2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Gündüz pek olmuyor ama yinede bu ayırıcı değil yavrum alerji uyuz bilmem ne hepsi gece azıyormuş. Belki geçer sen tahlil verirsin doktoruna danışırsın devam ederse bir şey söyler muhakkak. Ben kapatmamıştım annem geldi işte ona söyledim de. Makyaj malzemesi imiş düzleştirici imiş onları gözden çıkardım zaten hiç biri ile uğraşacak halim kalmadı.

Annenin gelmesi çok iyi olmuş canım en azından sanada moral olur

Gözünaydın kuzucmmm

İlk kız çocukları aynı babası olur dedi dr bize ve gercekten çevreme baktım şöyle bi çok doğru bizim kız da aynııı babası eşimin kız hali köfte dudaklım benim

Ben yanarim yavruma yavrum yanar yavrusuna hesabı valla dogruymus
Aynen o lafı söyledi bir lokma kalmışsın mahvetmişler seni bilmem ne bir lokma kaldığımda yok. Kilo almamış oldum o. Konuşmak istemiyorsun psikolojin bozulmuş diyor. Aylardır evdeyim yani doğal olarak gelişti konuşmak gelmiyor içimden psikolojimin bozulduğunu düşünmemiştim ay dedim doktor sanki benimle uğraşmaya meraklı mı her gün tahlil takip. Özelde olsam para için mi dersin. Demek ki olurunu gözlüyor ne yapalım. Bende en sağlıklı zamanda şekilde gelsinler istiyorum bende istemiyorum elbette sürüneyim böyle ama işte hepimiz için en iyi noktada olur inşallah bakalım Rabbim ne nasip etmiş

Ben yanarim yavruma yavrum yanar yavrusuna hesabı valla dogruymus
Babam bile bu çocuklar yeter onlara daha da gerek yok demiş öncesi de beni darlıyorlardı yine doktora gitmiyor musun diye. Memnun olmuyorlar bir türlü sanki altın tepside sunuluyor. Öyle işte meşakkatli işler bunlar. Herkes bir türlü sıkıntı çekiyor

Anlamazlar bacım bana bu kafa ıle neler dıyolar

Çok şüküüüüüüüüüüür, gördük bebeğimizi.
SAT’a göre 10+3 bugün, haftasıyla uyumlu dedi doktor.
Gümbür gümbür atıyordu kalbi.
Hareket etmiyordu ama çok büyümüş.
Kolları bacakları çıkmış baya.

Masaallah daha o eller o ayaklarla ne tekmeler aticak sana uykularından uyandıracak seni ins

Oyyy mercimek çok şükür hayırlısı ile 12 ye bir şey kalmadı. Sağlıkla ilerlesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…