimle duyuyorm ayni bzi ayni senin kucuklugun diyor esime Allah im dedim yaa

Varya aslinda bisey anladm kimse yardima gelmesin ya da cok kalmasin inan kendi basina daha rahat hallediyorsun herseyini ev ev üstüne olmuyor valla artik kafalar uyusmuyor onalr farkli dusunuyor biz farkli dusunuyoruz
Yardıma da ihtiyacı oluyor insanında yorgunuz yorgun ondan en ufak şeyler bile rahatsızlık veriyor. Birde bu konularda insanlar iştahla karışmak istiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…