2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ay töbee
Cuma kontrol de. P. tesi sağlık ocağında baktırayım Bi krc enz ile safra asitlerine. Ama varsa da hemen çıkmaz ki kanda zaten. Kilya kaçıncı haftasındayken çıkmıştı hatrlıyomusun tam
Olsun en azindan Allah korusun yükselme meyili varsa da belli eder anlarsn en azindan hic hatirlamiyorum ki valla

Uyuz mu oldum acaba ki. Kardeşimde kesin tanı koymasalar da uyuz çıktı köpekten geçmiş olabilir dediler
Gecmıs olsn canım geçici bişidir belki izle bakalım devam etcekmi. Benm kardeşm de uyuz olmustu kimle temaslıysa herkese geçti inşallah öyle bişi değildir dayanılmaz bir kaşıntı o bitmek bilmeyen

Ya tipik önce ayakta başladı. Akşamdan beri ellerimde vardı gece uyandırdı düşün ellerim kaşınıyor tayır tayır soğuk suya sokuyorum yok geçtiği yok
Allah allah niye ki oldu acaba bir bak bakalım test verirsin sende kuzum bepantholun kaşıntı kremi ya da arnica falan işe yarar belki hamileler sürebiliyo onlarıda

Günaydın kuzularımm bugün benim saat 11 de kontrolüm var hayırlısı ile bakalım nasıl minikimm ve veee ikili günlere düştüm şafak 99 ( ben on gün azaltıyorum gerçi 89 da olabilir)
Benim de saat 3’te kontrolüm.
Çok heyecanlıyım ve çok korkuyorum.
Güzel haberlerle gelelim inşallah canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…