2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

A
Pek emin değilim ne zaman doğacaklar ne zaman doğacaklar diye beni darlıyor sanki ben biliyorum doktor bile bilmiyor. Bana üzülüyor. Mahvoldun diye.
Anne yüreği dayanmaz o şekilde görmeye En ufak bir baş ağrısında bile kaç sefer ararlar kuzum biz ne kadar büyüsekte onların gözünde hala çocuğuz

Çok şükür canım yaa, ohhhhhhh rahatladım yine.
Evet çok az kaldı 12’ye.
İnşallah sağlıkla ilerler.
Ne zaman kucağımıza alırsak o zaman rahatlayacağız canım yoksa endişelerimiz hiç bitmiyor dün benimkiler sanki hiç hareket etmiyorlardı bayağı kafama taktım eşim geldi yine neyi kafana taktın dedi sanki bugün hareket etmiyorlar dedim elini koydu karnıma yoo ediyorlar ya hissetmiyor musun dedi meğerse çok yavaş hareket ettikler için benim kuzular hissetmiyormuşum

Maşallah kuzum sağlıkla sıhhatle ilerlesin inşallah
İnşallah canım benim.
Gerçekten öyle, hatta kucağa alınca bile bitmiyo galiba endişeler.
Yasamademek123 nasıl endişeli görüyoruz, beslenebildi mi yeterince, sarılığı oldu mu, kilosu arttı mı...
Annelik böyle bir şey heralde.
Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin.

Ayy benzesin sağlıklı olsunlarda inşallah lokumlarr ben de diyorum kim daha çok severse ona benzer derler ya demekki ben çok seviyomuşum

Hadi gözünüz aydın cok süküraramızda oksapardan kurtulan birisinin olmasına sevindimkramp vs sıkintın yoksa ondan vermemistir ben 18 den beri kullaniyorum cunku cok bas agrisi ve kramplarim oluyor
Saol kuzum benim ya valla ben de geçen ki kan vakasından sonra aşırı sevindim kramp falan işte bir iki kere oldu öyle devamlı ağrılarım sızılarım yok ne söylesem çok normal dedi korkma dedi

Yaa sorma derısındekı kızarıklık agızdan kı kuruluk daha nelelr neler sükür ler olsun o canı bagıslayan rabbıme

Zaten hastalıklar da hep gece azar neyse kan verince görcez.
Koyamaz mı annen onları da. Ben açıkçası düzleştirici falan hiç düşünmedim açıkçası öyle Bi fırsat yaratabilecepimizi düşünmüyorum. Hatta diş fırçasını falan da boşverim diyorum ama yine de aklımda kalmasın dersen annen bulur yaa Bi görüntülü aramana bakar valla

Merhaba kızlar
Bugün kontrolümüz vardı 1882 gr olmuş bizim uzun bacak çok şükür herşey yolunda bir sıkıntı yok dedi rahim ağzı da aynı seviyede. Valla bizim dr ultrasonu çok kötü hiç birşey anlamıyorum görüntülerde. Nihayet söyleyebildik doktora başka yerde doğum yapacağımızı üzüldük biraz bu aşamadan sonra ayrılmak zor olacak. Dr tavsiyesi aldık Acıbademde önümüzdeki kontrol başka doktora inşallah memnun kalırım. Bu arada çalışabilir raporu verildi. Sanırım iş yerinde doğuracağım evde ne kadar kalırsam doğum sonrası o kadar iyi o yüzden biraz daha çalışmak istiyorum. Bizden bu kadar teyzelerimiz

Yok yavrum bulur da artık hiç o şekilde hevesim yok yoksa koyar annem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…