2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaaa Değerlerine baktır hemen. Ama değerler kaşıntıdan sonra artıyormuş doktor öyle dedi bana. Bekleme erken ilaca başlarlarsa benim gibi olmazsın. Belki gebelik kaşıntısıdır. Gebelik kaşıntısı genelde göbekten başlıyormuş. Karaciğer ise el ve ayak. Ama ilaçlarda ağır geliyor olabilir kolestaz olmak zorunda değil. Sen en iyisi tahlil ver

Ay töbee
Cuma kontrol de. P. tesi sağlık ocağında baktırayım Bi krc enz ile safra asitlerine. Ama varsa da hemen çıkmaz ki kanda zaten. Kilya kaçıncı haftasındayken çıkmıştı hatrlıyomusun tam
33 de çıktı canım 30 dan sonra görülüyormuş ama el ve ayaklarda başlıyor uyuz olsa kabarcıklar oluşur benim de artık çıldırtıcı olunca uyuz mu nedir demiştim onu da araştırdım. Gelen cildiye doktoru da parmak aralarıma baktı bir şey yoktu şu an oralarda kaşınıyor ama kabarcık döküntü yok kaşıma yarası oluyor. Safra asitim ilk normaldi sonra yükseldi. Yani önce kaşıntı sonra karaciğer enzimi sonra safra asiti yüksekliği şeklinde oldu. Geçici bir şeyde olabilir senin. Bazılarında öyle ara ara olup geçen kaşıntı da oluyormuş dur bakalım

Günaydın kuzularımm bugün benim saat 11 de kontrolüm var hayırlısı ile bakalım nasıl minikimm ve veee ikili günlere düştüm şafak 99 ( ben on gün azaltıyorum gerçi 89 da olabilir)
Günaydnnn ikiliye düsünce sanki zaman biraz daha iyi geciyor gibi geldi bna güzel haberlerle gel insallah
Benim de saat 3’te kontrolüm.
Çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum.
Güzel haberlerle gelelim inşallah canım.
Hic korkma Allah ın izniyle biseycik olmaz gönlünü ferah tut güzel haberlerle gelin insallah

Canım yaa, çok geçmiş olsun.
Kas gevşetici krem iyi gelir ama şu an kullanamazsın sanırım.
Belki havluyu ütüyle ısıtıp beline koysan falan?
Kızlar çift magnezyum al demişti, fayda etmedi mi?

Canım yaa, çok geçmiş olsun.
Kas gevşetici krem iyi gelir ama şu an kullanamazsın sanırım.
Belki havluyu ütüyle ısıtıp beline koysan falan?
Kızlar çift magnezyum al demişti, fayda etmedi mi?
Evet kas gevşetici suremiyorum Alıyorum magnezyum çift ama daha fayda etmedi Allah'ım ağrı nasıl varya sanki bel fıtığı olmuşum donemiyoeum kalkamıyorum ayakta gene bı nebze iyiyim Allah bundan beterini saklasın ne diyin
Sen de bebeginle güzel düşün cnm ins korkulu günleri geçti gitti ins

İnşallah canım.
Çok geçmişler olsun.
Az kaldı, azıcık daha sabır.
Elif kız gelmeye hazırlanıyo annesi.

nurselek canım, sana da çok geçmiş olsun.
Anlattığın kadarıyla kolestaza çok benziyo, bence de vakit kaybetmeden git tahlillerini ver bakalım.
İnşallah değildir, gebelik kaşıntısıdır sadece.

Kilya canım, senin ne alemde kaşıntılar?
O pütürlüklere fayda etti mi sulu ilaç?

Allah allah niye ki oldu acaba bir bak bakalım test verirsin sende kuzum bepantholun kaşıntı kremi ya da arnica falan işe yarar belki hamileler sürebiliyo onlarıda
Şu pazartesiyi Bi göreyim doktoruma da yazim de kuşum bakcam hal çaresine. Gece kötüydü baya yas

Göbek kaşınmadı hiç ayak ve ağırlıkta da el. Bi duruyo Bi başlıyor karıncalanıyo gibi falan. p. Tesi vericem kan ozamana artmazsa. Hem öylr bişey varsa ozamana kadar kana da yansır

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…