2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Olabilir vallahi. Şuan gözümün önünde sen varsın işte onun için erken önlemli gitmek istiyorum

İnşallah canım bakalım sağolasın

Kuzum kortizon biraz iyi geldi ya da yorgun düştüm günlerdir mücadele etmekten gece uyumuşum. Doktor geldi az önce 36 yı beklemek istiyoruz dedi. Yani ben yaklaşık 10 gün filan daha yatacağım böyle heralde. Ne diyim hayırlısı. Kollarım delik deşik damar yolu ve hep kan vermekten. Allah kimseyi düşürmesin. Senin 11 de idi randevun çıktın mı ne yaptın ?

Göbek kaşınmadı hiç ayak ve ağırlıkta da el. Bi duruyo Bi başlıyor karıncalanıyo gibi falan. p. Tesi vericem kan ozamana artmazsa. Hem öylr bişey varsa ozamana kadar kana da yansır
Aynen benimde öyle karıncalanma hissi ile başladı ödem dedim heralde. Sonra kaşıntı sonra değerlerim hızla yükseldi. Bazılarının yükselmiyor kuzum hatta bir artıp kendi kendine düşende çok. O yüzden endişe etme. Aynı olacak diye bir şey yok inşallah değildir. Rabbim kimseye vermesin.

Ay biri şu grubu okuyup üflesin Geçmiş olsun canım benim doktorunla konuş dayanılmayacak gibiyse eğer bazı ağrı kesici iğnelere izin veriyorlar. Rahatlarsın

Ahh canım insallah gecer agirlik bastikca oluyor bnce magnexyum fayda eder insallah

Çok şükür canım, uyuyabilmene sevindim.
Amin, Rabbim kimseyi düşürmesin.
Dermanı olmayan dert vermesin.
Allah’ın izniyle 10 gün daha sık dişini, sonra rahatlayacaksın kuzum.
Benim 3’e alındı randevum, heyecanla bekliyorum saatin gelmesini.
Bakalım, inşallah güzel haberlerle gelirim.

Çok şükür canım, iyi olsun da doğunca verir pozları.
Babasının kızı geliyor demek.

Amiin kuzum amiin Haber bekliyor olacağız senden

Gözün Aydın kuzum. Hadi sağlıkla gelişsin

Hadi gözünüz aydın cok süküraramızda oksapardan kurtulan birisinin olmasına sevindimkramp vs sıkintın yoksa ondan vermemistir ben 18 den beri kullaniyorum cunku cok bas agrisi ve kramplarim oluyor

Göbek kaşınmadı hiç ayak ve ağırlıkta da el. Bi duruyo Bi başlıyor karıncalanıyo gibi falan. p. Tesi vericem kan ozamana artmazsa. Hem öylr bişey varsa ozamana kadar kana da yansır
gruba nazar degdi resmen gecmis olsun canim iki gun kasindi benimde ayaklarim ve ellerimin ici hatta kana bakildi birsey cikmadi gecti insallah gecici birseydir

Maşallah kızına sağlıkla ilerlersin inşallah.sende ikili sayılara düştün sarısı başımıza

uyumana sevindim canim sayili gun cabuk gecer de 36da olursa super olur bir sekilde hepimiz bu hamilelik surecinde problemler yasamis olduk saglikla kucagimiza alalim da hepsini unuturuz elbet

uyumana sevindim canim sayili gun cabuk gecer de 36da olursa super olur bir sekilde hepimiz bu hamilelik surecinde problemler yasamis olduk saglikla kucagimiza alalim da hepsini unuturuz elbet
Valla bende manyak oldu bir diyorlar bakıp alacağız bir diyorlar 36 bir diyorlar bir hafta sonra. Onlarda bilmiyor işte tamamen tahlil takip ile bir sürpriz olacak doğum tarihi. İnşallah sağlıkla kavuşalım bugünlerde geçecek

Evet ellerimde sıkıntı var ya benim karıncalanamayı ona vurdum önce. Allah yardımcın olsun senin de.
Bakalım hayırlsı yavrum. Gündüz geceki gibi Bi kaşıntı yok onu da anlamadım.
ben hazır değilim çantamın eksiklerini kapatim bari

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…